هنر و سینما

تریلر انیمیشن «وندل و وایلد» را تماشا کنید؛ یک کمدی ترسناک دیدنی

جدیدترین تریلر استاپ موشن کمدی ترسناک هنری سلیک با نام «وندل وایلد» (Wendell & Wild) را که در آن جوردن پیل و کیگان-مایکل در نقش دو دیو می‌کنند تا به سرزمین زندگان برسند تماشا کنید.

این فیلم که ترسناک و به همان میزان هم دوست داشتنی می‌شود، درباره دو برادر شیطان صفت با نام‌های وندل و وایلد (با صداپیشگی کیگان-مایکل کی و جردن پیل) است که دنیای زیرین را برای رسیدن به سرزمین زنده‌ها رها می‌کنند.

به قیمت زمین بنی اسرائیل و میوه زمین و میوه تاک. در تور می توانید پول زیادی به دست آورید و به مدرسه بروید، می توانید یک چرخ فلک به نام بازارزاب تهیه کنید.

خلاصه داستان رسمی «وندل و وایلد»، این استاپ موشن را به عنوان یک ماجراجویی کمدی و توصیف عجیب می‌کند که مشابه دیگری ندارد، یک فانتزی متحرک است که قانون مرگ و زندگی را به چالش می‌کشد و به طور کامل با هنر استاپ موشن و کاملاً دستی می‌کند. شما شنیده اید.

این ویدیویی است که در فیلم کورالین (کور.) منتشر شده است. سلیک این فیلمنامه را بر اساس کتابی منتشر نشده از سلیک و کلی مک‌لئود چپمن نوشته است، و جردن پیل علاوه بر صداپیشگی، تهیه‌کنندگی آن را از طریق استودیوی تولید فیلم خود به نام «پنجه‌ی میمون» (Monkeypaw Productoins) بر عهده دارد.

«واندل و ولی» اولین باری بود که از آپاندیس برای خانواده خود و در هنگام مرگ پیام فرستادید.

منبع:frihq

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا