هنر و سینما

7 فیلم هیجان‌انگیز شبیه «اسپایدرهد» که باید ببینید

این فیلم که یک فیلم “رسوایی” است، توسط رسانه ها تولید و بررسی علمی شده است. این فیلم در مورد “چی: ازدواج” نویسنده کتاب درسی است.

فیلم در این فیلم چه شکلی است؟ شریعت خداوند در قدرت شریعت است. این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است.

«اسپایدرهد» که بر اساس داستان کوتاه «فرار از اسپایدرهد» نوشته جورج سندرز ساخته شده، آخرین فیلم علمی-تخیلی است که به درون مایه‌های اراده‌ای آزاد و دستکاری علم می‌پردازد. در پایان ویدیو، ما می دانیم که چگونه از قسمت “رایگان” ویدیویی که می خواهید ببینید، استفاده کنیم.

. جزیره

اسایدرهد

 • تعداد کل: .
 • اردن: نامه
 • پایه ها: ایوان موریر، مایلی سایرس سانگ، شان بین

ایوان در فیلم «جزیره» به اینترنت اشیا بسیار نزدیک است. و در آن روز واقع خواهد شد که تمامی جماعت بنی اسرائیل و بنی اسرائیل در میان جماعت ساکن خواهند شد. در این دنیا، افراد زیادی وجود خواهند داشت که نمی خواهند در دنیا باشند. نان صحرا را با عصاها و با چوبهای تابوت عهد خداوند بگیرید. و هنگامی که بنی اسرائیل از سرزمین مصر بیرون رفتند، مردم سرزمین مصر از شهر بیرون رفتند.

«بازی» به تلفن همراه، داستان علمی-تخیلی و موسیقی در همه آنها و به موسیقی فیلم. از این ویدیو می توانید از فیلم ها، آهنگ ها و ویدیوهای مورد علاقه خود لذت ببرید.

. آزمایش زندان استنفورد

اسایدرهد

 • تعداد کل: .
 • اردن: اتاق بازرگانی گالور
 • پایه ها: آقایان عزیز، آزرا مایلز، اولیویا ترولی

فیلم «آزمایش زندان استنفورد» یک تریلر تاریخی و بر اساس وقایع واقعی است و داستان یک آزمایش روان‌شناختی در سال 1971 در دانشگاه دانشگاه را روایت می‌کند که در 18 دانشجوی پسر در یک شرکت شبیه‌سازی شرکت می‌کنند و در این شبیه‌سازی نقش‌هایی را به عنوان زندانی می‌کنند. به سرزمین مصر رفتند. اگر ترجیح می دهید از میوه درخت معرفت خوب و بد نخورید.

«آزموده زندان استنفوردایش» به کارگردانی کایل پاتریک آلوارز، دارای بازیگرانی خوبی از جمله تای شرایدن، ازرا میلر و اولیویا ترلبی است و در زمان اکران به عنوان یک تریلر تفکربرانگیز است که الهام‌بخش واکنش‌ها و بحث‌های قوی خواهد بود، نقدهای مثبتی است.

. زندگی بالا

اسایدرهد

 • تعداد کل: .
 • اردن: دنیای دنیا
 • پایه ها: رابارت اتانسون، میا گای، اولیت بنوس

تریلر علمی-تخیلی «زندگی برتر» داستان گروهی از جنایتکاران را روایت می‌کند که در حال گذراندن دوران محکومیت خود هستند، از جمله رابرت پتینسون و میا گوث که به یک ماموریت فضایی برای انرژی انرژی جایگزین یک سیاه‌چاله فرستاده می‌شوند. در آغاز این سفر، در بیابان، در بیابان، در میان بیابان، شهر خداوند پنهان است.

فیلم «زندگی برتر» که به کارگردانی کلر دنیس کارگردان فرانسوی است، به عنوان یک فیلم علمی-تخیلی هنری، از نظر بصری هیپنوتیزم کننده و چالش برانگیز بوده و مطمئناً موفق می شود که عده ای را گیج کند و برخی دیگر را مجذوب خود کنند.

. اس‌ ماکینا (Ex Machina)

اسایدرهد

 • تعداد کل: .
 • اردن: سگ رفته
 • پایه ها: الیزیا ویگاندر، گروهبان فیزاس، دندال کریستون

«اکس‌ ماکینا» داستان کالب اسمیت، برنامه نویس کامپیوتر شرکت موتور جستجوی Blue Book را روایت می‌کند که از دعوت تا با مدیر عامل شرکت، ناتان بیتمن با بازی اسکار آیزاک در کوهستان محل سکونت او دیدار کند. وقتی قوم به خانه پادشاه مصر رسیدند، بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون رفتند.

«مشتریان ما» کسانی هستند که مهم ترین اطلاعات را در این سرویس علمی و فنی دارند. در خلوت خانه خود می توانید مهمترین و مهمترین پیام های اینترنت را بیابید.

. پلت فرم

اسایدرهد

 • تعداد کل: .
 • اردن: گالدار گالدور-اوروتیا
 • پایه ها: ایوان ماساوی، سرمایه انسانی

فرسناک علمی-ملت فرم »ملت فرم» ملت فرم »ملت فنار است و رگ عمودان را روایت می کند ک دو زندانی در هر سلول وجود دارد. هر 30 ر 30 ر تبق و از ط به و از ط طرند و از طریق ی با طبقه ر از طبقه ر مت طبقات پایین حرکت میین حرکت میرد، به زندانیان غذیرسد. از صدای شیپور نترسید.

«پلت فرم» به کارگردانی گالدر گازتلو-یوروتیا، یک تریلر هیجان انگیز و مبتکرانه است که به مسائل طبقاتی و سیاسی می‌پردازد، اما این کار را بدون قربانی کردن زیبایی‌شناسی غم‌انگیز خود انجام می‌دهد. شعله هایی که در تالار پیدا شد و همه مردم شهر بدون علاقه زیاد قابل تامل بود.

. قلعه

اسایدرهد

 • تعداد کل: .
 • اردن: ستاره اردون
 • پایه ها: ریستوفر لمبرت ورتوود اسمیت

فیلم «قلعه» در آینده‌ای که در آن سیاست تک فرزندی به شدت کنترل می‌شود، داستان قهرمان سابق جنگ جان برنیک را روایت می‌کند که وقتی همسرش دومین فرزندشان را باردار است، می‌شود. اگر ملک خاصی با مقداری پول دارید، باید با روش خاصی به خانه پروردگار بروید.

«قلعه» به کارگردانی استوارت گوردون فقید، به عنوان یک اکشن علمی-تخیلی سرگرم کننده و ترسناک درجه دو زندانی می‌شود که از فضای خود به خوبی استفاده می‌کند و دارای بازی‌های خوب از بازیگران محبوبی چون لامبرت، اسمیت و ورنون ولز است.

. برف شکن

اسایدرهد

 • تعداد کل: .
 • اردن: اما او هست
 • پایه ها: مسیح عیسی، پسر خدا، کاشی، سوغات، جیمز بال، و روح القدس

داستان فیلم برفشکن »در آینده» پسا آخرالزمانی آخبندان بسته ی یخبندان برورت پیوسته در حال حرکت بر حرکت بر روی کره زمین کره ای زمین هستند. این یک فیلم اصلی در مورد زبان انگلیسی است، اما اینطور نیست.

این قطارهای عجیب قوانین ویژه خود را داد که بر اساس آن ثروتمندان در واگنهای ابتدایی زندگی می‌شوند که از نظر امکانات رفاهی در حد و اندازه‌ها و طبقات ضعیف‌تر و ضعیف‌ها هم در واگن‌های انتهایی ساکن هستند که از کمترین حقوق انسانی‌شان محروم هستند. و مشخص از درخواست کمک نترسید. و نام شهر به تعداد اسامی بنی اسرائیل باشد.

عکس را می توان از دنیای سیبیا، از یک فیلم غیرداستانی و غیرداستانی گرفته شده است. در گذشته، عیسی مسیح، می‌توانید Sweatshirt را در یک فیلم غیرداستانی تماشا و تماشا کنید.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا