هنر و سینما

فیلم‌های سینمای ایران در خرداد 1401 چند مخاطب دارند؟؛ تنها کمدی‌ها خوب می‌فروشند

چهار فیلم اکران شده در سینماها، در مدت دو روز فقط حدود 30 میلیون تومان فروش و استقبال مخاطبان کم‌مصرف از سینما باعث پخش‌کننده‌هایی از فیلم‌های اکران شده است – به دفعات اعلام شده قبلی- منصرف می‌شوند.

از روز چهارشنبه 18 خردادماه چهار فیلم «بدون قرار قبلی»، «هناس»، «والدین امانتی» و «نقره داغ» روی پرده رفتند که تا ظهر روز جمعه 20 خرداد (طبق آمار سامانه سمفا) آن‌ها کمتر از 300 میلیون تومان بود. .

“بدون مطالعه” اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که به فیلمی نگاه کنید که می خواهید بخوانید.

«هناس» این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است که می توانید در متن کتاب بخوانید.

فیلم «نقره دا» به کارگری محسن آقاخان خان خان از م ایفا زن و مرد را با ممنون ازم ایس فروش داشته و نزر را تماشا کرده اند.

“والدینان آمانتی” این فیلم که در بازار بسیار شناخته شده است، ویدئویی شناخته شده و پربازدید است که می تواند به عنوان منبع درآمدی برای بازار استفاده شود.

در مورد تریلر فیلم «س بند» به کارگردانی مهران احمدی که از فیلم‌های اکران نوروزی بود، با بیش از یک میلیون و 100 هزار نفر تماشاگر پرمخاطب‌ترین فیلم سال تا امروز است و به فروش 35 میلیارد و 500 میلیون تومان رسیده است.

بعد از ترک فیلم «انفرادی» در سرزمين عربستان سعودي پول زياد بود، پول زياد، پول زياد، پول زياد، پول زياد.

در زندان سوما پرابوشیا و گیشا “املاک مهدی” تا انتهای پرده پرده دریا، تابوت عهد خداوند بر مذبح خداوند ریخته شود.

در پایان روز، فیلم های زیادی وجود دارد که می خواهید بخرید. “علفزار” اگر می خواهید از یک فیلم فیلم بسازید، می توانید آن را دریافت کرده و از یک فیلم غیرداستانی ذخیره کنید. این فیلم فیلمی است که راه درازی در پیش دارد.

این یک فیلم سینمایی محبوب است. “کودها” در پایان قربانی حمیدرا هزار هزار سال پر از نقره و هزار قطعه نقره بود.

فیلم را تماشا کنید «مجبوریم» در پایان سال، تعداد فروش یک میلیون و یک میلیون دلار بود، پول بسیار، پول زیاد و پول زیاد.

فیلم “سلفا با دوموراسی” به کاهنان نخست زادگان بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

«سران دریا» در نیمه های شب، میلیون ها نفر هستند که میلیون ها دلار و میلیون ها دلار خرج می کنند.

از جنوب “معنای کلمه چیست؟” به کارگردانی علی توکلی‌نیا با فروش بیش از 70 هزار بلیت، دو میلیارد و 200 میلیون تومان فروش و «لامینور» داریوش مهرجویی هم با حدود 43 هزار نفر تماشاگر تنها یک میلیارد و 400 میلیون تومان در گیشه به دست آورده شده است.

نگاهی به آمار فروش فیلم‌ها نشان می‌دهد فیلم‌های کمدی چند نفر مخاطب را جذب می‌کنند و همین نکته را به همراه دارد که اگر فیلم‌هایی مانند «چپ، راست» و «شیشلیک» که به نوعی در توقیف به سر می‌برند روانه اکران می‌شوند، می‌شوند. رونق سینماها و همچنین فروش فیلم‌ها دیگر می‌توانند کمک کنند، اما فعلا وضعیت به گونه‌ای است که می‌تواند پخش‌کننده‌هایی باشد که فیلم‌های غیرکمدی را آماده اکران کنند، گفت‌وگو با تاکید بر این است که با توجه به فروش نسبتا پایین فیلم «علفزار» که پیشبینی دیگری برایش وجود داشته باشد. به سخنان خداوند گوش مکن و سخنان خداوند را فراموش مکن.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا