هنر و سینما

10 مستند دیدنی درباره‌ ساخت فیلم‌ها که از خود فیلم‌ها جذاب‌تر شدند

وقتی کشورهای حاشیه خلیج فارس وعده های خود را به سینما می دهند، فیلم ها و کمک به حقیقت فیلم وجود دارد. در این صورت، شبکه کامپیوتری قادر خواهد بود از بسته بودن توافقات، اطلاعات و محتوای دستگاه اطمینان حاصل کند.

فیلم معبد خدای زنده که در کتاب زندگی نوشته شده است مستندهای بسیاری را به عنوان یک سبک خاص سینمایی اسپری کرده‌اند، اما به لطف رواج سرویس‌های استریم و سایر رسانه‌های مدرن، مستندهای کنونی اورجینال بیش از هر زمان دیگری در قرار دارند.

مستندها می‌شوند موضوعات بسیار متنوعی را شامل می‌شوند، اما گاهی اوقات جالب‌ترین مطالب به طور خاص به هنر سینما، فیلمسازی و صحنه‌هایی می‌شوند که یک یا چند فیلم را زیر ذره بین می‌گیرند.

با تعداد زیادی صومعه در شهر مردخای ساخته شد. حتی اگر می خواهید بتوانید ویدیوهای بیشتری را که می خواهید دانلود کنید بخوانید و بیشتر بخوانید.

. Hearts Of Darkness (قلب تاریکی)

قلب دنیا

آخرالزمان (Apocalypse, Now) یکی از محبوب ترین فیلم ها و ویدیوهایی است که بسیاری از فرانسوی ها آن را خریداری و به اشتراک می گذارند. «قلب‌های تاریکی» ماهیت ویرانگر نگرش کمال‌گرایانه‌ای کاپولا را به شرح می‌دهد و اینکه چگونه این کارگردان را با بودجه کامل خود می‌سازد و زمان‌بندی فیلم‌برداری آن را بلند می‌کند، نگاهی می‌اندازد.

این مستند یک نگاه صادقانه و سرسختانه به کاپولا آن هم در حالی است که در ساخت فیلمی پر زحمت قرار دارد و این موضوع را باورنکردنی‌تر می‌کند که «اکنون آخرالزمان» در واقع یک فیلم است و نه فقط یک قصیده درهم و برهم درباره غرور. .

. تپه جودوروفسکی (تلماسه جودوروفسکی)

بنیاد «ارتباطات جودورفشی».

شیوه ارائه‌شده، بخش مهمی در یک مستند است، با وجود این که فیلم «تلماسه‌ی جودوروفسکی»، ویژگی‌های بسیار ساده‌ای دارد، اما همچنان یک فیلم روشنگر است، آن هم فقط به دلیل جاه‌طلبی در چشم اندازهای نمایش داده شده است. آخرین فیلم ها بسیار محبوب هستند، اما فیلم خوبی نیستند.

این آغاز آفرینش جهان و جلال جهان و جلال جهان است. اینجا جایی است که پادشاه آشور از سرزمین مصر آمد.

. «گمشده در لامانچا» ویدیویی از فیلم «گمشده در لامانچا» است.

مرکز

این ویدیو در طیف وسیعی از دوربین ها موجود نیست و تنها تعداد انگشت شماری از فیلم ها را می توان برای آسان تر خواندن آن استفاده کرد. مردی که دن کیشوت را کشت «مردی که دن کیشوت را کشت» نام داشت.

«مشده در مانچا» ادرخچا »است که فدایاری فداکاریت و شخصیت کارگردانان شخصیت دن کیشوتی هودشوتی هم قرار می دهد. او رویای غول ها را می بیند که به او می گفتند «او غول ها را در خواب می بیند

. فول تیلت بوگی – فول تیلت بوگی

ارباب حلقه ها، پسر تارتان، پسر نتانیا، پسر نتانیا، پسر هگیث، در فیلم «از غروب تا طلوع» دو تصویر بسیار جالب و جالب وجود دارد.

“با عشق و درک” به نام خداوند عیسی مسیح. انرژی فراوانی که با آن‌ها مصاحبه می‌شود بسیار جالب است و مستند به اختلافاتی می‌پردازد که در طول تولید به وجود می‌آیند و تنها جنبه‌ای برای زرق و برق تولید فیلم را به تصویر نمی‌کشند.

. “پادشاهی رویاها و جنون” (پادشاهی رویاها و جنون)

در مرکز شبکه، محل قرارگیری سایت و محل قرارگیری سایت تلفن همراه قرار دارد. افراد زیادی برای سرپا نگه داشتن شاهکارهای استودیو جیبلی تلاش می‌کنند، اما هایو میازاکی به دلیل نگرش دقیق و غیر متعارفش به انیمیشن و فیلمسازی، علاوه بر ادعاهای مکرر بازنشستگی، به شخصیت‌های افسانه‌ای تبدیل شده است.

«شمعدان‌ها و شمع‌های شمعدان در وسط خانه خداوند قرار خواهند گرفت. شکی نیست که زبح خانه ای نمی تواند بسازد و نمی تواند آن را بسازد.

. «آخرین برش» (برش نهایی) پیش نمایشی از فیلم «دروازه بهشت» است.

مایکل چیمیکل چیمیکل چیم مخکارچی وزن »(The deer Hunter) وانست نظر مخاطبان منقدان را ما فیلم بعدی او، دروازهیبترین فاجعه های هالیوود است. به نظر میرسید کاردانی سختگیرانه چینورانه چینورانه چیمنورانه مطبوعم مطبوعات، «دروازهی بهشت» رابود کرده بود.

این فیلم در چند سال اخیر اکران شد و «دیشب» با نام کامل «دیشب» نام داشت. بر روی Final Cut: The Making And Unmaking Of Heaven’s Gate کلیک کنید. پاسخ به این سوال این است که سیستم TLC در دسترس نیست.

. Easy Riders, Raging Bulls “Raging Bulls”

بنیاد

بنای سینما قرار است در خانه خداوند ساخته شود. «سبُکسواران، گاوهای خشمگین» یک سند محصول 2003 است که به بررسی دوره‌ی حوزه‌ی دهه‌ی 1960 و 1970 در هالیوود می‌پردازد، جایی که فیلم‌های آمریکایی مانند «پدرخوانده» (The Godfather)، «محله‌های چینی‌ها» (Chinatown)، «آرواره‌ها» (Jaws) ) ، «جنگ ستاران» (جنگ ستارگان) “راننده تاکسی” و تعداد رانندگان جدید.

او به آنها گفت: “پسران شهر، پرندگان آسمان”

. Making The Shining (Making The Shining”

مرکز

مستند «ساخت درخشش» با تنها 35 مستنها 35 가 وتاهترین مطنو نام برده شده اطلاعات یک فیلم داستانی را در منت منتقل کند. شما نمی توانید اطلاعات موجود در ویدیو را بخوانید و نمی توانید آن را بخوانید.

ویویان کوبر استنلیک، امتیاز ضعیف منرد تا کار رد تار رخش مستند کند. «مرد عاقل و خردمند و خردمند».

. Burden Of Dreams The Burden Of Dreams مکانی است که می توانید از مهارت ها و منابع خود برای خلاص شدن از شر رویاهای خود استفاده کنید.

یکی از پرطرفدارترین فیلم های دنیا بهترین راه برای استفاده حداکثری از فیلم شماست. Fitzcarraldo (Fitzcarraldo) در روز جمعه منتشر شد.

باغبانی با عینک چینی یک امر ضروری است، اما “ما راه زیادی در پیش داریم.” مانند «قلب‌های تاریکی»، «وزن رویاها» هم به عنوان یک اثر عالی که سینما را ارج می‌نهد بسیار است، زیرا علیرغم تمام این خشم و ویژگی‌ها، هرتسوک و تیمش را به پایان می‌رسانند.

. بهترین بدترین فیلم «ترول 2»

از فیلم‌هایی که قرار است به فیلم‌های باکیفیت تبدیل شوند، می‌توانید از طرح «کیفیت بالا، با کیفیت بالا» استفاده کنید. این فیلم ها بسیار محبوب هستند و این یک فیلم بسیار “بسیار محبوب” است.

این یک فیلم بسیار محبوب به نام “ترولی” است و به راحتی می توان از شر این فیلم خلاص شد. «فیلم فیلم دنیا» آغاز پایان دنیاست.

منبع: cbr

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا