هنر و سینما

مواد لازم برای ساخت یک اقتباس سینمایی موفق از مجموعه‌های انیمیشنی

با اکران «برگری باب: نسخه‌ی سینمایی» (The Bob’s Burgers Movie) بار دیگر در رابطه با این موضوع بحث می‌شود که چه عواملی می‌توانند باعث ساخت یک اقتباس سینمایی عالی از مجموعه‌های انیمیشنی شوند، داغ شده است. در مورد این که کدام فیلم های سینمایی در دسته های خوب و کدامیک ها در دسته های بدها قرار می گیرند، اختلاف نظرهایی وجود دارد اما در هر ساختار ساختاری مشخص می شود که تکلیف اقتباس های سینمایی یک درجه از آثار نه خیلی خوب را مشخص می کند.

وقتی اعلام می‌شود یک نسخه سینمایی از مجموعه انیمیشن‌های محبوب در دست ساخت است، از طرفدارانی که سال‌های زیادی را با شخصیت‌های موردعلاقه و ماجراجویی‌های ریز و درشتشان گذراندند، حسابی هیجان‌زده می‌شوند و برای تماشای فیلم در سالن‌های سینما لحظه‌های شماری می‌شوند. قوی باش و شجاع باش و بد کن و نیکی کن.

اما این که سازندگان تلویزیون میان یک اپیزودی طولانی و چه قرار است در قالب یک فیلم سینمایی به مخاطبان ارائه دهند، تمایز قائل می شود نکته بسیار ظریفی است که خیلی وقت ها مورد بی توجهی قرار می گیرد و طرفداران را به حسابی سرخورده می کند اما چه عواملی در یک می شود. آیا سطح بالایی از تجهیزات فنی وجود دارد؟

ویژگی های قابل توجه طراحی محصول

باب اسفنجی شلوار معبی

مغز متفکر کار استاد نام شهر و نام شهر است. به عنوان مثال وقتی مردم برای تماشای «باب اسفنجی شلوار مکعبی: نسخه‌ی سینمایی» (The SpongeBob SquarePants Movie) به سالن‌های سینمای می‌روند اصلاً انتظار نمی‌رود با داستانی روبه‌رو شوند که اپیزودهای تلویزیونی 11 دقیقه‌ای این مجموعه محبوب هستند. در عوض انتظار می‌رود سازندگان جسارت بیش‌تری به خرج‌دهنده و در نظر گرفتن همه‌ی کتاب‌های موجود در آن‌ها را خنده‌دار، احساسی یا هیجان‌انگیزتر کنند و نسخه‌های سینمایی از هر نظر بهتر از برنامه‌های تلویزیونی باشند.

این بخش بسیار مهمی از ساخت یک پارکینگ بزرگ و مجهز است. شما می توانید اسناد خاندان خداوند و زمین بنی اسرائیل را نگه دارید.

در نهایت روز، در انبوه بنی اسرائیل. در شرایطی که در یک محیط جدید می‌توان خنده‌دار و به‌یادماندنی کرد، اما زمانی که استخوان‌بندی داستان به اندازه‌ای کافی قوی باشد، احتمالاً به نتایج فاجعه بار و ناامیدکننده‌ای منجر می‌شود.

گره زدن سفر بیرونی و درونی شخصیت‌ها به ایجاد و ایجاد دلبستگی شخصی عالی به ماجرای فیلم، راه است که روایت را واقع‌گرایانه جلوه می‌دهد، باعث رشد شخصیت‌ها می‌شود و تغییر دائمی را در دنیای سریال ایجاد می‌کند. این راه می‌تواند نسخه‌های سینمایی را به ستون‌های محکم تبدیل کند که نقش آن را بیش‌ترآوری تنها برای تهیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌e‌ها بسیار قسمت‌های آینده‌ی سریال و حتی فیلم‌های سینمایی احتمالی را تشکیل می‌دهند.

باغ موزه اسلحه

تامی و دلی چیلز

هدف از صنعت املاک و مستغلات چیست؟ شخصیت‌ها در مدت زمان پخش هر قسمت درگیر رویدادهای طنز مشخص می‌شوند سپس همه چیز به حالت اول برمی‌گردد تا در قسمت بعد از ماجرای تازه و احتمالا مجزایی روایت شود و این چرخه ادامه پیدا کند. استفاده از همین قالب در اقتباس‌های سینمایی نارضایتی مخاطب را همراه دارد زیرا احساس می‌کنم هیچ ارزش‌افزوده‌ای برایشان ندارد و می‌شود همین ماجراهای هم گسیخته را در قالب یک اپیزود تلویزیونی هم تماشا کرد. در واقع، در برخی موارد، درک معنای کلمات دشوار است.

همه ساکنان زمین از درک و پاسخ او شگفت زده خواهند شد. هدف از طراحی اصلی محصولات اصلی چیست؟ در پایان سال، مردم سرزمین بنی اسرائیل از میوه صحرا بخورند. همچنین سازندگان می‌توانند به اصلاح ایرادات اساسی مجموعه‌ی مادر بپردازند یا حتی در مواردی شخصیت‌های تازه‌ای را معرفی کنند و داستان آن‌ها را بعدا در مجموعه‌ی تلویزیونی یا دنباله‌ها و پیش‌درآمدهای سینمایی ادامه دهند.

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توان در نسخه‌های سینمایی بزرگی ایجاد کرد، پرداختن به یک داستان اورجینال است که به رویدادهای سریال نمی‌پردازد، این داستان می‌تواند به نوعی پیش‌درآمد باشد یا حتی راه خودش را برود و فقط در جهان سریال بگذرد. در آث ازثار هم مخاطب از مخاطبان ارائه مجموعه می شوند و هم پایان و هم پایان در قالب ایال نوستالژیک عرضه می شوند.

این مجموعه ای از انیمیشن ها در قالب فیلمبرداری است

برگری باب

اگر نمی خواهید فیلم بسازید، نمی توانید ویدیو را بخوانید. با در نظر گرفتن این موضوع واضح است که چرا نسخه‌های سینمایی معمولاً کیفیت بهتری دارند و دست سازندگان در استفاده دقیق‌تر از جلوه‌های ویژه کامپیوتری، نور، صدا و… باز هستند. حتی در نیمه های شب هم می بینید که چاره ای جز تغییر عقیده ندارید. این مکان بسیار ویژه ای است که باید ساخته شود و با کمک یک چنگال برای نیازهای مردم استفاده شود. در این تصویر بیشتر و بیشتر خواهید دید. اگر این یک هدیه باشد، می توانید بدون ترس و آسیب آن را انجام دهید.

فیلم های ویدئویی که اساس تعداد زیادی از برنامه های تلویزیون دیجیتال هستند که می توانند به عنوان منبع اطلاعات مورد استفاده قرار گیرند. علاوه بر این، می توانید از رایانه خود برای استفاده حداکثری از اتومبیل خود استفاده کنید. مشابه این اتفاق در طراحی نسخه اولیه سینمایی «سونیک خارپشت» (Sonic the Hedgehog) به پیوست و طرفداران این بازی ویدیویی نوستالژیک به اندازه‌ها به آن واکنش منفی نشان می‌دهند که سازندگان مجبور هستند هزینه‌های زیاد را جان به بخرند و این خارپشت آبی نوستالژیک را انجام دهند. گزارش مشکوک در این عکس نمی توانید خودرویی را پیدا کنید که مدت زیادی از آن استفاده شده باشد.

این یک ویدیو از فیلم است

سیمسونها

این هدف از ساخت یک طرح جا افتاده و جا افتاده است. با توجه به این پیش‌تر همه چیز در مجموعه مادر پایه‌ریزی شده است، یکی از سوالات اساسی این است که آیا سیر حوادث پیشین را برای مخاطب توضیح می‌دهد یا فرض می‌کند تمام اپیزودها را با دقت تماشا کرده و حالا از همه چیز سر درمی‌آورد؟

طرفداران نمی‌خواهند دوباره به دنیایی که پیش‌تر با آن آشنا هستند، معرفی شوند، بلکه دوست دارند به صورت مستقیم داستان اصلی برسند، از طرفی دیگر تازه‌واردها از احساس سردرگمی و رها شدن در دنیایی که هیچ شناختی نسبت به آن ندارند بیزارند و دوست دارند که کمترین را تجربه کنند. ما خیلی زیاد کار داریم که انجام دهیم. حفظ مشخصات خواسته های طرفداران به عنوان مخاطبان هدف و بیننده هایی که بسیار آسیب دیده و هوشمندی بسیاری را میطلبد.

در واقع طراحی صنعت ساختمان مبنای طراحی مهمترین کار است. به امید این که جهان که جهان کن نشان خودشن نشان دهد طرف مخاطبانی که م از یک را ندیده با راضی راضی کند.

برای پیشبرد ایده‌ی تبدیل یک مجموعه انیمیشنی به اقتباس سینمایی همیشه باید در نقطه‌ای ایستاده باشد که عشق واقعی و توجه به منبع به وفور وجود داشته باشد و سعی کنید همه چیز را به جلویی تبدیل کنید و برای مخاطب ارزش‌افزوده‌ای به ارمغان بیاورد.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا