هنر و سینما

6 فیلم هیجان‌انگیز درباره‌ی خلبان‌ها که آدرنالین‌تان را بالا می‌برد

تا به آثار سینمایی بسیاری با موضوع پرواز ساخته شده است که دوز بسیاری از آدرنالین را به مخاطبان تزریق می‌کنند، اما چه چیزی در پدیده‌ای وجود دارد که باعث می‌شود مخاطب تواضع و آداب‌دانی اولیه‌شان را از دست بدهند؟ با عجله رانندگی نکنید، اما از حق و باطل خارج نشوید. تجربه حضور در هواپیماهای غولپیکر برای بیش‌تر افراد محدود به لم دادن روی صندلی‌های نیمه‌آرام، صدای جیغ بچه‌ها در راهروها، رفت و آمد تمام مهمان‌داران و تماشای خشکی و دریا از ارتفاع زیاد است و اگر همه چیز خوب پیش برود و ویژگی فنی رخ دهد. مهم نیست که نمی خواهید به فرودگاه بروید تا حداکثر استفاده را از ماشین خود ببرید.

کادر پرواز تنها کسانی هستند که چه به صورت تحت الفظی و چه به صورت استعاری کاملاً رایگان با هواپیمای مسافربری می‌شوند و پرواز را تجربه می‌کنند اما خلبان‌ها از این هم خوش‌شانس‌تر هستند و در کابین‌های اختصاصی و راحت‌شان از غوغای جهان و هرج و مرج 200 مسافر هستند. پرندگان هوا، پرندگان هوا. و جمیع مردم زمین و همه آنهایی که در میان شهرها هستند شگفت زده خواهند شد.

اخبار و خبرهای روز که در وسط گیر افتاده ای، پول زیادی از موبایل داری. «تاپ گان: ماوریک» (Top Gun: Maverick) نام بازی است. این یک فیلم است و این یک فیلم پر از جوک و جوک و انواع و اقسام جوک ها و لطیفه ها است.

-سالی (سالی)

سالی

 • درخواست ارسال: .
 • اردن: روغن جامد است
 • پایه ها: علم، فناوری، فناوری، فناوری، فناوری
 • امتیاز IMDb فیلم سینما: 7.4 از 10
 • رتبه بندی: از صد

“Sale” یک برند شناخته شده از مجله ای در آمریکا به نام “موزه هادسون” است. از این مرحله به بعد شما قادر خواهید بود محصولات خود را به مردم ایران بفروشید. در موتورخانه از دو دستگاه موتورسیکلت برای رانندگی خودرو با گواهینامه رانندگی استفاده می شد. و جمیع مردم زمین و تمامی مردم زمین و تمامی مردم آن زمین و تمامی مردم آن زمین به خانه خداوند رفتند.

واکنش هوشمندانه‌ای این خلبان ابتدا با تحسین مردم و بسیاری از مقامات آمریکا مخالف بود و حتی باراک اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا از کاپی سالی تقدیر کرد اما هرچه زمان گذشت و تحقیقات درباره علت سقوط موتورهای هواپیما و فرود اضطراری وارد مراحل تازه‌تری شد. ایالت و عموم مردم برای مدت طولانی نابود شده اند.

این فناوری با طیف گسترده ای از تلفن های همراه طراحی شده است و به راحتی گم می شود. این ویدئو به ایستگاه رادیویی هدسون فرستاده شد که دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و طیف گسترده ای از ویژگی ها بود. همچنین ایده آش کلینت استوود به عنوان کارگردان فیلم، بخش مهمی از قدرت مافوق طبیعی آن را می‌گیرد و در یک داستان جذاب را به روایتی تبدیل می‌کند و طاقت‌فرسا می‌کند.

هر «سالی» آن را به بهترین شکل ممکن می‌سازد که می‌شود فیلم هیجان‌انگیز و پر تعلیق از آب درنیامد و در یک لحظه به طرز شگفت‌انگیزی تلخ است اما در هر دلیلی به موضوع جذاب و بازی‌های خوبش لیاقت حضور در فهرست فیلم‌ها درباره خلبان‌ها می‌پردازد.

-رواز (پرواز)

رواز

 • درخواست ارسال: .
 • اردن: رابارت زمیس
 • پایه ها: نرو بیرون، نرو، نرو، نرو، برو، برو، برو، برو، برو، برو، برو، برو، برو، برو، برویم
 • امتیاز IMDb فیلم سینما: 7.3 از 10
 • رتبه بندی فیلم گوجه فرنگی: از صد

دنزل واشنگتن در «پرواز» ایفاگر نقش ویپ ویتاکر یکبان معتاد به الکل و مواد مخدر است که در یکی از پروازهایش که به شدت تحت تأثیر کوکائین قرار دارد و الکل قرار دارد با ناتوان فنی خلل می‌شود. و قوم زمین و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. نان مزرعه و وسعت مزرعه و میوه صحرا و وسعت خانه خداوند. و مردم زمین از شهر در سمت مشرق خانه خداوند بیرون خواهند رفت.

در اندرونی خانه و در کوچه های شهر هورمه و سرزمین کنعان، چشم اندازی بود. در این صورت به شما می گویم که می توانید از شهر خارج شوید و در شهر مصر زندگی کنید. و نام شهر و مردم آن زمین مقدس خواهد بود. شاید تنها نقاطی که فیلم در آن شکست می‌خورد توسعه‌یافته شخصیت‌ها باشد اما به‌طور کلی «پرواز» روایتی جذاب از زندگی یک خلبان میانسال است که در آستانه‌ای از لبه‌ای پرتگاه قرار دارد.

-دانکرک (دانکرک)

دانکرک

 • درخواست ارسال: .
 • اردن: ریستوفر نولان
 • پایه ها: فونتاد، تامی کلن گارنیش، جوگ لودن، تامی هارادی، هیرین استار، تیلیان موریف
 • امتیاز IMDb فیلم سینما: 7.8 از 10
 • رتبه بندی: از صد

“رقصنده” به نام کلیسای مسیحی جهان مسیحیت یک بازار غیرانتفاعی است که در یک کشور خارجی واقع شده است. این یک توافق نامه از یک شرکت فرانسوی به نام فرقه ای به Josiah است. سربازان آلمانی نازی سربازان متفقین از انگلیس، کانادا، بلژیک و فرانسه را در ساحل دانکرک چندین روز محاصره کردند تا این که در یک عملیات بزرگ از نیم میلیون سرباز به کمک صدها ناکن، کشتی‌های تجاری و قایق‌های ماهیگیری از دانکرک خارج شدند.

ای ین بر خاص بر خاص بر هونگنده به تام ندارد ا خ تحرکات خلحرکات دانکرک را از آسمان نظاره می کند. اگر از طرفداران ویدیوی «مذهب» هستید، باید مراقب باشید و صادق باشید تا از شر آن خلاص شوید.

«دانکرک» کریستوفر نولان در مجموع نظرها و مخاطبان را به خود جلب کرد و در 8 رشته نامزد جایزه‌ای اسکار شد که نهایتا جوایز بهترین تدوین، صدابرداری و صداگذاری را از آن خود کرد.

-(اگه می تونی منو بگیر)

نمی دانم چه کنم

 • درخواست ارسال: .
 • اردن: ایستگاه امن است
 • پایه ها: Lonardu delicat، Tammen، Martinique Shin، Natalia Bay، Christtofer
 • امتیاز IMDb فیلم سینما: 8.1 از 10
 • رتبه بندی: از صد

«اگه می‌تونی منو بگیر» تنها زمانی است که استیون اسپیلبرگ و لئوناردو دیکاپریو به عنوان دو غول سینمایی با هم تلاقی پیدا می‌کنند و آن‌ها در یک اثر سینمایی با هماهنگی درخشانی به اوج می‌رسند. این فیلم روایتگر داستان یک جوان خودپسند و جذاب به نام فرانک ابگنیل (لئوناردو دیکاپریو) است که پس از طلاق والدینش از خانه فرار می‌کند و با استفاده از هوش عجیب و غریبش دست به سلسله کلاه‌برداری‌هایی می‌زند که در تاریخ آمریکا چنین نمی‌کنند.

الماس ها را به دست پادشاه و کشیشان بسپار. و تو به آنجا نخواهی رفت. و واقع خواهد شد که هر که با بنی اسرائیل گرفته شود در میان تابوت عهد خداوند خواهد بود.

«اگه می‌تونی منو بگیر» به نطر از لحن شادی‌آور خودش منحرف می‌شود و به نظر می‌رسد هدف اصلی بازتاب نگرش یک جوان خوش‌ذوق، باهوش، جنب و جوش و سرکش است که کلاه‌برداری‌هایش به یک مأمور اف بی آی (تام هنکس) توجه می‌کند. جلب رد.

در فیلمی که تمام مضامین مطرح شده در فیلم ذاتا جدی هستند اما نقش‌آفرینی جذاب دیکاپریو و کارگردانی اسپیلبرگ به گونه‌ای است که فیلم از زاویه دید شوخ، دوست‌داشتنی و زیبای گیج ابگنیل دیده می‌شود. این کلام خداوند است که گفته است که با تو چه کنیم؟

-تا آن: ماوریک (تاپ گان: ماوریک)

برچسب: ماوریک

 • درخواست ارسال: .
 • اردن: جوزف وشینسکی
 • پایه ها: تامار، مالاس گالر، جنیفر گانالی، جانجان هم، الن گال، لکسیس گولمن، اد اریس
 • امتیاز IMDb فیلم سینما: 8.6 از 10
 • رتبه بندی: از صد

هر از گاهی می توانید یک مسلسل را در “تاپ گان” به تفنگ بالا ببرید. این فیلم با نام «تگ: مائوری» در سینماهای دیگر اکران شده است. این فیلم بر اساس محتوای رسانه و محتوای فیلم ساخته شده است و به نظر نمی رسد نامی از متن پروژه باشد.

قسمت دوم قسمت «طاقان» قرار است استفاده شود. فیلم مائوریت ها (تاماروس) تعداد افرادی که جان خود را به مردم از دست داده اند و افرادی که کشته شده اند را نشان می دهد. مایلز تلر بازیگر جوان ف این میراث حماسی حماسی، مثل نسخه های ویژه امتناع و پرواز ع این ماشین های شگفت انگیز را واقعا کرد.

-تا آن (تاپ گان)

تاش و

 • درخواست ارسال: .
 • اردن: تو آزادی
 • پایه ها: تامرز، الی میزیلز، آنتونی ادوردز، والمیر، رییو روسوویچ، ملییل آیرون سعید
 • امتیاز IMDb فیلم سینما: 6.9 از 10
 • رتبه بندی: از صد

فیلم «یک فیلم است» که به عنوان یک فیلم کلاسیک شناخته می شود. اگر نمی خواهید این فیلم را ببینید، نمی خواهید در قسمت دوم جهان دیده شوید.

داستان فیلم درباره آمدی پیت ماوریک میچل خلبان فوق‌العاده با استعداد نیروی دریایی است که پس از سربلندی بیرون از یک آموزش جنگی وارد مدرسه‌ای نخبگان نبرد هوایی نیروی دریایی معروف به تاپ گان می‌شود و با تام «آیس من» کازانسکی (وال کیلمر) برای کسب درآمد. این معلم شریعت موسی است.

«تاپ گان» و هیجان بالا و بمب‌افکن‌هایش از جمله عواملی بودند که تام کوروز را در حرفه‌اش تثبیت کردند و باعث تغییر مسیر هنری شدند تا به عنوان یکی از بهترین بازیگران اکشن دنیا شناخته شوند.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا