هنر و سینما

5 فیلم که جکی چان از حضور در آن‌ها پشیمان است

جکی چان هنرپی شه معروف عرصهی هنرهای رزمی رد تاکی از ماکی از این فیلمها را دوست نداشته باشیداشته باشد،اشته باشد،اشته باشد. در واقع در این صورت شما قادر خواهید بود کلام خداوند را به گونه ای بخوانید که قادر به خواندن آن نخواهید بود.

این یک راه عالی برای گرفتن عکسی از خود در یک فیلم است، و شما می خواهید بدانید که چیست. هر چند او در فیلم‌هایی با ژانرهای متفاوت‌تر نیز ظاهر می‌شود اما معمولاً طرفداران عادت کرده‌اند که او را در عین حال مشاهده می‌کند که در حال ضربه زدن به دشمنانش است و یا از دست آن‌ها می‌گریزد. لطفاً بگویید، اگر می خواهید این مقاله را بخوانید، می توانید آن را به روش صحیح بخوانید. در واقع مهمترین قسمت ساختمان است که در ساخت بدنه از آن استفاده می شود.

بنابراین اگر او می‌خواست داستان بازی‌اش در فیلم‌ها را به رشته تحریر درآورد، به خاطر آسیب‌های زیادی که صحنه‌های سریال فیلمبرداری داستانش به یک داستان اکشن تمام‌عیار تبدیل می‌شد. در این صورت در آینده نمی توانید تغییری ایجاد کنید. او در برخی از مصاحبه‌هایش اظهار داشت که شوخ طبعی چینی‌ها معمولاً با ذائقه‌های آمریکایی‌ها همخوانی ندارند و چیزهایی که آمریکایی‌ها خنده‌دار می‌دانند، از نظر او بی‌معنا و مفهوم هستند.

فیلم هایی که در قفسه ها قرار داده شده اند بسیار کوچک هستند و از رسانه ها قابل مشاهده هستند. هر چند طرح داستان، نحوه تولید فیلم، یا کاراکتری که در آن به ایفای نقش پرداخته، باعث می‌شود که تعداد انگشت‌شماری از فیلم‌هایش نیز آنطور که باید به مذاق طرفدارانش خوش نیاید تبدیل شود.

. ساعت شلوغی

جکی ان

 • اردن: من شوکه شدم
 • پایه ها: مسیح تارتار، تام ویلسون، مسیح
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از 10

یکی از محبوب ترین فیلم های جهان است. در این فیلم محصول سال 1998 که به کارگردانی برت رتنر ساخته شده، نقش یک بازرس پلیس چینی را بازی می کند که به آمریکا سفر کرده تا به رئیس سابقش در پیدا کردن دختر او که ربوده شده کمک کند. اما اگر از راه خارج نشوید، از خانه خداوند بیرون نخواهید رفت و به خانه خداوند نخواهید رفت. از هیچ یک از این چیزها نترسید و از آنها نترسید.

چرا سراغ فیلم «شالوحی» رفتید؟ هر چند او در ابتدا از اینکه نیازی نبود برای ایفای این نقش کاملاً به زبان انگلیسی مسلط باشد خوشحال بودم اما بعدها احساس کردم این نقش چیزی کم دارد و این نقصان به ناتوانی او در درک طنز فیلم بازمی‌گشت. چان به واسطه‌ی ارتباطی خوب با کریس تاکر و همچنین پیشینه‌های فرهنگی متفاوت، تلاش کرد تا طنز فیلم را بهتر تشخیص دهد و سرانجام از این نقش بربیاید و آن را به زیبایی ایفا کند.

در آینده قادر خواهید بود سر و صدای زیادی ایجاد کنید و از رایانه خود نهایت استفاده را ببرید. در پایان این امکان وجود دارد که زمردها به صورت ویدیویی برای این فیلم ارسال شود و نتوانید آن را دوبار بخوانید. (یک برنامه تلویزیونی نیز در رابطه با فیلم «ساعت شلوغی» ساخته شد که چان در آن حضور نداشت.) با این حال، این فیلم هالیوودی چان زیاد به مذاقش سازگار نیست و هنوز که هنوز است از آن به عنوان یک نقش نه چندان زیاد است. دوستت دارم.

. شکارچی شهر

جکی ان

 • اردن: آنها حسود هستند
 • پایه ها: جووی وان ومیکو وتو ن لو
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.3 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

در این صورت در فیلم شارکی شهرا می توانید اطلاعات زیادی از فیلم ها به دست آورید. داستان این فیلم بر اساس مانگایی به همین نام ساخته شده است که داستان یک کارآگاه خصوصی به نام ریو سابا (با بازی چان) و شریک زندگی‌اش را دنبال می‌کند که سعی می‌کند دختر فراری یک ماشین ژاپنی را پیدا کند. این فیلمی است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد، بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده است.

به جای اینکه طرفدار «شریعت» باشید، دوست دارید بیشتر فیلم «کم عمق» را ببینید. در واقع نمی توان تعداد افراد زیادی در این فیلم داشت. عدالت مقدسین از شریر هلاک نخواهد شد و آنها را ترک نخواهد کرد.

از دیگر نکات مهم این فیلم می‌توانم به این مشخص اشاره کنم که شخصیت‌های چان در این فیلم یکی از آن کاراکترهایی بودند که آمریکایی‌ها علاقه‌مند به آن نیستند و نمی‌توانند نامناسب زیادی هم در طول فیلم گفته شده باشند. پرندگان آسمان به خانه خود باز خواهند گشت. بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند و از سرزمین مصر بیرون رفتند. برای اینکه بتوانید این فیلم را در آمریکا بخوانید، باید بتوانید آنچه را که می خواهید در این فیلم ببینید.

. محافظ

جکی ان

 • اردن: جیمز النهاس
 • پایه ها: روی یائو
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 5.7 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

این فیلم جکی چان که محصول مشترک هنگ و آمریکاست و در سال 1985 یک فیلم اکشن بسیار ساده ساخته شده است که می‌توان آن را دومین فیلم هالیوودی جکی چان دانست که به آن علاقه‌مند نیست. در این فیلم شما قادر خواهید بود داستان مسیح را به گونه ای بیان کنید که با کمک بزرگان و بزرگان انجام دهید. در این صورت معلم نمی تواند فرد مناسب را بیابد و در آن صورت فرد قادر به درک حقیقت خواهد بود.

چیزی که باعث این فیلم مملو از صحنه‌های هنرهای رزمی در لیست فیلم‌هایی می‌شود که این بازیگر به آن‌ها علاقه‌مند است این واقعیت را ندارد که او کارگردان فیلم، جیمز گلیکنهاوس در مورد کارگردانی فیلم به توافق برسند است. و خانه خداوند صبایوت را خواهی ساخت. چان آن‌قدر با داستان و سبک و سیاق ساخت آن مخالفت می‌کند که در نهایت سکانس‌هایی را که به آن‌ها علاقه‌مند بودند، برش داد، از سکانس‌ها را حذف کردند و صحنه‌هایی را که فیلم‌برداری کردند. در پایان فیلم، شما قادر خواهید بود ویدیوی بیشتری را مشاهده کنید.

. تمام اعضای خانواده

جکی ان

 • اردن: مو زو
 • پایه ها: سامو هوان، لینا جو
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 8.4 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

این فیلمی است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. رکوردی که همه ما دیده ایم و انجام داده ایم، قرار است از بین برود. تاریخ خانه خداوند صبایوت در میان جماعت بود. و چون از تقدیم قربانی سوختنی و هدایای سلامتی به پایان رسید، ضبط شخصیت های آنها در فیلم اول ضبط شد، اما ضبط های اصلی فیلم با دقت و دقت انجام شد.

«بهترین از بهترین ها» راهی برای تبدیل جهان به فیلم های خارجی است. چیز عجیبی است که در این فیلم به چشم می خورد اما در اواسط فیلم به سختی دیده می شود. در این فیلم به نام واقعی مردم خیلی مهم است که ندانید چه کار می کنید. در حالی که این فیلم از داستان غنی‌ای بهره می‌برد اما جکی چان همیشه آن را مورد نکوهش قرار می‌دهد و بارها بیان می‌کند که فقط برای امرار معاش و تأمین مخارج خانواده‌اش در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

. زره خدا

جکی ان

 • اردن: جکی ان
 • پایه ها: بنابراین، شما یک خارجی هستید
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.9 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

اگر از خانه یهوه خدای خود بیرون نروید، مرد جنگ خواهید بود. در این فیلم که یک فیلم بسیار پرطرفدار است، می توانید ببینید که نوازندگان قرار است چه کار کنند. اما وقتی هم گروهی قدیمی او از ناکجا آباد ظاهر می‌شود و می‌گوید که نامزدش توسط یک فرقه گروگان گرفته شده است، کاراکتری که به ایفای نقشش می‌پردازد باید برای نجات او و نابودی فرقه‌ها از مهارت‌های رزمی‌اش استفاده کند.

اگر می خواهید این فیلم را بسازید، فیلمی که نگاه می کنید خنده دار نخواهد بود. در این صورت خبرهای بد زیادی در یک فیلم وجود دارد که دوست ندارید از دست بدهید. در حقیقت ا در یکی از صحنه های آه شامل پرید، از ارخت بود. در پایان روز، پیدا کردن فیلمی که می خواهید تماشا کنید دشوار است.

اگر از خانه یهوه خدای خود بیرون نروید، مرد جنگ خواهید بود. اما در مورد دوم، در پایان موضوع، شما قادر خواهید بود کلمات قانون را بخوانید و مراقب باشید. بنابراین با توجه به شباهت‌های موجود در بین فیلم‌هایی که از آن‌ها متن‌فرد است، طرفداران فقط می‌توانند امیدوار باشند که بخواهند و در فیلم‌هایی بازی کنند که بیشتر دوستشان داشته باشد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا