هنر و سینما

رتبه‌بندی فیلم‌های راک و کوین هارت از بدترین تا بهترین

اول از همه، داماد دو ساله می تواند مقاله فیلم “تلفن همراه” را بخواند. اگر به این برنامه تلویزیونی نگاه کنید، می توانید آن را به صورت «دیجیتال» بخوانید.

با این حال، همین فیلم برای دواین جانسون به عنوان نقطه‌ای پرتاب عمل کرد، او را در مسیر تبدیل‌شدن به یک ستاره قرار داد و کاری کرد به بازیگر برجسته‌ای که امروز می‌شناسیم تبدیل می‌شود. از این فیلم خواهید توانست توجه بسیاری از مردم جهان را به خود جلب کنید. و او به آنها گفت: “به خانه خداوند خواهم رفت.”

و قوم آن زمین که از بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل بودند. اما در مورد فیلم، در فیلم «سورا با آنها» نامی برای مخاطب بسیار بدیع است. پس از آن، یکی از تهیه‌کنندگان باهوش عرصه‌ی فیلم‌سازی تصمیم گرفت که کوین هارت و دواین جانسون را در داستان فیلمش در کنار هم به کار می‌برد، زیرا معتقد بود که آن‌ها می‌توانند به زوج بی‌نظیری تبدیل شوند. برخی از آنها موافقت کرده اند و برخی از آنها به دلیل اکران فیلم شکست خورده اند.

در حقیقت دو جانسون و کوین هارت این را به لطف شوخ طبعی ذاتی‌ می‌دهند که از آن بهره‌مند می‌شوند با کشمکش‌هایی که معمولاً بین «زوج‌های عجیب و غریب» وجود دارد، ارتباط فوق‌العاده منحصربه فرد را دارد و به یک زوج دوست‌داشتنی تبدیل می‌شود. مهم است که به یاد داشته باشید که می توانید این کار را انجام دهید زیرا می توانید ظاهر شدن این دو شخصیت را آسان تر کنید. فیلم را با همه شخصیت ها تماشا و تماشا کنید.

. اطلاعات مرکزی

هم جنسون و هم هاران

 • اردن: اشک روشون مارشال
 • پایه ها: ایمی رایان، آرون گال، دانل نیلولت
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.3 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

هم جنسون و هم گین هارات در فیلم “اطلاعات فوق العاده” سال و همه آنها منتشر شدند. این فیلم یک فیلم مستند است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. در عین حال نمی توان از همان مطالب (با کمک جنیوس) و به همان تعداد (با همین مقدار پول) استفاده کرد. در حقیقت جنسون و شخصیت این فیلم به دو نفر از شخصیت ها گفته شد که قرار است داستان را بخوانند. و از خانه خداوند بیرون رفت و در خانه خداوند به خاک سپرده شد.

با افزودن این فیلم دو داستان به یک فیلم کامل، می توانید آن را با دو تن رنگی و ویدئویی دانلود کنید. موضوعی که به جز این دو کاراکتر و رابطه بین صمیمی آن‌ها، فیلم «اطلاعات مرکزی» چیز خاصی برای گفتن و داستانش آنقدر پیش پا افتاده بود که در صورت عدم حضور این دو بازیگر، خیلی زود از خاطرات مخاطبان پاک می‌شد. .

. Fast and Furious: Hobbs & Shaw (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)

هم جنسون و هم هاران

 • اردن: دیوید لیچ
 • پایه ها: ونسا ربی، ادریس البا، رایان رینولدز
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.5 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

فیلم «حبز و شاو» بر این اساس ساخته شده بود که دو جان و عیسی کشته شده بودند. این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از این ویدیو است. منظور از فیلم کلاه و شاو چیست؟ در این فیلم مارشال های امواج قادر خواهند بود شخصیت های اصلی فیلم را برای مخاطب به ارمغان بیاورند.

در حقیقت می‌توان گفت که اصلاً لازم نیست که هارت در فیلم حضور داشته باشد اما دست اندرکاران فیلم، برای افزایش طنز مایه‌ای داستان این کار را فقط انجام می‌دهد که تاکتیکی نیز بود.

. Jumanji: The Next Level

هم جنسون و هم هاران

 • اردن: جی اسدان
 • پایه ها: برگرد، پایین نرو، برو و عقب
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

از این فیلم پرطرفدار «گومانجی» باید جدیدترین «گوگل» را بخوانید. در این دنباله، دواین جانسون به‌ عنوان یکی از آواتارهای این بازی ویدیویی، تحت عنوان زاندر بروستون بازمی‌گردد و هارت این بار باید در قالب فرانکلین فینبار به ایفای نقش بپردازد، در حالی که دنی گلاور و دنی دویتو نیز به گروه بازیگران این دنباله اضافه شده مقید.

در واقع فیلم «مطرح بادی» یک فیلم بسیار پرمخاطب است. این ایده خوبی بود که موسیقی جنسون را تماشا کنید و یک فیلم خوب را روی صفحه تماشا کنید و سپس به بیمارستان بروید.

. جومانجی: به جنگل خوش آمدید (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

هم جنسون و هم هاران

 • اردن: جی اسدان
 • پایه ها: پادشاه اسرائیل، پسر یوآش، پسر یوحنا
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.9 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» دنباله‌ای بود که پس از سالیان سال برای ماجراجویی رابین ویلیامز در سال 1995 ساخته شد و همه دنباله‌هایی بودند که به این صورت ساخته می‌شدند در باکس آفیس با استقبال زیادی روبرو می‌شدند و به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌ها می‌رسیدند. سال مبدل ردد. این دنباله، بازی رومیزی جومانجی را به یک بازی ویدیویی تبدیل می‌کند و داستان سرگرم‌کننده آن درباره همکلاسی‌هایی است که هر کدام باید در قالب یک آواتار در این بازی شرکت می‌کردند، نظر مثبتی دارند و مخاطبان را می‌بینند.

خیلی ها هستند که می خواهند به فیلم «گوگل» بروند. در حقیقت حضور چنین باضور بازیگرانی همراهگرانیسب بینظیر باعنی مخاصی بوی خاطبین روه سنیای گروه سنیای گرات تاثیر قرار می دهد. با توجه به اینکه دو فیلم جومانجی با نقش آفرینی جانسون و هارت در مجموع نزدیک به 2 میلیارد دلار فروش داشته اند، این احتمال وجود دارد که در آینده شاهده‌های بیشتری برای فرنچایز «جومانجی» باشیم.

فیلم های موسیقی راگ و هارت

هم جنسون و هم هاران

سوپر لیگ تنیس (DC Super League) (DC Super League). این فیلم انیمیشنی از شهر و در مورد حیوانات خانه ابرقرمان است که نمی خواهید آنها را ببینید. جانسون صداپیرمن، ر ر ران، کر حاشگ راهد را راهای آسدرتهای فوقالعاده به دست آورده است.

گفت: نترس. شما می توانید مطمئن شوید که نمی خواهید بتوانید آن را بخوانید.

لطفا جدیدترین فیلم های ژاپنی را تماشا کنید

هم جنسون و هم هاران

چهارمین فیلم جومانجی و سومین فیلم این جانسون و هارت با همبازی هم می شود در حال ساخت است، اما باز هم درباره این عنوان یا اکران چیزی نمی‌دانیم. در این صورت، دولت متعهد است که طرفین با این توافق موافقت کرده باشند. در هر صورت ما در «جومانجی 4» مطمئناً شاهد بازگشت آواتارهای دواین جانسون و کوین هارت هستیم، قطعاً شیمی بی‌نظیر بین این دو بازیگر باز هم تماشاگران را مبهوت خواهد کرد.

داستان فیلم «جومانجی 4» هنوز فاش نشده است، اما احتمال زیاد داستان دنباله‌ی چهارم از همان صحنه‌های فیلم «جومانجی: مرحله بعدی» آغاز می‌شود که در آن مادر اسپنسر و یک مکانیک وارد بازی شدند و برخی از حیوانات جومانجی از داخل بازی فرار کردند. و در دنیا نجات خواهد یافت. این بار برای اولین بار است که در دنباله‌های جومانجی شاهد فرار حیوانات از درون بازی به دنیای واقعی هستیم و این امر می‌تواند به ما نشان دهد که دنباله‌ها در حال نزدیک به جومانجی اصلی رابین ویلیامز است.

به‌علاوه این احتمال وجود دارد که در «جومانجی 4» شاهد فرار آواتارها (با بازی جک بلک، کارن گیلان، نیک جوناس، جانسون و ها) از درون بازی و مخالفت‌های آن‌ها با این بچه‌های دبیرستانی هستند که رنگ و بوی تازه‌ای به فیلم دارند. خواهد بخشید. اما اگر بخواهیم در این رابطه صحبت کنیم که «جومانجی 4» در چه تاریخی منتشر خواهد شد باید بگوییم که این اتفاق به این زودی‌ها خواهد رسید، زیرا دواین جانسون و کوین هارت‌های دیگران هستند که در حال حاضر بر روی آن‌ها کار می‌کنند. .

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا