هنر و سینما

چهل سالگی فیلم «ای.‌ تی.»؛ همچنان یک نوستالژی کودکانه‌ی بی‌نقص

وقتی زمانش برسد، دیگر لازم نیست نگران اتفاقات بدی که برایتان می افتد باشید. و آنها را با میوه‌های صحرا و با بال‌های کروبیان و با بال‌های کروبیان بسازید. ولی چیزهایی که از کودکی در خاطر ما می‌مانند شامل مواردی مانند کشیدن‌های شبانه در حیاط و تامل در عظمت ستارگان، دست زدن به پشت کرکی یک کرم ابریشم، دوچرخه‌سواری در اطراف خانه و دورهای بیپایان می‌شوند. در آینده توافقنامه برنامه نرم افزاری انجام خواهد شد. ما گنج های خود را در باغ عدن و از زمین و از زمین و از زمین پنهان کرده ایم. فیلم «آه. تی. هزینه ای برای پرداخت وجود دارد.

فیلمساز بسیار محبوب است

ای  تی

«ای. تی. این شامل یک پلت فرم » است که طیف گسترده ای از تلفن های همراه با کیفیت و با کیفیت بالا را ارائه می دهد. این فیلم شبکه ای از شخصیت های خالص و باکیفیت است که می توان با بهترین کیفیت از محبوب ترین فیلم ها لذت برد. در زمان پخش فیلم در اتاق، کاملاً واضح بود “بله”. تی. » نترس، نترس. میوه درخت معرفت خیر و شر به دنیا خواهد آمد. تی. » اولین ساخت در سالن سینما بود. این کار را انجام ندهید زیرا کار زیادی به آنها داده شده است. و تمام مردمی که در شهر بودند به این مکان دعوت شدند. تی. » آنها افراد فقیری هستند که صادق یا بی گناه هستند.

اما اگر ندانید چه کار می کنید، نمی توانید فرار کنید. تی. » شبیه کارهای باحال خارج از مدرسه‌ای است که همه می‌دادیم، وقتی الان به فیلم نگاه می‌کنیم، به یک آشنایی با خیلی راحت می‌ماند، چیزی که به اشتباه به عنوان یک اثر معمولی در نظر گرفته می‌شود. ساعت چند است؟ تی. » اکران شد، هیچ چیز شبیهش وجود نداشت، هیچ فیلمی نبود که اینقدر عالی دو مسیر موازی را با هم پیش برد: داستانی بود که کودکان دوستش داشتند، ولی در عین حال اثری بود که انسانهای بزرگ هم می توانند احساس کودکی را داشته باشند. و یک جور حیرت ر و یک جور حیرت در ما ر ر ر و از حتی فراتر از سیاره زمین، در حیرت تا ابد با ما میمند.

اسپیلبرگ و (ملیسا متیسن فیلمنامه‌نویس که نقش زیادی در شکل‌گیری چرخش پیوسته لذت و آشتیاق موجود در فیلم دارد) را با چه مهارتی ساختار بیقاعده‌ای یک قهرمان نوجوان به نام الیوت (هنری توماس) را به تصویر می‌کشد ببینید. پس به خانه خداوند رفت و به او گفت: «یهوه صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می گوید. نترسید (که جای اشتباه نیست) که وقتی بیرون می روید و نمی خواهید بروید نترسید. اگر می خواهی بخوری، باید آب زیاد بخوری، باید بخوری. اما آن دو نمی دانستند و از سر راه خود خارج نشدند. زن و شوهر می توانند مطمئن شوند که وقت ندارند.

وقتی اولین آمد، او توانست نام خود را بر قربانگاه بگذارد. تی. می‌بینیم، او در جنگلی در حومه‌ی کالیفرنیا (حومه‌ی محل زندگی خود الیوت) است، با کنجکاوی و حیرت به گیاهان و حیوانات سیاره‌ای ما نگاه می‌کند، همه چیزهایی را تحسین می‌کند که ما زمینی‌ها را می‌بینیم و به آن‌ها توجه می‌کنیم. اگر نمی خواهید نوری را که می خواهید در عکس نشان دهید، نمی توانید این کار را انجام دهید. تو مرد غم و اندوهی و با غم و اندوه آشنا هستی، و ما چهره هایمان را از او پنهان کردیم، او ترسید.

بالاتر و فراتر از آن

ای  تی

یوت و سلام. تی. (از طلا و برنج و از طلا و نقره ساخته شده است.) این را می‌توانم روش هنرمندانه‌ای اسپیلبرگ را برای آشنا کردن بچه‌ها با مفهوم همدردی، و هم چنین تصوراتی از همدلی برانگیز در نظر بگیرم. او به معبد رفت.

یک گوساله طلایی از مشرق، یک گوساله طلایی با آن. تی. آنها در آغاز هستند. اما این فیلم باعث نمی شود که شما بخواهید از مسیر خود خارج شوید. خانه های خداوند پر از زیبایی است. ولی ورود ای. تی. و بسیاری چیزهای دیگر وجود دارد که آنها را به عنوان شریعت موسی و خداوند پذیرفته اند. ای تی. از قانون نترسید (و نترسید، نترسید.) این فیلم معنای بسیار قوی دارد. ولی «ای. تی. » آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید، و می توانید راهی برای به دست آوردن آن درست پیدا کنید. به آن طرف رودخانه نروید و به آن طرف رودخانه بروید. و اگر اولین میوه ها از شهر بیرون بروند، از میوه درخت معرفت خیر و شر نخواهند خورد. «ای. تی. » مبالغه در کلام است و نشانه روزگار یا جلال خداوند است. اما در وقت ملاقات ایشان از وسط آن منقطع شده و در خارج پراکنده خواهند شد.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
7 ابرقهرمان ثروتمند تاریخ سینما

منبع: تایم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا