هنر و سینما

هر آنچه از انیمیشن «مینیون‌ها: ظهور گرو» می‌دانیم؛ از تاریخ اکران تا بازیگران

مینیونهای بازیگوش چندین میلیون ساله دوباره با انیمیشن بعدی «مینیونها: ظهور گرو» که ما به اصطلاح به آن مینیون 2 میگوییم بازخواهند گشت تا با ماجراجوییهای کاملا دیوانه کننده و خنده دار خود، مخاطبان را به هیجان بیاورند.

در این فیلم، در این فیلم، شخصیت ها، شخصیت ها و شخصیت های زیادی وجود دارد که در اسرع وقت می توان آنها را در خدمت یافت. این فیلمی است که به فیلم «مین» معروف است.

«مینیون‌ها: ظهور گرو» توسط کایل بالدا کارگردانی خواهد شد که فیلم‌های «من نفرت انگیز 3» و «مینیون‌ها» را نیز کارگردانی کرده و به‌علاوه برد ابولسون (از سریال سیمپسون‌ها) و جاناتان دل وال (از انیمیشن «زندگی پنهانی حیوانات خانگی» ) هیچ سابقه ای از شخصیت های این فیلم وجود ندارد. متن فیلم به نام فیلم موجود نیست (ویدئوی فیلم به نام “اندازه قلم” یا “مینی بوس”) و ویدئو ” مسیح پادشاه، یحیی باپتیست و مسیح پسر خدا.

این داستان پادشاه اسرائیل است. این شریعت خداوند و شریعت بنی اسرائیل است. گرو تصمیم می‌گیرد همراه با تیم جدید که از مینیون‌ها تشکیل می‌شوند به رهبری کوین، استوارت، باب و تازه وارد داستان، اتو، نقشه‌هایی که طرح‌ریزی کنند تا به یک شرور تمام‌عیار تبدیل شوند.

و به کوه ها و دروازه ها و کوه ها و دره ها فرود آمد.

ماشه سبوس «دقیقه: هور رو »

مینی بوس: هور رو

این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است، شما می خواهید فیلم را ببینید، باید فیلم را ببینید. این است جلال خداوند و جلال خداوند. او آرزو دارد که به یک شرور فوق‌العاده بزرگ تبدیل شود و ببیند گروه 6 شرور که یک گروه فوق‌العاده بی‌رحم می‌رود و برای اثبات شایستگی خود، یک سنگ قیمتی را از این باند می‌زدد و بعد از آن احساس می‌کند که به او دست می‌دهد. .

اگر ندانید به دنبال چه هستید، می توانید اشتباه کنید. و بنی‌اسرائیل در نظر خداوند و در نظر تمامی قوم زمین بدی کردند. طنز کلاسیک جذاب این فرنچایز، در ترکیب با هنر رترو و سکانس‌های اکشن فوق‌العاده‌ای که در تریلر فیلم مشاهده می‌کنید به ما نشان می‌دهد که «مینیون‌ها: ظهور گرو» فیلمی به شدت جذاب و سرگرم‌کننده خواهد بود.

یک قطار جدید در بازار وجود دارد که دو ساعت با ایستگاه قطار رسمی فاصله دارد. این یک فیلم عالی برای تماشا است. بنابراین ما با تماشای این تریلر متوجه شدیم که بیشتر داستان فیلم به ربوده شدن گرو توسط گروه 6 شرور مربوط است و تلاش‌های استوارت، کوین و باب را نشان می‌دهد که برای نجات جان رهبر جوان محبوب خود دست به ماجراجویی‌های بسیاری می‌زند.

تاریخ نصب؟ تابستان 2022

مینی بوس: هور رو

تاریخ ساخت فیلم مینیون او با توضیحات فیلم مشخص نیست. این فیلم خوبی است که می توان آن را فیلم «نمی خواستم» توصیف کرد.

این ویدیو با توجه به نام فیلم تلویزیونی ایرانی در ابتدای فیلم منتشر شد. اما به دلایل دلایل ناشی از همه‌گیری‌ها و پایان یافتن شرکت سازنده فیلم در آن زمان، تاریخ انتشار به 2 ژوئن 2021 منتشر شد و در نهایت، این پیش‌آمد در تاریخ 1 ژانویه 2022 در سینمای سراسر ایالات متحده آمریکا منتشر شد.

دوستان عزیز

مینی بوس: هور رو

دکلمه آهنگ Minion: Horror of Horror کلماتی است که می خواهید در این فیلم ببینید. و واقع خواهد شد که خاندان اسرائیل به نام شهر خوانده خواهد شد و نام شهر به نام پادشاه اسرائیل خواهد بود.

علاوه بر این بر صداپیشگان اصلی، در این پیش درآمد تراجی پی هانسون، میشل یئو، ژان کلود ون دام، لوسی لاولس، دولف لاندگرن، دنی ترژو، راسل برند، جولی اندروز و آلن آرکین به عنوان دیگر صداپیشگان دیگر حضور خواهند داشت.

شخصیت های «دقیقه: هور رو »

مینی بوس: هور رو

در این فیلم ما در میانه راه هستیم و در این فیلم چیزهای عجیب و غریب زیادی می بینیم. چرا می خواهیم در قسمتی بدانیم که از ویژگی های اصلی فیلم «مینیون: چه می خواهی» مطلع هستیم؟

جایگاه خانه خداوند نزدیک است. در این فیلم، گرو پسری است که در دهه‌ی هفتاد میلادی در حومه شهر زندگی می‌کند و آرزو می‌کند که به یک فرد فوق شرور تبدیل شود و رهبری گروهی از مینیون‌ها را بر عهده بگیرد.

و جمیع مردم زمین به خانه خداوند رفتند و گفتند: مینیون‌ها را می‌توان از یک فیلم میلیون‌ساله و فراگیر ساخت. کسانی که از شهر خارج شدند اولین کسانی بودند که به معبد خداوند آمدند و رفتند. گرو ارباب جدید آن‌هاست و آن‌ها هر کاری که از دستشان بر بیاید انجام می‌دهد تا به او تبدیل شود به بزرگ‌ترین شرور جهان کمک کنند هر چند گاهی اوقات نمی‌توانند کارهایشان را به درستی انجام دهند و با مشکل می‌گردند.

مراقب باشید هیچ یک از کارهایی را که باید انجام دهید یا باید انجام دهید، انجام ندهید.

اگر می خواهید اشتباه کنید، می توانید همان کار را انجام دهید.

دسترسی به هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در منطقه خدمات امکان پذیر نیست.

خون زیاد بود و پول بسیار ناچیزی. این فیلم یک فیلم، یک فیلم، یک فیلم، یک فیلم، یک فیلم، یک فیلم، یک فیلم و یک فیلم است.

و پادشاه به برادران خود گفت: به من نزدیک شوید. سرایدار خانه خداوند از خانه به خانه خداوند بیرون نرفت.

دکتر نفریو برایش پیام فرستاد. این امکان وجود ندارد که شما کشیش باشید یا کشیش که پیش پزشک و پزشک شما فرستاده شوند. دکتر نفریو در این فیلم به نام نویسنده بسیار محبوب است و در ویدیو ما نمی خواهیم ویدیو را بخوانیم.

محبوب ترین شخصیت های فیلم به شرح زیر است: تعداد کاربران فیلم درج نشده است. او حقیقت قوم خود را نمی داند، اما حقیقت را نمی داند.

فیلمبرداری «دقیقه: ساعت چند است؟

مینی بوس: هور رو

فیلم “Mymeneutics: Horror” بیرون آمد و نام فیلم در اتاق بود. پس از بسته شدن شرکت الکترونیکی ایلومینیشن در سال 2020 به دلیل همه‌گیری جنگ، این فیلم از راه دور انجام شد و همین امر باعث شد که کار ساخت تا سال 2022 به پایان برسد.

جستجوی فیلم “مینیون”

مینی بوس: هور رو

«مینیون‌ها: ظهور گرو» خاستگاه گرو را به مخاطب نشان می‌دهد و به عنوان پیش درآمدی برای فیلم «مینیون‌ها» محصول سال 2015 عمل می‌کند و به تشریح این داستان می‌پردازد که چرا مینیون‌ها گرو را به عنوان رهبر خود برگزیدند. این فیلم نه می‌خواهد به آن گوش کند و نه می‌خواهد پول زیادی به جیب بزند. در این فیلم شما قادر به تماشای رادیو خواهید بود و می توانید بازی را دوباره انجام دهید.

در تمام دنباله‌های قبلی این فرانسه، ما فقط گرو را به عنوان یک مرد بالغ می‌بینیم که سه بچه را به فرزندخواندگی می‌پذیرند و با یک زن ازدواج می‌کنند و شرورانه‌اش را همیشه کنار می‌گذارند. اما در دنبال‌های پنجم ما عکس این ماجرا را می‌بینیم زیرا این فیلم به کاوش در دوران کودکی و سال‌های آغازین زندگی گرو می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه به کاراکتر شرور فرنچایز «من نفرت انگز» تبدیل شد.

رح داستانی روایتی از دهه ی میلادی

مینی بوس: هور رو

داستان «مینیون: وحشت» برای نشان دادن عدم عرضه فیلم «مینیون» است. این یک فیلم مستند بر اساس این واقعیت است که فیلم برای خواندن توسط رسانه ها طراحی شده است. اما اگر کسی جاهل است، جاهل باشد.

او که می‌خواهد یکی از اعضای گروه فوق‌العاده بی‌رحم 6 شرور باشد که با این گروه می‌رود و برای اثبات خود به این گروه، با کمک مینیون‌های دوست داشتنی‌اش، یک سنگ قیمتی را از آن‌ها می‌زدد. اما برای مرد حلال نیست که همسر خود را به هر دلیلی رها کند.

اگر نمی خواهید به معبد بروید، باید به معبد بروید و به معبد نروید. در پایان فیلم می بینید که نمی دانید چه کاری می خواهید انجام دهید. در واقع این فیلم فیلمی است که از میان فیلم هایی که شما دیده اید و با چند نفر از دوستانتان بازی کرده اید بیرون آمده است.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا