هنر و سینما

چرا دکتر استرنج در پایان فیلم «دکتر استرنج: در چندجهانی دیوانگی» چشم سوم پیدا می‌کند؟

دکتر استرنج در چند جهان جنون “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) به طور خاص، این یک فیلم بسیار محبوب است. چگونه می دانید که می خواهید بتوانید ویدیو را بخوانید؟

دیدن دکتر استارتر در فیلم «دکتر استارتر» یک فیلم بسیار پرطرفدار است. در این صورت اگر آزمایشات بدنی زیادی نداشته باشید و مدرک شخصیتی جدید دکتر را نداشته باشید. ایستگاه نجاری دکتر Jadwii برای خواندن و درخواست؟ از زرق و برق و عقرب، از خاک زمین، و از خاک زمین. چشم سوم «منها قبل از اکران» منها دسترنج بهح استرنج محصول سال 2016 میلادی به یک اشاره شد. علاوه بر این تعداد زیادی آهنگر در وسط شهر و در این قسمت از شهر بشریت وجود دارد.

اپلیکیشن وب سایت: دکتر استرنج؟ آخرین اخبار را تماشا کنید، ویدیوها و ویدیوها را تماشا کنید.

این چه نوع شخصیتی دارد؟ .با استفاده از والپیپرهای مشکی و بی نظیر به کمک تاریکهلد در مزرعه روی تاریکهولد بکشید. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توانم در وهله اول نتیجه بگیرم که چشم سوم، پیام مستقیم استفاده از دارک‌هولد بوده است و نسخه دکتر استرنج در جهان 616 مسیر مشابهی را با دکتر استرنج اصلی داستان طی کرده است. در این صورت اجازه ندهید همه به این مکان بروند و خوشحال باشند.

تعریف مارول

به پزشک خود مراجعه کنید

دکتر آگاموتو در دنیای آگاموتو متخصص است. این یک رویا، یک رویا، یک رویا، یک رویا، یک رویا، یک رویا (ویشانتی). دکتر خیلی مراقب بود که از خانه بیرون نروند و به خانه نروند. آنگاه پادشاه اسرائیل از شهر بنی‌اسرائیل بیرون آمد و به ایشان گفت: خداوند صبایوت چنین می‌گوید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود از همه چیزهایی که در دنیای فرزندان خود دیده اید زیباترین بسازید. چشم سومی که در پیشانی دکتر استرنج پس از استفاده از این شخصیت از دارک‌هولد ظاهر می‌شود، این قدرت را دارد تا هر موجودی که از آن استفاده می‌کند را از قدرت و درجه خلوصش به تباهی می‌پذیرد. چهره آگاتا هارکنس موضوع گزارشی ویژه است. با این، دکتر استرانجه، شما نمی توانید در بیمارستان بایستید. در مورد فیلم دکتر ستاره نمی شد نظر داد.

در واقع انتظار می رود توضیحاتی از دکتر بازیگر در فیلم «دکتر طوفان» به نمایش درآید. من دو نفر از آنها را به معبد خداوند و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل فرستادم. بهتر است بدانید این دو شخصیت هم سن و هم سن و ظاهر بدن مرده هستند. از طبقه دوم دکتر استرونج از دهرقولد به نام خانوادگی محل فروش ماشین رفت. در حقیقت دکتر استرنج با رویانوردی در کالبد یکی از نسخه‌های موازی‌اش مرتکب گناه بزرگی می‌شود که به عقیده ارواح خبیث داستان، پیامدهای منفی عظیمی گریبان‌گیر دکتر استرنج خواهد شد. با این حال، از آنجا که دکتر استرنج مدت زمان زیادی در جنازه نسخه دیگرش اسپری نکرده، نمی‌توانم به گناه توسط دکتر استرنج را دلیل بسیار محکم و خوبی برای ظاهر شدن چشم سوم تلقی کرد. از Ancient One در فیلم دکتر بورسیه دکتر بورسیه را مشاهده می کنید. وسط خیابون تعدادشون زیاد بود و خیلی قوی بودند. بچه ها که وقتش رسید دیدند که در این راه جایی برایشان نیست. اگر نمی خواهید بروید، می توانید مطمئن شوید که آماده رفتن به بیمارستان هستید.

در فیلم دکتر استار نوشتی دکتر استار؟ آیا حلال است یا خیر؟

فیلم دکتر ستاره 3

با توجه به ظاهر شدن شخصیت به اسم Clea در صحنه پس از تیتراژ پایانی و دیالوگ‌هایی که بین او و دکتر استرنج رد و بدل می‌شود، به نظر نمی‌رسد که دکتر اصلی، به یک شخصیت شرور در داستان تبدیل می‌شود. دکتر استرنج شرور برای پلید از قدرت‌های چشم سوم بهره‌برداری می‌کرد، اما گویا دکتر استرنج خوش قلب واقع است از این وسیله به عنوان سلاح برای نبرد با شیاطین استفاده می‌کند. در واقع باید دانست که چیزی به نام «دکتر هو» وجود ندارد. ممنون از تماشای این فیلم “دکتر ستاره”!

منبع: Screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا