تکنولوژی

رندرهای مفهومی گلکسی S23 اولترا را به رنگ طلایی ببینید

طرفداران سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا را با رنگ طلایی به عنوان یک شاهکار موضوعی رونمایی کردند. این بررسی را در ادامه این مقاله دنبال کنید.

سامسونگ هنوز گلکسی اس 23 اولترا را عرضه نکرده است. با این حال، هنرمندی به نام Technizo Concept از گلکسی S23 Ultra با صفحه نمایش بسیار منحنی در رنگ طلایی خاص رونمایی کرد.

در این نسخه ها علاوه بر رنگ طلایی دوربین سنسور 200 مگاپیکسلی، شایعات و احتمال وجود تراشه نسل 2 اسنپ 8 نیز وجود دارد.

نسخه طلایی گلکسی اس 23 اولترا را ببینید

به نظر می رسد ایده آرتیست بر اساس شایعات، دوربین 200 مگاپیکسلی را در پذیرایی خود قرار داده است، اما اگر شرکت کره ای این کار را انجام دهد، گام بزرگی برای پرچمدار خواهد بود. یکی دیگر از مسائل بحث برانگیز این طراحی، وجود قلم S است. البته صفحه نمایش در این فرمت با صفحه نمایش S22 Ultra بسیار متفاوت است. منحنی تر و زیباتر است، اما ممکن است برای همه کاربران مناسب نباشد.

نسخه طلایی گلکسی اس 23 اولترا را ببینید

در طراحی S22 Ultra حالت دوربین کمی تار است و سنسور بالاتر از قاب پشتی قرار گرفته است. اما در این عکس های منتشر شده مدل دوربین فلزی دیده می شود که بعید است با سامسونگ همراه شود. حتی احتمال بیشتری وجود دارد که ماژول دوربین آینه ای باشد.

با تمام این اوصاف، باید تا فوریه 2023 صبور باشیم تا اولین حضور گلکسی اس 23 اولترا را ببینیم.

پست های بیشتر:

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا