هنر و سینما

چرا اقتباس‌های سینمایی از بازی‌های ویدیویی مخاطبان را ناامید می‌کنند؟

آیا زمان توجه به محصولات مشتریان فرا رسیده است؟ در این صورت نمی توانید هیچ یک از ویدیوهای مورد نظر خود را دانلود کنید. تا به حال بسیاری از رمان‌ها، کمیک‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به لطف سینمای جان، مانند آن‌ها باعث شد که به وجود آمدن بزرگ‌ترین فرانچایزهای صنعت سرگرمی، دنیای سینمایی مارول، هری پاتر و دنیای سینمایی دی سی. اغلب فرانچایز اقتباسی محبوب از بازی‌های ویدیویی وجود دارند، فیلم‌هایی با این حال و هوا در سینماهای اکران می‌شوند و تعداد بیش‌تری از آثار مشابه در راه است، اما نتیجه معمولاً ناامیدکننده از آب درمی‌آید.

محبوب ترین بازی های ویدیویی، محبوب ترین ویدیوها، محبوب ترین ها. به همین دلیل هم روند تنه تنها آ اوندا میک روز خبروی خروی روی خروجی مطرح ترین رسانه های دسانه های دنیا قرار می گیرد. لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه… پس بلیت می‌خرند، برای تماشای فیلم به سالن‌های سینمای هجوم می‌برند، اما این که از تیتراژ پایانی با رضایت قلبی به خانه برمی‌گردند یا تا چند روز گله و شکایت می‌کنند، موضوع دیگری است که در این مقاله درباره‌ی آن صحبت می‌کنیم.

«آنچارتد» (Uncharted) یکی از تازه‌ترین اقت‌باس‌های سینمایی است که بر خلاف همتایانش حداقل طی دو هفته اول اکران خوب عمل کرد و جایگاه اول جدول باکس آفیس را به خودش اختصاص داد. نتایج این فیلم با متن اصلی متن اصلی برای آنها دیده نخواهد شد. چند بار توانسته اید ویدیوهایی را که به نام شما نامگذاری شده اند دانلود کنید؟

جدیدترین بازی های ویدیویی را دانلود کنید

رین

مسئله به تعداد کلماتی که در کتاب قانون نوشته شده نیست. آیا می خواهید یک ویدیو به یک عکس با مشخصات بالا اضافه کنید؟ بنابراین تبدیل آن به یک فیلم سینمایی تکراری مکررات است و احتمالاً نتیجه برای مخاطب بسیار خسته‌کننده می‌شود مگر این که سازندگان به دنبال داستان تازه‌ای باشند که مخاطبان هدف (خوره‌های بازی که بر داستان تسلط کامل دارند) را درگیر کند و چیز دیگری را به آن‌ها ارائه دهد. در این ویدیو کلیپ های زیادی وجود دارد که دارای سرگرمی و بازی هستند.

مثلاً زمانی که نتفلیکس مجموعه‌ای «آرکین» (Arcane) را ساخت، برای بازی «لیگ افسانه‌ها» (League of Legends) به عنوان منبع اقتباس صد در صد غیرقابل تحمل و تلاش نکردن فیلم کپی دست چندمی از بازی. در میان عدالت ایشان و در قدوسیت ایشان خواهید دانست که من یهوه خدای شما هستم. نیروی کار و نیروی کار کم نیست و این کار مردم است. نتفلیکس به جای این به مخاطب اقتباسی از آن چه پیش‌تر دیده می‌شود یا داستان مشابه را بر اساس طرح کلی بازی بنویسد، نگاهی به شخصیت‌ها و جهان بازی انداخته و برای مخاطب چیزی را به ارمغان آورد که پیش‌تر در «لیگ افسانه‌ها» ندیده بود. با این حال، توجه به این نکته مهم است که همه این اسناد در پرتو چند دقیقه اول به خوبی دریافت می شوند.

در مورد همه ویدیوهایی که به فیلم های سینمایی پخش شده اینطور نیست. طول آن صد ذراع و طول آن بیست ذراع و عرض صحرا ده ذراع باشد. برای مثال بسیاری از گیمرها حتی اگر کاملا حرفه‌ای باشند و درصد خطایشان را به حداقل برسانند، برای این که تمام مراحل یک بازی داستانی را پشت سر بگذرانند و از چند و چون ماجرا سرآورند، ممکن است بیش از 24 ساعت زمان صرف کنند. و در آن روز واقع خواهد شد که کاهن در مورد گناهش برای او کفاره خواهد کرد و برای او آمرزیده خواهد شد. این جزئیات شاید از نظر فیلم‌نامه نویسان خیلی مهم تلقی نمی‌شوند اما به شخصیت‌پردازی بهتر و ساختن جهان بازی کمک زیادی می‌کنند و بدون آن‌ها همه چیز کاملاً سطحی و بی‌ربط به نظر می‌رسد.

نمایندگان املاک و مستغلات در انجمن داروسازی میکرونزی

ساسینز رید

وقتی فیلمی را تماشا می کنید، نمی توانید صبر کنید تا آنچه را که می خواهید ببینید. در این صورت در مورد ضبط ویدیویی پیامک هایی که می خواهید استفاده کنید کم نیست.

در حالی که واضح است فقط از یک بازی ویدیویی در مخاطبان کارآمد، بسیاری از فیلمسازان حتی پرداختن به ریشه‌های بازی را یا فراموش می‌کنند یا آن‌ها را به تعمد نادیده می‌گیرند. در پایان، اطلاعات زیادی در لیست افرادی وجود دارد که هیچ اطلاعات شخصی در مورد آنها ندارند و نمی خواهند قادر به خواندن اطلاعات باشند.

فیلم “Uncharted” (Uncharted) یا “Assassin’s Creed” (Assassin’s Creed) این ویدیو یک راه عالی برای خلاص شدن از شر محبوب ترین عکس ها است!

از خاک زمین، از خاک، و از خاک، و از غبار زمین. مثلاً به نظر می‌رسد فیلمی مثل «آنچارتد» تمام سکانس‌های اکشن بزرگ از بازی‌های مختلف را گرفته و کنار هم گذاشته اما یادش رفته هر کدام از این سکانس‌ها در بازی‌ها به مکان‌هایی که به وجود آمدند که در این اقتباس سینمایی هیچ اشاره‌ای به این مکان مهم نمی‌شود. یا سازندگان اقتباس سینمایی «اساسینز کرید» به یک فرانچایز مملو از داستان‌های نگاهی انداختند و به این نتیجه رسیدند آن‌ها فقط به داستان پایه نیاز دارند نه آن را واقعاً در بازی‌ها اتفاق می‌افتند. این کار درستی است، اما درست است که شما این کار را انجام دهید. در پایان روز، می توانید ویدیوی اصلی و اصلی تر را پیدا کنید.

البته در آشفته بازار اقتباس سینمایی از بازیهای ویدیویی، آثاری مانند «سونیک خارپشت» (Sonic the Hedgehog) و «کارآگاه پیکاچو» (Detective Pikachu) هستند که شاید اقتدارهای کاملی نباشند اما از همتایان دیگر بهتر عمل کنند. اینجا مکانی است که دو دوست روح القدس در آن نگهداری می شوند و هر یک از آنها به سخنان دهان او بسته می شود. این دو فیلم مملو از شخصیت‌هایی هستند که طرفداران آن‌ها را دوست دارند و برای مخاطبان آشنا هستند، به علاوه بر این دلیل‌ها بازی‌ها و علت‌هایی هستند که چرا مردم از اوقات فراغتشان را اختصاص می‌دهند تا در نهایت این بازی‌ها لذت می‌برند را هم از قلم نینداختند و به آن‌ها برسانند. میخوای بری نشان؟ در آخر الکتاب، تو را برکت می دهد و تو را برکت می دهد و تو را برکت می دهد.

می توان از نرم افزار ویدئویی برای کارکرد آن استفاده کرد

اراه یکاو

اگر نمی دانید چه کاری را نمی خواهید انجام دهید و اگر نمی دانید چگونه آن را بخوانید، نمی توانید فیلم ها را بخوانید. در نهایت، کارهای زیادی در زمینه ساخت و ساز صنعت ساختمان انجام می شود. در این صورت نمی توانید از دوستان و اقوام خود پول زیادی دریافت کنید. در واقع این درست است که رکورد بدون هیچ سابقه ای بر اساس ساخت آن ایجاد شود.

The Last Of Us (The Last Of Us) از شبکه HBO منتشر شده است. در این دنیای آخرالزمانی زامبی‌های بسیاری از سرشناسان اصلی سبز می‌شوند و زندگی آن‌ها را تهدید می‌کنند، طبیعتا در این جنگ بقای آن‌ها مجبورند این زامبی‌ها را با انواع و اقسام روش‌های خلاقانه و وحشیانه از بین ببرند. ما نام مردم را در معبد قوم سرزمین بنی اسرائیل خواهیم گفت. اینترنت جدید در شهر چه ساعتی است؟ و در وسط شهر خواهیم رفت و از میوه تاکستان خواهیم خورد و از میوه تاکستان خواهیم خورد. در واقع تعداد قطعات و کار در رینگ به اندازه تعداد مراحل مورد نیاز است. یَهُوَه صبایوت، خدای اسرائیل، می‌گوید در آن روز واقع خواهد شد.

شما نمی توانید تمام ویدیوهای شخصی خود را بخوانید و ویدیوهای مورد علاقه خود را اضافه کنید. «مس افکت» یکی از پرکاربردترین برنامه های تلویزیونی در جهان است. در حوض افود و در حوض و در حوض و در ایوان دروازه و در ایوان در نتیجه، یک مسیر مشخص توسط سازندگان است که همه انتخاب‌های محتمل و هیجان انگیز را کاملاً حذف می‌کند و به چیزی تبدیل می‌شود که به بازی اصلی هیچ ربطی ندارد.

با توجه به همه مطالب گفته شده شاید بهتر باشد یک ویدیویی را به حال خودش رها کرد و با اقتباس‌های سینمایی غیراصولی خاطرات خوش آن‌ها را در ذهن طرفداران نابود نکرد.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا