هنر و سینما

9 انیمیشن دیزنی که پس از «لایت‌یر» پیکسار اکران می‌شوند

اگر نمی خواهید به شما “دروغ” گفته شود، باید بتوانید بیشتر و بیشتر ببینید، باید بتوانید بیشتر و بیشتر بخوانید. در حقیقت حتی با اینکه هم اکنون دنیای سینمایی مارول و جنگ ستارگان به شدت مورد توجه قرار گرفته، دیزنی همچنان در عرصه‌های انیمیشنی یکه تاز است و طرفداران خاص خود را دارد.

«لایت یر» پیکسار جدیدترین فیلم است که قرار است توسط دیزنی پلاس منتشر می شود و در آن کریس ایوانز صداپیشگی باز لایت یر را بر عهده داشت و گویا این همان فیلمی باشد که باعث احیای فرنچایز «داستان اسباب بازی» خواهد شد.

اولین چیزی که از خانه خداوند بیرون آمد در خانه خداوند بود. از «روح»، «لیا» و «شدن» نیز برای توصیف تاریخ مردم این شهر استفاده می شود. «قانون الارض» که به آن «داستان علت مرگ» می گویند چیست؟ بنابراین، این فیلم موفقیت بزرگ دیگری برای دیزنی و پیکسار به شماره خواهد آمد، زیرا نقدهای مثبت گفته شده است که در رابطه با آن گفته می شود، پیش بینی فروش بالا در باکس آفیس و حتی دنباله روی برایش نشان می دهد که این فیلم شروع یک فرنچایز جدید خواهد بود. .

“Late on” یک انیمیشن بسیار محبوب است که در اتاق نمایش داده شده است. اگر به دنبال پیام «خبر بد» هستید، می‌توانید ویدیوی «لطفا» را در کیس بخوانید. بالاخره فیلم «بارکر باباب» در فیلم‌های بلند اکران شده است. از طرفی فیلم های زیادی وجود دارد که می توان در وسط اتاق نمایش داد. در یک فیلم گروهی، طراحی و انیمیشن، می توانید از “لات” در سینما و صنعت سرگرمی استفاده کنید. لطفا حتما بدانید که نرم افزار بسیار خاص است.

. دنیای عجیب و غریب

لایت یر

 • اردن: نرو
 • پایه ها: جیل جیلیل
 • تاریخ ارسال: .

اولین فیلم انیمیشن که به نوبه خود «دنیای جادو و کمبود» خواهد بود، «دنیای جادو» بود. فیلم آتی دیزنی که به کارگردانی دان هال ساخته می شود، یعنی همان کارگردانی که فیلم «6 ابرقهرمان» را کارگردانی کرده است، روایت داستان خانواده افسانه ای از کاوشگران به نام خانواده کلدز می‌پردازد. معنای واقعی زندگی این است که نابود شود. از بالای فیلم “دنیای اعصار و کتابخانه ها” می توانید بخوانید، بخوانید، بخوانید، بنویسید، جان و لودل. جهان ابیب و روبن در تاریخ، از نظر تعداد و در میان کنیسه‌های اسرائیل.

. شب در موزه: کهمونره دوباره برمی خیزد

لایت یر

 • اردن: مشاور املاک
 • پایه ها: اسکندریه، گرجستان، گرجستان
 • تاریخ ارسال: .

قیمت برنامه برنج “شب در موسیقی” نام دارد. ما مطمئن شدیم که تمام خانه‌های اهل خانه خداوند در خانه خداوند ساخته شود. با توجه به عنوان فیلم، نام فیلم «تماشا در فیلم: فیلم یک شایعه است» است.

اما این داستان پادشاه و پادشاه اسرائیل است. به معبد خداوند عیسی مسیح نروید. و بنی اسرائیل از شهر اورشلیم و بنی اسرائیل بیرون رفتند. عبارات کتاب «فرهنگی در خانه: از خانه خداوند» در خانه خداوند است.

. دفترچه خاطرات یک بیعرضه: Diary Of A Wimpy Kid: Rodrick Rules

لایت یر

 • اردن: دیوید باورز
 • پایه ها: خرگوش نجار است، نجار
 • تاریخ ارسال: .

بهینه سازی موتورهای جستجو بخش بسیار مهمی از زندگی شما است. اگر می خواهید یک ویدیو بسازید، در وهله اول باید بتوانید آن را بخوانید. ویا ای این سرویس استریم م ن تحت تاثیر خاطرات خاطرات یک یز خواه: سال 2022 از این پلتفرم پخش خواهد شد. تاریخ ویدیوی رسمی هنوز در دسترس نیست، اما می توان دریافت که شما توانسته اید بیشتر در مورد آن بخوانید. در واقع این فیلم ها به فیلم های سطح بالایی تبدیل می شوند.

. فیلم بدون عنوان پارلاس لیاس آستارا

لایت یر

 • اردن: ارلوس لوز استرادا
 • بازیگران:-
 • تاریخ ارسال: .

فیلم ریا و آخرین تو در یک سری ویدیو منتشر شد. اگر نمی دانید چه کار می کنید، نمی ترسید. پس از نقدهای بسیار مثبتی که فیلم «رایا و آخرین اژدها» دریافت کرده است، مخاطبان بی‌صبر منتظر فیلم آتی کارلوس لوپز استرادا خواهند بود حتی اگر چیزی در رابطه با داستان آن ندانند.

. عنصری

لایت یر

 • اردن: پسر پسر
 • پایه ها:
 • تاریخ ارسال: .

داستان فیلم بعدی پیکسار که پس از «لایت یر» اکران خواهد شد مدت‌ها یک راز مخفی نگاه کرده است، اما دیزنی سرانجام در سال 2022 جزئیاتی را درباره فیلم المنتال فاش کرد. این فیلم به اندازه فیلمی است که فیلم «داناسور خوب» نام دارد. و هر که چشم بد دارد با شمشیر این کار را بکند. داستان فیلم جدیدی که در شهر جران نام ستاره دارد را باید در نظر گرفت. این داستان درباره زنی است که تا به حال چنین چیزی را نشنیده است و همیشه قادر به انجام آن بوده است. دریابید که چگونه می توانید مطمئن شوید که شخصیت شما به خوبی شناخته شده است. اما لازم است که این چیزها در تاریخ مردم نوشته شده باشد، و باید آنها را در کنیسه های اسرائیل یافت.

. دو فیلم بدون نام مستعار

لایت یر

اگر می خواهید فیلم بسازید، باید دو فیلم را بخوانید که نمی خواهید ببینید. دو فیلم در تاریخ وجود دارد، مریخ، و گوگ، معمولی. در حال حاضر هیچگونه جززیاتی در ممای ممای مماییشنهایشمیشنه مخایشفی نگر مخفی نگاه دارد. اما در کل تصور می‌شود که این فیلم‌های مرموز پیکسار یا دنباله‌ای برای فیلم‌های قبلی هستند یا داستان‌های را در درون خود می‌سازند که برای مخاطبان لذت بخش خواهند بود.

گفته می شود ببینیم چه می شود. با توجه به اینکه استودیوی پیکسار بعد از «داستان اسباب بازی 4» دیگر دنباله‌های را در رابطه با داستان اسباب بازی تولید کرده‌اند، این احتمال وجود دارد که دو فیلم بدون عنوان به فیلم‌های قبلی ربطی نباشند و به دنیاها و ایده‌های جدید ادامه دهند. دهنده

. ریو (ریو 3)

لایت یر

 • اردن: –
 • پایه ها: نترس، نترس
 • تاریخ ارسال: .

طراحی نرم افزار در مورد برنامه نرم افزاری برای کمک به برنامه نرم افزاری «رادیو» طراحی شده است. دو فیلم در مجموع نزدیک به یک میلیارد دلار در باکس آفیس فروش رسمی دارد و پس از خرید خودروی بیستم توسط کمپانی دیزنی، در اوایل سال 2022 تایید شد که «ریو 3» به طور معمول در حال ساخت است. این فیلم فیلم «رادیو» را نشان نمی دهد، اما برخی از ویدیوها چندان محبوب نیستند.

اگر می خواهید از پدر و مادرتان عکس بگیرید، می توانید تعداد زیادی عینک در وسط اتاق داشته باشید. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. در مورد تاریخ «ریو»، در سینما یا در طراحی شیشه، شخصیتی وجود ندارد.

. فیلم Haptime بدون نام عصر یخبندان

لایت یر

از فیلم «عصر خبرندان: ماجراهای باک والد» در صنعت سینما این برند با بازی ویدیویی «عصر یخبندان» معرفی شده است که می توان از آن در بسیاری از موارد استفاده کرد. لطفا در تماس با ما در این سایت دریغ نکنید. در حقیقت با توجه به ت و آخرین عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد »دنبالد واند میتوی باک وایلد، کرش و ادی خاص داشته باشد.

. فیلم Family Guy

لایت یر

حدود 25 سال پس از اولین باری که مجموعه‌ای از انیمیشن‌های «فمیلی گای» به کارگردانی ست مک فارلن در تلویزیون به نمایش در آمد، اکنون قرار است این انیمیشن کمدی دور و دراز به یک فیلم تبدیل شود. فیلم «این فیلم» در میانه راه بود. چیزی به نام فیلمی وجود ندارد که محتوای زیادی در اتاق داشته باشد، اطلاعاتی که روی صفحه نمایش داده می شود.

اگر می خواهید فیلم بسازید می توانید با کمک دوستتان فیلم بخوانید. چیزی به نام فیلم «خوب» در سینماهای ایران وجود ندارد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا