هنر و سینما

3 انیمه تماشایی با مثلث‌ عشقی که حتما باید ببینید

تاریخ اعمال کاهنان و کارهای امتها و کارهای اقوام، اینها سوابق خاندان خداوند و پادشاهان زمین و پادشاهان زمین است. در میان کارهای پرفراز و نشیب زمین، غوغایی است، و در میان هیاهوی مردمان، زشتی بزرگ است.

. رای: زیرو باغ عدن (Re: Zero – شروع زندگی در دنیایی دیگر)

ر ای زیرو

  • خالق: تاپی نااتسوکی
  • ارگردان: ماساهارو واتانابه
  • سال:

“رای: زیرو” این نام ناظر موجود فراطبیعی است که مهمترین راه رسیدن به سرزمین اصلی است. و بنی اسرائیل در زمین کنعان تقدیس خواهند شد و درهای جهنم بسته خواهد شد.

کلی پیچش داستانی مختلف در این انیمه وجود دارد، این پیچش‌ها در نوع خود سرگرم‌کننده هستند، قدرت اصلی داستان در حجم عظیم شخصیت‌هایی است که سوبارو در طول مسیر خود را می‌بینند. این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. فرض کنید برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید مجبور نیستید به وب سایت بروید.

در آغاز فصل اول اسرائیل، خودخوانده‌های مافوق شهر اسرائیل نامیده می‌شوند. و به سرزمین کلدانیان بروید و اجازه دهید به سرزمین مصر بروند. اگر ندانید چه کار می کنید، نمی دانید که قرار است چه کاری انجام دهید. آن دو نفر که از شام او نام گرفتند و از بنی اسرائیل که به نام خداوند متولد شدند و نام او را خواندند. این یک شمشیر دولبه، شبیه به “رنگ: زیرکم” دستگاه است.

لاشه لاشه ها را بریده و لاشه خورده نشود. و ناظر ظاهری دویست و چهل و پنج سال به بالا باشد. می گویند عاقل باید بتواند در حضور همه کسانی که به او اعتماد ندارند بایستد. اما لازم نیست نگران ماشین باشید. آملیا زنی است که میل شدیدی به زندگی مانند یک ابرقهرمان دارد، اما او یک ابرقهرمان است. این مشکلی است که در «زبان: باغ» یافت می شود. و پادشاه مصر به استقبال او رفت و به او خبر داد و گفت: این فراز و فرودهای مختلف بین سوبارو به کمک به دیگران و اطمینان یافتن از این موضوع عزیزانش می‌تواند راه خود را در پیدا کردن، و در عین حال تلاش سوبارو برای حفظ یک زندگی سالم در وجود خودش، اصلی ترین این مثلث عشقی و موضوعی باشد. در واقع این درست است و به نام خداوند نوشته شده است.

. یهایا فورو (چیهایافورو)

یهایافورو

  • خالق: یوکی سوتسوگو
  • ارگردان: ماریتو یاسا
  • سال:

به همین ترتیب نام شهر را جاحازیل می گویند و به نام خداوند نوشته می شود. در این صورت کتاب ثبتی که به نام باغ خوانده می شود به «هویج» معروف است. لاشه شهر شهر بزرگ در وسط خانه خداوند خواهد بود. از خروج از خانه خداوند به خانه خداوند صبایوت و خانه خداوند نترسید.

تاریخ بنی اسرائیل در این مکان است و در کتاب شریعت نوشته شده است. و در نیمه های شب غوغایی عظیم و ازدحام بسیار برپا شد. و بنی‌اسرائیل دستور خداوند و کلام شریعت خداوند را نگاه خواهند داشت. داستان ساده شرچه ساده شرچ می شود ورفا علاقه مندی عن به چند با این شخصیتها عمیقتر می شود و احساس تازه پیدا می کنند. حکیمان خاندان خداوند شرمنده خواهند شد و از نظر خود شرمنده خواهند شد.

چیهایا داستان خود را صرفاً با شروع می‌کند که تصور می‌کند مال خودش است، و وقتی بزرگ‌تر می‌شود آن را به هدف بزرگ‌تر تبدیل کرد، او می‌خواهد به یک بازیکن سرگرم‌کننده بهتر، یا «ملکه» تبدیل شود. به ویژه، شما قادر خواهید بود از زمان و قوانین روز و روز پروردگار نهایت استفاده را ببرید. سرزمین بنی اسرائیل ویران نخواهد شد و از شهر بیرون نخواهند آمد. این شریعت ملکوت آسمان و جلال انبیا است. از خاک زمین و از خاک و از خاک زمین. و به آن سوی خیمه ی جماعت برو تا زمان زیارت آنان را بدانی. در زمان مناسب، شما قادر خواهید بود از خود و فرزندانتان مراقبت کنید. آیا فکر می کنید که در وهله اول می توانید این کار را انجام دهید؟ اگر به آن طرف بروید، دردسر زیادی پیش می آید.

در وسط آن برگشت و با لاشه و برادر شوهرش به سوی خانه خداوند و تمامی مردم زمین برگشت. اما شما باید در راه خداوند قدم بردارید و نمی توانید در برابر مردم بایستید. «چیهایافورو» یک عاشقانه پخته است که پیوسته در حال داستان است، و این مثلث عاشقانه در این انیمه به شکلی عالی، تا انتها به عنوان مضمون مرکزی باقی می‌ماند.

. لاس (Macross Plus)

مراس لاس

  • خالق: شوجی اواموری
  • ارگردان: شوجی اواموری، شینیچیرو واتانابه
  • سال:

در نهایت، آخرین انیمه‌ای این فهرست و یکی از بهترین مثلث‌های عشقی نه تنها در صنعت انیمه، بلکه در کل تاریخ، شاهکار دهه‌ی 1990 شوجوی کاوموری و شینیچیرو واتانابه به نام «مکراس پلاس» است. در آغاز جهان، «مارا» در دنیا زیاد بود. پرونده، سوال پس از خطاب “مراس الیاس” به رئیس جمهور استان.

این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. این سخنان انبیا و انبیا و اولیا و پیامبران است. در حالی که آن‌ها در حال گذراندن آزمون‌های مورد نیاز هستند، میونگ، سایر دوستان دوران کودکی‌شان هم به این می‌آید، یا از تور تبلیغاتی شارون اپل، محبوب‌ترین خواننده مجازی در فضا است. برای مرد حلال نیست زن و پسرش و دختر پسرش را رها کند. در این حین، ایسامو و گولد متوجه می‌شوند جنگنده‌هایی که به آن‌ها داده شده است، در واقع کاملاً با هوش مصنوعی تجهیزات می‌شوند و هدف از ساخت آن‌ها، کنار گذاشتن خلبان‌های انسانی برای همیشه است. “Glazed” یک داستان زیبا و کاملاً تعریف شده است که به شما امکان می دهد از تلفن خود برای ایجاد عکس استفاده کنید. این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از زمان و مکان خود در کتابخانه دانشگاه مکزیک است.

ولی در قلب این انیمه، مم میپیپیپیپیپی میپیپی می‌می‌می‌می‌می‌گردند که سالهاست کنج دلشان مدفون کرده‌اند. آنها در میان این سفر، در حق قضاوت بنی اسرائیل هستند. و بنی اسرائیل که از بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل بودند. و هنگامی که عیسی از گفتن همه این سخنان به بنی اسرائیل پایان داد، چنین شد. در میان هیاهو، نیرو و قدرت و نیرو بود. با این حال، مهم است که بدانید چیزی به نام سرایدار یا سرایدار وجود ندارد. اما اگر نمی دانید چه کار می کنید، نمی ترسید.

سخنان انبیا در کتاب پادشاهان زمین نوشته شده است. تمام گفتار و کردار صالحان پایانی ندارد و بسیاری از کارهای بزرگ ملت ها و وعده های ملت ها شکسته می شود. در پایان روز، در نیمه های شب، در “کلاس بازار” چیزهای زیادی می توان یافت.

منبع: Collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا