تکنولوژی

فقط مدل های پرو وان پلاس به اسلایدر هشدار مجهز می‌شوند

دکمه هشدار فیزیکی OnePlus در سال 2015 با عرضه OnePlus 2 به برندی خاص از گوشی های OnePlus تبدیل شد. اما با ادغام OnePlus و Oppo، این موضوع تغییر کرد. برای اطلاع از جزئیات مدل وان پلاس پرو با این خبر همراه ما باشید.

این روند از زمان ادغام OnePlus و Oppo متوقف شده است و دکمه هشدار فیزیکی دیگر در نزدیکی اکثر تلفن های هوشمند این شرکت قرار نمی گیرد. در واقع، OnePlus Nord2T جدیدترین گوشی با دکمه هشدار مجاور است.

در مدل OnePlus Pro یک نوار لغزنده هشدار وجود دارد

قبلاً گفتیم که وان پلاس پس از ادغام با اوپو، گوشی خود را با اسلایدرهای هوشمند گسترش نداد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اکثر گوشی‌های متوسط ​​و پایین عرضه شده توسط OnePlus مجدداً تولید و به عنوان تلفن‌های Oppo تکرار می‌شوند و این در بین شنوندگان OnePlus رایج شده است. تاکنون کاربران در مورد تولید OnePlus Ace / 10R بسیار سردرگم بوده اند و واضح است که چرا این گوشی هوشمند نوعی واسطه ممتاز است. اما هنوز دکمه هشدار فیزیکی وجود ندارد!

برای نسخه های OnePlus

یوگش برار، گوینده محبوب، در توییتر خود بیانیه ای نوشت که از این پس، تعداد بسیار کمی از محصولات OnePlus دارای دکمه هشدار فیزیکی خواهند بود!

همانطور که گفته شد، Nord2T OnePlus جدیدترین گوشی با دکمه فیزیکی فشاری است. می توان نتیجه گرفت که از این پس فقط گوشی هایی با این پسوند “Pro” این دکمه هشدار را خواهند داشت. این بدان معناست که اگر می خواهید از این ویژگی لذت ببرید باید پول بیشتری داشته باشید!

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
از میلگرد چه استفاده ای می شود؟

به گفته GizmoChina، دلیل چنین تصمیمی توسط OnePlus هنوز مشخص نیست. با این حال، شرکت ها ممکن است بخواهند گزینه دکمه هشدار جانبی را به یک ویژگی در تلفن های رده بالا تبدیل کنند. شاید چون اکثر گوشی های او کپی نسخه گوشی اوپو هستند، او می خواهد به ناچار این ویژگی را از ظاهر گوشی هایش حذف کند.

بیشتر بخوانید:

به نظر شما وجود این دکمه تا چه حد می تواند مشتریان را به خرید گوشی ون پلاس ترغیب کند؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ در میان بگذارید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا