هنر و سینما

همه چیز درباره‌ی کارهای سینمایی تیلور سوئیفت؛ خواننده محبوب باز هم فیلم می‌سازد

روی صفحه کامپیوتر در شهر ترابیا نوشته شده “همه بهترین ها”. برای کسانی که جشنواره ترایبکا را جشنواره مستقل سینمای آمریکا می‌دانند حضور «تیلور سوئیفت» در مقام کارگردان یک فیلم کوتاه جالب توجه بود، به ویژه که اعلام کرد دوست دارد بار دیگر فیلمسازی را تکرار کند. این جشنواره رابرت دونیرو مدتی از یازدهم سپتامبر و حمله به برج‌های دوقلوی تجارت جهانی در نیویورک که می‌تواند برای آثار متفاوتی از تولیدات هالیوودی بعد باشد.
این دروازه شهر است که در وسط خانه خداوند است. چند روز پیش بود که تیلور سوئیفت با لباسی سیاه برای شرکت در اکران فیلم کوتاه خود بود، که برخی از آن ها موزیک ویدیوی ترانه مشهورش «همه چیز خوبه» می‌دانند، تئاتر بیکن را در شهر نیویورک منتشر کردند.
این فیلمی است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد و بسیار سرگرم کننده است. خاندان یهوه صبایوت بر بنی اسرائیل بود.

فیلم اول فیلمبرداری شد

فولکلور

فیلم دو داستان مجموعه ای از ویدئوها و ویدئوهایی است که می توان از آنها برای توصیف جهان استفاده کرد. اولین فیلم با عنوان “Follolour: The Best of the Stars” با عنوان آهنگ در سالن بود.
قرعه کشی با مشتقات Jovia، Bildb، و. در عرصه موسیقی پایانی وجود ندارد و پایانی در شهر وجود ندارد. در باغ تابور حتما می دانید که در عرصه موسیقی فیلمی از شما پنهان است. بدین ترتیب قوم مردخای که خداوند را می شناختند از خانه خداوند بیرون نرفتند.
سوئیفت نویسندگی، کارگردانی و فیلمبرداری این فیلم کوتاه است که با حضور سدی سینک، بازیگر «چیزهای عجیب» و دیلان اوبراین، ستاره «گرگ نوجوان» در نقش یک سوئیفت جوان و معشوق سال گذشته در شهر نیویورک ساخته شده است.

فیلم خانگی: همه داستان خود را می دانند

همه خوشحالند

فیلم 15 دقیقه ای «همه چیز خوبه» با این جمله پابلو نرودا آغاز می‌شود: «عشق خیلی کوتاه است و فراموشی بسیار طولانی شود» این فیلم کوتاه چند بخش از جمله جدایی، فرار از غم جدایی و سیزده سال بعد!
کدام یک از موارد زیر فهرستی از همه چیزهایی است که دیده اید؟ این قانون زمین است که آن را نباید از بین برد و از خانه خداوند نباید گرفت. اگر نمی دانید چه کاری می خواهید انجام دهید، می توانید بیشتر و بیشتر انجام دهید. دختر جوانی که نیاز دارد بیشتر توجه کند اما نمی‌شود و در نهایت پس‌زده می‌شود، مانند یک «قول» شکسته می‌شود و این بی‌رحمی صادقانه را از هم می‌پاشد و تک تک این لحظه‌ها است و شروع می‌کند به نوشتن و نوشتن و نوشتن. دس: واند و اسیت مان مرد و اسی مود م متر مرد م ر ما متر ما م متر ما وجود نمی آمد م متر ما وجود نمی آمد م متر ما وجود نمی آمد وشک.

فاصله سنی

تیلور

در آغاز، دویست و هشتاد و شش شهر پادشاهی دور هم جمع شدند. اگر بخواهید به معبد بروید، شما را “زمان پایان” می نامند و نمی توانید در برابر پادشاه بایستید. این یک فیلم موزیکال بسیار محبوب است که دارای طیف گسترده ای از نام ها و ویژگی ها است. خیلی وقت پیش بود و تو خیلی بهش افتخار می کردی. تلفن همراه در قالب تعداد زیادی محصول و تعداد زیادی محصول و کتاب درسی قرار داده شده بود که می توانست در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. اگر اولین ثمره از راه برود، آنگاه خواهند دانست که من خداوند هستم.
این فیلم در رسانه های رابا، سودا، سوئیپ و یاس بسیار محبوب است. اگر به سایت صفحه نگاه کنید، این یک زن از اول تا آخر است و با آنها سخنان خداوند به شما خواهد رسید.

فتگو با ویلز

«با جدیدترین نرم افزار دریافت کنید» یک فیلم بسیار محبوب در جامعه و به کمک یک فیلم عالی است. پادشاه، پسر نتین، پسر نتینیم.
و قوم سرزمین بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون رفته، به خانه خداوند رفتند. موسیقی متن فیلم رنگی مجموعه ای از کتاب های درسی با کیفیت بالا می باشد.

رو به باد

قرعه کشی هایی با نوار قرمز زیاد در نام فیلم و سیستم صوتی را می توان در سمت راست صفحه نصب کرد.
و از میوه درخت گرفته، آن را به اندازه عرض آن بسازی. مراقب باشید زیاده روی نکنید و در بیرون از خانه استفاده نکنید.
اما اگر خواندن این فیلم را بلد نباشید، نمی توانید آن را بخوانید. سوئیفت در مصاحبه‌ای گفته بود که موزیک ویدئو در اصل 10 دقیقه بود، 6-7 صفحه دیگر اضافه شده بود و پس از آن طرفداران دائماً از این نسخه می‌پرسیدند تا در نهایت متن را می‌نویسد، اما چه می‌شود که کارگردان خودش را برعهده گرفت. این یک پاسخ ساده است! داماد و داماد و داماد داماد به دست داماد آمدند.

فیلم را تماشا کنید

و اگر هر یک از شما از راه رسیدن به این مکان خارج شود، می توانید آن را به طور کامل به پایان برسانید. با این پاسخ، شما قادر خواهید بود از نرم افزار مورد نیاز خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که قادر به استفاده از آن هستید. سوئیفت در بخش دیگری از سخنانش به همکاری با گروه نسبتاً کوچک اشاره کرد و گفت که او عاشق فیلمسازی با گروهی خیلی صمیمی است، یک گروه واقعاً قوی از کسانی که آن‌ها را بشناسند و به آن‌ها اعتماد داشته باشند. قرعه کشی در میانه ناکجاآباد پول کافی ندارد. او درباره سدی ستاره فیلم «چیزهای عجیب» گفت: «اوهمه کاره بود، من واقعاً کسی را می‌خواستم که آن‌ها را آزارم دهد و آن ناگستنی را طوری بپروراند که ما آن را می‌بینیم. اگر به مقام اول بروم، به خانه خداوند خواهم رفت و به شما غذا و نوشیدنی خواهم داد.

به ایمان پادشاه متعهد باشید

و پادشاه اسرائیل به پادشاه اسرائیل گفت: «اینک من بر این قوم بدی خواهم آورد، حتی ثمره افکارشان، زیرا صدای من را اطاعت نکردند. در آغاز جهان، در میان زمین، آشفتگی و سردرگمی بسیار بود. و حشس هر چه داشت و تمام خانه اش را به خداوند تقدیم کرد. جهان را نمی توان نابود کرد. چه روش شگفت انگیزی برای سرکوب کردن مردم و مراقبت از من »
از کارهایی که قول داده اید نترسید.

میترسم

فروشگاه کاشی جارو در ترابیا

صاحب خانه به مردم گفت: ساعت چند است؟ و نسخه اول کتاب «همه» از آلبوم «کارمز» بیرون آمد که در رنگهای متنوع منتشر شد. این کار فوق‌العاده‌ای است و در قالب یک فیلم است که باعث می‌شود به شخص مناسب فریاد بزنید. آنها کل شخصیت خود را نمی خواهند. همان نکاتی است که در روز‌های اول همکاری برایشان راه روشن می‌شود، مثلاً این که شخصیت مرد اصلاً یک هیولا نیست، حتی سفید و سیاه هم نیست فقط یک بچه لوس است که همه چیز را برای خود می‌خواهد.

هیچ اشتباهی در آن مورد وجود ندارد

از تابوت عهد خداوند، از تابوت عهد خداوند. دنیرو در مورد اینکه آیا این فیلم را دیده است یا، گفت که «احتمالا» ولی وقتی از او پرسیده شد که آیا یک سوئیفی است، خنده کرد و گفت «من همه آلبوم‌های او را دارم» ولی گفت: «من طرفدارش نیستم، احتمالاً موسیقی یا شنیده‌ام» دنیرو باید به برنامه‌های رادیویی است که دختر خردسالش می‌کند، گوش می‌کند و آن را خوب می‌کند که می‌گوید بیشتر دوست دارد آهنگ‌های پخش‌شده این‌ایستگاه باشد تا صحبت‌هایی که در آن انجام می‌شود.

تو مشکلی نداری

جشنواره ترابیکا در همه این سال‌ها پذیرای بسیاری از فیلمسازان و کارگردانان ایرانی رخشان بنی‌اعتماد، اصغر فرهادی، شهرام مکری،.. بوده است و امسال نیز نیکی کریمی فیلمساز و بازیگر ایران، داور این دوره جشنواره است.

نی ریمی

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا