تکنولوژی

قابلیت جالب iOS 16 ؛ انتقال سیم‌کارت الکترونیکی به آیفونی دیگر با بلوتوث

قابلیت جدید iOS 16 انتقال سیم کارت های الکترونیکی به آیفون های دیگر از طریق بلوتوث است. این سیستم عامل به طور رسمی در زمان عرضه سری آیفون 14 معرفی خواهد شد.

اپل آخرین نسخه iOS را با ویژگی های جدید و مفید اوایل پاییز امسال منتشر خواهد کرد. یکی از این قابلیت ها انتقال سیم کارت های الکترونیکی از طریق بلوتوث است. ویژگی های جدید iOS 16 با هدف ساده سازی و ساده سازی فرآیند انتقال سیم کارت الکترونیکی یا eSIM به آیفون دیگر ارائه شده است.

درباره ویژگی های جدید iOS 16 بیشتر بدانید

وب سایت VERGE می نویسد: اگر در حال حاضر از سیم کارت الکترونیکی یا سیم کارت الکترونیکی استفاده می کنید، در صورت خرید آیفون جدید، باید برای صدور مجدد سیم کارت به شرکت مخابراتی خود مراجعه کنید. برخی از اپراتورها از کدهای QR برای ساده سازی فرآیند انتقال سیم کارت استفاده می کنند. اما برخی از اپراتورها همچنان به روش سنتی پایبند هستند و برای تکمیل فرآیند انتقال باید مستقیماً به فروشگاه آنها بروید.

    جالب ترین ویژگی های جدید در iOS 16.  سیم کارت های الکترونیکی را از طریق بلوتوث به آیفون های دیگر منتقل کنید

ویژگی های جدید iOS 16 برای توسعه دهندگان در اولویت نیست و از یک سو پشتیبانی توسعه دهندگان در حال حاضر در دسترس نیست. با رونمایی از آخرین نسخه این سیستم کاری، باید منتظر جزئیات دقیق پشتیبانی ملی و تجاری باشیم.

بر اساس این گزارش، اپل در نظر دارد با اعمال تغییرات جدید در iOS 16، فرآیند انتقال سیم کارت های الکترونیکی به گوشی های جدید را ساده کند. با این حال، وب سایت Macromers می گوید که انتقال سیم کارت الکترونیکی eSIM به آیفون جدید بدون اعلام رسمی اپراتور از این ویژگی امکان پذیر نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد iOS 16 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات بیان کنید می توانیم تقلید کنیم و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا