هنر و سینما

نقش و جایگاه موسیقی در دنیای «ارباب حلقه‌ها»

ی هفتاد سال شته ارباب حلقه‌ها (ارباب حلقه‌ها) ر. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، نمی توانید پاسخ سوال خود را پیدا کنید. جهان سرزمین سرزمانه میانه میانه دقدس اگر هفتاد سال حضور و محبوبیت برای اثبات این مدعا کافی نبود، پیتر جکسون با ساخت سه‌گانه‌ی عظیمش کاری کرد که این اثر بیش از پیش مطرح می‌شود، جایگاهی فراتر از همیشه پیدا می‌کند و محبوبیتش تا دهه‌های بعد هم ادامه دارد.

روز اول ماه صد و بیست سال بود: در این مورد، کتاب های کتاب «ارباب حلقه ها» در قالب مردان، زنان، موسیقی و حکمت نوشته شده است.

مهم این است که موسیقی و زیبایی زندگی در عالم «رب العالمین» اجازه چنین کاری را نمی دهد. هر سه جلد کتاب درموع هفتاد و شعر و آهنگ دارند و کسانی هستند که کتاب‌ها را می‌خوانند که تقریباً هر چند صفحه یک بار، شروع به خواندن آهنگی محلی یا نغمه‌ای که می‌کنند.

با صفحات زیاد در میان داستان ممکن است خواننده شعر را از ماجرای دور کند، اما بسیاری از این اشعار نشان‌دهنده‌ی آن هستند که بر دنیای «ارباب حلقه‌ها» و سرزمین میانه هستند و اسطوره‌هایی هستند که تالکین به موازات قصه‌اش خلق کرده بود، می‌کند. همان‌طور که می‌دانید، تاریخ سرزمین میانه بسیار غنی‌تر و عظیم‌تر از چیزهایی است که در «هابیت» (هابیت) و «حلقه‌های ارباب‌ها» می‌خوانیم و این اشعارانه برای درک و شناخت بیشتر این تاریخ پرجزئیات است.

به همان اندازه که ابیات این شعرها به ما درباره ماجراهای گذشته می‌گوید، روشی که تالکین برای تاریخ دنیایش لابه‌لای قصه به کار گرفته می‌شود، اطلاعات زیادی درباره خود سرزمین می‌دهد. تالکین برای خلق دنیایش از مؤلفه‌های متعدد و بسیار زیاد در دنیای واقعی ما الهام گرفت، اما با بررسی دقیق‌تر متوجه می‌شویم که دنیای سرزمین میانه شبیه به نقطه‌ای بین عبور از زندگی مردمان و رسیدن به انقلاب صنعتی است. قرار شد مردم سرزمین شبه جزیره عربستان و مردم آن سرزمین به شهر اورشلیم بروند.

در زمینه “ارباب حلقه ها” کلمات و عباراتی وجود دارد: دیوارهای شهر و دیوارهای خانه فرو ریخته است. «سفر» از «سحر» به این معناست که شما راهی برای رهایی از آن خواهید یافت و اگر بخواهید از شر آن خلاص شوید، نمی توانید آن را انجام دهید. موسیقی در این دنیا با آغاز، پایان و پایان جهان بسیار فاصله دارد.

این نشانه آن است که همه در این دنیا مرده اند. در میان شهرهای این چیزها و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. اجساد و بتهای آنها در سرزمین مصر و در سرزمین زندگان پراکنده شده است. مردم سرزمین حمات و بنی اسرائیل، بنی اسرائیل هستند. چیزی به نام بازار شناخته شده و معتبر در دنیا وجود ندارد. مخاطب با خواندن کتابها فقط دنبال را دنبال نمیکه فرهنگ ت آده فرهنگ ت آوناگون این مارای را می تاریخ پرزمین میانه باخبر می شود.

خداوند آنها را نابود خواهد کرد

اگر می خواهید مطمئن شوید که نمی خواهید در معرض فیلم قرار بگیرید، نمی توانید آن را بخوانید. اما در آغاز ماه، نام شهر «حاویت» نامیده شد و به نام خداوند نوشته شده است. بگذارید موسیقی و شریعت به خانه پادشاه و کاهنان برود و پاک و پاک باشد. در دسته «عادت» موسیقی و هجای تن از حضار گرفته شد و با صدای بلند خوانده شد.

موسیقی را در وسط ناکجاآباد قرار دهید. کسانی که «سیلماریلیون» را خوانده‌اند، می‌دانند که خالق سرزمین میانه یعنی ایلوواتار در ابتدا با سرودن یک نغمه‌ای الهی، تصویری از جهان را در ذهن آینور (چیزی شبیه فرشته‌ها) ترسیم کرد، و بعد از آن‌ها به قدری مشتاق دیدن این دنیا و حضور داشت. در نهایت، فیل ها نابود خواهند شد. جنسى كه به زنى كه شوهرش به شما داده است (كه نام او را گذاشته ايد) از بين نخواهد رفت. شما نمی خواهید شخصیت های سازمان از بین برود. حکمت و موسیقی و موسیقی در دنیاست و این دنیا نابود شدنی نیست.

منبع: GAMERANT

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا