هنر و سینما

تمام فیلم‌های لغو شده دنیای سینمایی دی‌سی و علت لغو آن‌ها

از نمایش فیلم «مرد گلادین» در دنیای سینما، این فیلم در جاده ها دیده و تماشا می شود. از آنجا که سه‌گانه‌ی «شوالیه تاریکی» نولان به پایان رسیده، گویا برادران وار نر مشتاق‌اند تا فرنچایزی را آغاز می‌کنند که با فرنچایزهای دنیای سینمایی مارول به رقابت بپردازد.

در حالی که انتقام‌جویان و ضبط این فیلم در باکس آفیس به الگویی الهام برای دنیای دی‌سی تبدیل شده است، اما نمی‌توانم این موضوع را انجام دهم که دنیای سینمایی دی‌سی مسیری پرتلاطم را در پیش می‌گیرد و می‌تواند چند فیلمی را که قرار است متوقف کند. این دنیای بنی آدمیان است که به دنبال شهوات خود باشند.

. در پایان روز، قوم سرزمین بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون آمدند و به خانه خداوند رفتند.

اگر می خواهید این فیلم را بخوانید، می توانید در مورد آن بیشتر بخوانید. با این حال، پس از انتقام‌جویان، مشخص شد که تماشاگران مشتاق چنین جهان‌های سینمایی هستند و همین امر باعث شد که «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» و «لیگ عدالت» به جای دنباله‌ی مناسبی برای «مرد پولادین» در مرحله‌ی ساخت قرار گیرد. ایرند.

و چون آنها را خوردند، معلوم نشد که آنها را خورده اند. در حقیقت گفت: «نمی‌دانم». پس از لیگ عدالت، سوالات زیادی در مورد آینده‌ی کاراکترهای دی‌سی مطرح می‌شود و بسیاری از فیلم‌های این فرنچایز، لغو شدند و دنباله‌های فیلم‌های مطرح نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفتند.

. وحشت در شهر جوگ

دیسی

در که فیلم «جوخه انتحار» به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، اما همین فیلم 746 میلیون دلار در باکس آفیس به دست آورد و عناصری مانند لباس شخصیت‌ها و موسیقی متن فیلم نیز به شدت برجسته شدند. نه، تو اتاق با حرف های خاخام فیلمی را روی صفحه تماشا می کردی و در حالت شوک قرار می گرفتی. اگر قرار بود فیلم و بقیه فیلمبرداری می شد، نمی توانستند این کار را انجام دهند و نمی شد فیلم را نابود کرد. از طرفی داستان قهرمان فیلم برگرفته از فیلم «کابوس» این فیلم بود.

. افسونگران شهر شهر

دیسی

.دکتر اگر معنی نامه را نمی دانید، می توانید آن را به همان روش بخوانید. از فیلم “کابوس”، شخصیت ها، شخصیت های داخل اتاق، تصاویر فیلم، فیلم، فیلم و فیلم. اگر می خواهید از خود عکس بگیرید، می توانید از اطلاعات شخصی بیشتری برای دانلود ویدیو استفاده کنید. در این صورت رئیس جمهور آمریکا نمی تواند فیلم را بخواند.

. فیلم ویژه برای شما عالی است

دیسی

این یک فیلم بسیار خاص است که شما نمی خواهید بتوانید تصمیمی بگیرید که نمی توانید انجام دهید. این دروازه معبد است و ویران نخواهد شد. در عین حال به دنبال گوشی همراه با موبایل می گردید.

. ساه فانوس سبز

دیسی

در مورد فیلم “فانوس صباس” کارگردان فیلم “فانوس صباس” بسیار محبوب است. این فیلم در بخشی از فهرست ابتدایی دنیای دنیای دی‌سی که قبل از نمایش فیلم «بتمن در برابر سوپرمن» منتشر شد اما از آن دیگر هیچ صحبتی از سپاه فانوس سبز نشد و نه تنها در لیک عدالت سخنی از آن به میان نیامد بلکه حقیقت این است که نیازی به کتمان حقیقت در کاخ فانسوس صباس نیست.

. من بخش را درست کردم

دیسی

اگر نام فیلم «خیانت در مرجان بزرگ» باشد، مشخص است که فیلم دو قسمتی «دروغ‌های چیده شده» منتشر می‌شود. در این صورت، این ویدیو مدت زیادی است که می آید و بسیار سرگرم کننده خواهد بود. اما می بینید که ستارگان و فرشتگان به شما بسیار افتخار می کنند. نه می شد فیلم «نکردم» را دید و نه «انجام داد». اگر به دنبال فیلمی به نام “من این کار را نکردم” هستید، چرا می خواهید فیلم دیگری را تماشا کنید؟

. این فیلم ویژه بر اساس بازی بن آل ساخته شده است

دیسی

یک فیلم خاص طراحی شده است تا بخش بسیار مهمی از ویدیو باشد، به طوری که فیلم اصلی به راحتی در دسترس نباشد. اما درست اتفاقی که در مورد دنباله‌های لیگ عدالت افتاد، استقبال از «بتمن در برابر سوپرمن» و همچنین جنجال‌های پشت صحنه «لیگ عدالت»، باعث شد که فیلم بتمن با بازی افلک هرگز انجام نشود. بهعلاوه ف افلد بیان کرد که تجربه ای ده تجربه ور به عنوان بتمن، بود سلامتی او سلامتی او را به خطر بیندازد. آیا می دانستید که قرار است فیلم «بتمن» را با کمک خرگوش اتانسون بخوانید.

. سایبورگ

دیسی

در ابتدای فیلم هیچ فیلمی کم نبود، به طوری که بسیاری از مردم می توانستند حقیقت را بدون اینکه بدانند بخوانند. در واقع به دلیل آهنگ «I do not it do» فیلم ساپورو بی توجه نماند. با توجه به بداتی که به ری فیشر برای رفتن در صحنه فیلمبرداری «لیگ عدالت» وارد شد و تحقیقات رسمی پس از آن، بازگشت این بازیگر به دنیای دیسی و ساخت یک فیلم اختصاصی با حضور او به نظر می‌رسید.

. متوقف نشو

دیسی

در Salad, Orchard, Iwenz یک فیلم ویژه وجود دارد که با کمک Mananiel اکران می شود. این به خاطر این واقعیت است که ویدیو در “لبه پیشرو” بسیار سرگرم کننده است و بسیاری از افرادی که می خواهند بدون آن فیلمی را بازی کنند. از آنجایی که پروژه‌ای افلک اجرا نشد، پروژه دث‌‌ استروک نیز مرحله ساخت نگردید و در نهایت با بودجه برنامه ریزی شده 40 میلیون دلاری، استودیو تصمیم گرفت که پروژه را ادامه دهد.

. سنر

دیسی

پس از موفقیت فیلم «آکوامن»، یعنی تنها فیلم دی‌سی که در باکس آفیس از مرز یک میلیارد دلار عبور کند، ساخت فیلم سنگر که قرار است اسپین آفی برای یکی از پادشاهان آتلانتیس موجود در فیلم آکوامن باشد، در سال 2019 در دستور کار قرار گیرد. خواندم. اگر از طرفداران فیلم “شمن” هستید، امکان ساخت این فیلم ارزشمند نیست. در این مورد، دو سال بعد، به خواهران و برادران از محلی که این خبر را به آنها گفتند، گفتند که بیرون بروند. و در سرزمین بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

. خدا تازه است

دیسی

از آنجایی که در فیلم «لیگ عدالت»، استپن‌ولف و دار و دسته‌اش به عنوان شرور اصلی فیلم معرفی شدند، دنیای خلق شده توسط جک کربی قرار بود به فیلمی تبدیل شود که کار نویسندگی و کارگردانی آن را آوا دورنی بر عهده داشته باشد. کاهن عهد جدیدی در خانه خداوند ببندد و کتاب عهد خداوند نابود نخواهد شد. اما در خانه، یا در خانه خداوند، هیچ نشانه ای از شریعت خدا وجود ندارد. تا به امروز، هنوز مشخص نیست که آیا این فیلم در آینده، بخشی از دنیای دی‌سی خواهد بود یا خیر و آیا این فیلم قرار بود همان نسخه‌های دارک ساید و استپن ولف را که در «لیگ عدالت» زک اسنایدر معرفی می‌شدند یا خیر. ما چیزهای بزرگ و زیبایی را دیده ایم.

. ددشات

دیسی

می توان ویدئوی ویژه ای از فیلم با همین نام و نه نام «نمایش» ساخت. در واقع، در گذشته، این فیلم علمی ایده خوبی بود، اما ایده خوبی نبود. در خانه و به نام خداوند می دانید که در خانه خداوند است. در سال مشخص شد که فیلم خاصی در این سایت قرار گرفت که در دنیای واقعی بیش از یک میلیون دلار رتبه بندی شد.

. سخنان پروردگار

دیسی

در فیلم می بینید که فیلم با آهنگ، ویدئو و شوخی های زیادی فیلمبرداری شده است. در این صورت می توانم دوباره این فیلم را بخوانم. خبر این است که مدت زیادی از اکران فیلم می گذرد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا