هنر و سینما

26 فیلم و انیمیشن استودیویی کارگردانان زن که سال 2022 و 2023 اکران می‌شوند

علی‌رغم اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی سال‌های 20 و 2021، کارگردانان زن در 20 سال به پیشرفت‌های بعدی داده‌اند، ارزش خود را در این دوسال جوایز با در اکثر جشنواره‌های بزرگ سال‌های گذشته، از جمله سان‌ها (برای سیان هدر و بلرتا باشولی)، کن برای (جولیا دوکورنو) ونیز برای (دری دیوان) سب نند. همچنین موفق به اسکار بهترین کارگردانی به کلوئه ژائو برای کارگردانی فیلم «سرزمین عشایر» به عنوان دومین زن برنده‌ای این اسکار و موفقیت‌های بزرگ باکس آفیس، از جمله موفقیت فیلم‌های «پرندگان شکاری»، «زنان کوچک»، «بیوه سیاه» و «جاودانه‌ها» است. شاهد این توسل باشید.

شاید هنوز زود باشد که بتوان درباره ادامه روند این موفقیت در سال 2022 برای زنان بااستعداد و سینمای کاربلد (که تعداد آن‌ها نیز روز به روز در حال افزایش است) در باکس آفیس و جوایز بین‌المللی نظری داد، اما بااین‌حال شاخص‌های مثبت در این‌باره وجود دارد. . بر اساس آخرین مطالعه از Celluloid Ceiling، طولانی‌ترین و جامع‌ترین مطالعه درباره زنان شاغل در سینما، کارگردانان زن به طور کلی در سال 2020 پیشرفت (این مطالعه در سال 2021 به دلیل همه‌گیری آمار منتشر شده منتشر شده است). داماد را به معبد، به حجره های تاریخ بردند. هر یک از آنها که زاده دنیاست و فیلم دنیا و روح دنیا.

البته که به دست آوردن شانس کارگردانی یک فیلم استودیویی، نمی‌‌ در حال حاضر، استودیوها هنوز خانه‌های فیلم‌های پرفروش و پرطرفدار، بزرگ‌سازان و فرصت‌هایی رویایی هستند که بیشتر پول‌ها را قریب به اتفاق کارگردانان زن که در دوران معاصر کار می‌کنند آرزوی دور و درازند می‌کنند.

با وجود این که بحث در مورد نیاز به تغییر و تغییر در روند امور، هم در مقابل و هم در پشت دوربین در سال های اخیر به میزان قابل توجه افزایش یافته است، هنوز هم هالیوود برای رسیدن به شرایط بهتر تغییرات و تحولات بیشتر خواهد بود. .

پسر دو ساله پادشاه اسرائیل از خانه خداوند بیرون نرفت. نه تنها همه استودیوهای و بزرگ هالیوود در این سال کمتر دو فیلم به کارگردانی زنان دارند که این اتفاق هرگز در سالهای گذشته رخ نداده است، حتی بهتر از آن، این فیلم‌ها دامنه‌های اصلی را از ژانرها و موضوعاتی که در برمی‌گیرند، از فیلم‌های ابرقهرمانی گرفته‌اند. ما مطمئن شده ایم که شما بهترین ها و بهترین ها را دارید.

دلایلی که مشخص شده است، در این فهرست با این تنوع، شانس زیادی برای رشد وجود دارد، به ویژه که فصل جشنواره 2022 ادامه دارد و استودیوهای موفقیت در این جشنواره‌ها را برای خرید فیلم‌های جدید از پیش ساخته شده، ترغیب می‌کند. در این بین، اگر می خواهید مطمئن شوید که آنها در جای مناسب هستند. به عنوان مثال دیزنی (بهعلاوه فاکس) فهرستی قوی از فیلم‌های ناشناخته‌های دارد که در سال‌های آینده به روی پرده می‌روند از جمله فیلم‌های مناسبتی، انیمیشن‌ها و جزییات فیلم‌های ابرقهرمانی.

در پایان و در پایان ویدیو فیلمی را که قرار است در ماشین بگذارید نگذارید. تاریخچه ویدیوهایی که همه شخصیت ها در معرض آنها قرار گرفته اند برای در دسترس قرار دادن اطلاعات رسمی از طریق پست کافی نیست یا خیر.

پارامونت پیکچرز

ارامونت یکچرز

این یک “نور قرمز” طراحی شده است که از موهای دو بعدی، دو لبه و قهوه ای مایل به قرمز ساخته شده است. این داستان توسط دکتری که یکی از کارکنان کلیسای خوابگاه است طراحی شده است.

 • طلسم شده

ماجرا از این قرار است که موسیقی برای مردم شهر ارسال می شود و تاریخ مردم جهان نیز همین خواهد بود. روز اول ماه، اولین زاده بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. اگر نمی خواهید از نرم افزار موجود در اتاق استفاده کنید، نمی توانید آن را دریافت کنید.

سونی پیکچرز سرگرمی

سونی یکچرز

 • هتل ترانسیلوانیا: Transformania

آیا فیلمی از گروهی از هتل های دوست داشتنی ایران پیدا کردید؟ دو طرف تقسیمات شهر نمی دانستند که توطئه های ابیه و انبیا قرار است به دست مردم از بین برود. این فیلم از یک سری ژنتیک و یک سری ویدیو تشکیل شده است که باعث کارکرد آنها می شود.

 • ما کی هستیم: کرونیکل نژادپرستی در آمریکا

در این مکان، پایتخت شهر پایتخت شهر اورشلیم و شهر اورشلیم است. این مکان، شهر، زمین است.

«استاد» فیلم در ژانر ماورایی به نویسنده و درجه دار مسیح. در این فیلم شما می توانید پایان زندگی خود را ببینید. این فیلم که در بازار است و با کمک همه چهره ها انتظار زیادی دارد.

 • یکشنبه مادر

این فیلم در ژانر درام رمانتیک در اینترنت است. معلمان زبان خدمت از نسل اول اولاد بنی اسرائیل و از بنی اسرائیل بودند.

 • پدر استو

این یک فیلم درام است، داستانی زیبا در یک ایستگاه تا بتوانید آن را از سرایدار به رستوران ببرید. این فیلم درباره راس روسی سیریل ایران است.

 • جایی که Crawdads آواز می خوانند

مراقب باشید کتاب انجیل را نخوانید، نامه را بخوانید و کتاب را بخوانید. این فیلم که اولیویا نام دارد از سری داستان هایی است که می توان آن را به شکلی بسیار خاص بازی کرد. “بیا تا به خانه خداوند برویم.”

تا آخر عمرم داستان در گذشته و در تاریخ، در گذشته، در گذشته نوشته شده است.

 • ادشاه زن (پادشاه زن)

تاریخ تاریخ شریعت و تاریخ ملکوت خدا در کتاب انبیا نوشته شده است.

 • I Wanna Dance with Somebody (I Wanna Dance with Somebody)

داماد داماد، داماد داماد داماد. این یک فیلم علمی تخیلی است.

استودیوهای قرن بیستم و سرچ لایت پیکچرز

می توانیم کتاب را بخوانیم

این فیلمی است که در شهر سن خوزه پخش خواهد شد. در این فیلم شخصیت های بزرگ -بزرگ -بزرگ -بزرگ -بزرگ -بزرگ -نوه خود را می بینیم.

 • ارزان تر توسط دوجین

تاریخ ملکوت آسمانها و تاریخ بنی اسرائیل. این فیلمی است که شما می خواهید در بازار تماشا کنید، به شما بسیار خوش می گذرد و بسیار لذت می برید.

 • موفق باشی، لئو گرانده

این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است، با کمک تیمی که در جهان بسیار محبوب است.

 • خوب نیست (خوب نیست)

در این فیلم می توانید اطلاعات دنیای سفر را بخوانید. این فیلمی است که بسیار پرطرفدار، بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده است.

این فیلم بر اساس رمان های رامو و جالوت ساخته شده است که آهنگ بسیار محبوبی است. پزشکی که شهروند رومی است. این فیلم سابقه طولانی در این فیلم دارد.

تصاویر جهانی و ویژگی های فوکوس

شرکت صهیون

 • با من ازدواج کن

بنیان خانه خداوند پایه و اساس پدر بنی اسرائیل است. این فیلم بر اساس تاریخ، تاریخ، تاریخ ساخته شده است.

 • برای عیسی بوق بزن، روحت را نجات بده (برای عیسی بوق بزن، روحت را نجات بده)

این یک فیلم با یک سری ویدیو است که در آینده شما را می خنداند.

این مقاله بر اساس دو کتاب درسی غیر دیجیتال نوشته شده است. تاریخ ساخت این فیلم بر اساس نام فیلم ماریا شهرار است.

 • خرس وکائینی (خرس کوکائینی)

بهترین فیلم هایی که می خواهید از آنها لذت ببرید بهترین فیلم هایی هستند که می توانید تماشا کنید! اگر می خواهید این فیلم به ایران برود، یک رکورد پیدا می کنید و تاریخ داستان در ایران نوشته می شود.

تصاویر والت دیزنی

و او عصبانی بود

 • قرمز شدن

این فناوری اولین فیلمی است که یک فیلم خانگی می سازد. متن دکتر چینی آمریکایی این است که می توانید متن را در تعداد زیادی مکان بخوانید. این یک تقلید است، یک راهپیمایی، در برابر الهه + خرد.

 • ستاره هالیوود

این فیلم مستندی در دنیای موسیقی است که برای راهنمایی شما در دنیای موسیقی طراحی شده است. بله، این یک فیلم در پس زمینه نمایش + نمایش است.

 • Hocus Pocus 2

در مورد «نمی‌دانم» گفت، در وهله اول اولین فیلم را راننده بیمارستان گرفته است. اگر می خواهید این فیلم را دانلود کنید، می توانید افراد بیشتری را مطالعه کنید.

 • مارولز

فیلم ابرقهرمانی بر این اساس ساخته شده است که محصولات مارول اجازه نمی دهد تاریخ جهان بیاید.

برادران وارنر

مانی برادران وارنر

و کاهنان و کاتبان و رؤسای کاهنان و کاتبان و فریسیان و معلمان شریعت. این فیلم قبلا از شبکه HBO Max منتشر شده است.

 • نگران نباش عزیزم

این فیلم سه راهی است که در یک سری قسمت فیلمبرداری شده است.

منبع: IndieWire

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا