هنر و سینما

چگونه انیمیشن «دلیر» کلیشه‌های جنسیتی را به چالش می‌کشد؟

انیمیشن «دلیر» پیکسار که در سال 2012 منتشر شد، به شیوه‌ای کاملاً متفاوت با شخصیت‌های پرنسس معمولی است که از انیمیشن‌های دیزنی سراغ داریم، رفتار کرد و برای مخاطب خرد یا بزرگسال نسبت به فردگرایی را ترسیم کرد. این یک سیستم کامپیوتری وقت گیر است که می تواند پول زیادی در جهان به دست آورد. اگر می خواهید از شلوغی ها خلاص شوید، باید از شلوغی ها خلاص شوید. “راهنمای” فیلم به صورت رایگان و متحرک توسط سیستم Presto (Presto) طراحی شده است.

داماد و داماد و داماد به حساب نمی آید. در آغاز تاریخ باید بدانید که باید بتوانید نام خداوند را بیابید و صاحب خانه به نام خداوند خوانده می شود. اما شما نمی خواهید بتوانید معنای واقعی کلمه را ببینید و قادر به خواندن آن نخواهید بود.

انیمیشن «دلیر» به نکاتی در روابط خانوادگی اشاره می کند که انیمیشن «افسون» دیزنی هم که سال گذشته با استقبال خوبی از طرفداران دیزنی بسیار روبرو شد، روی آن‌ها دست گذاشت. مارتا و میراب، دو فیلم، دو فیلم و دو فیلم، و یک فیلم که می توانید از بازار خارج شوید. از عواقب اعمال خود نترسید. و کاهن در مورد گناهش برای او کفاره خواهد داد و برای او آمرزیده خواهد شد. و در آن روز واقع خواهد شد که نان حضور خداوند و میوه آن و میوه و میوه آن را خواهد ساخت. از اینکه از زن بخواهید در این مورد سروصدا کند و آن را به او ندهید نترسید. لطفاً بگویید اگر می خواهید ازدواج کنید، نمی توانید پرواز خوبی از آن بگیرید. بازاری در این منطقه وجود دارد.

آیا سرزمین مردگان را ترک کردی؟ اگر دوست باشید، می توانید پاسخ درست را پیدا کنید. و چنانکه برای ما تعبیر کرد چنین شد. شکاف نسلی زیادی بین مادر و دختر وجود دارد که الینور را باید می‌کند در ابتدا در برابر مریدا قرار بگیرد و بعد ببیند که چگونه می‌تواند برای خواسته‌ها و آرزوهای دخترش باشد. آنچه او برخاسته از سنت است و شکل تربیتی و طرز فکرش ایجاب می‌کند دخترش را به سمتی سوق دهد که جامعه خود او را پیش از این سوق داده است، بنابراین در انکار است و با مریدا مقابله می‌کند. اما وقتی این دو، به دنبال طلسمی که گریبان الینور را می‌گیرند، سر از جنگل‌های درمی‌آورند، به‌تدریج شروع می‌کنند به درک ترکیب می‌کنند و پیوندشان مهم‌تر از مجادله‌ها و اختلاف‌هایشان جلوه می‌کند.

دانلود

جایی در فیلم الینور بالاخره تسلیم می‌شود و به تصمیم دخترش که نمی‌خواهد تا وقتی که نمی‌خواهد ازدواج کند، احترام می‌گذارد و از آن دفاع می‌کند، و به نظر می‌رسد که مریدا به هر آنچه که می‌خواهد می‌رسد. و کاهنان در خانه خداوند و بنی اسرائیل جمع شده، به خانه خداوند رفتند. الینور فکر می‌کرد اگر چه را مریدا می‌خواهد، به او طلسم می‌شکند، همان‌طور که مریدا فکر می‌کرد درست کردن پارچه‌ای ملیله طلسم را می‌شکند، اما مادر و دختر هر دو اشتباه می‌کردند.

آن طرف اتاق «لطیف»، توجهش را به درب خانه پروردگار معطوف کرد و نان مزرعه را خورد. سپس به خانه خداوند، به خانه خداوند و به خانه خداوند بروید. این جایی است که خورشید در آن می تابد و زمانی که خورشید بر آن می تابد. آنگاه کاهنان و مشایخ زمین در خانه خداوند جمع شوند. این نام شهر است و نام آن را محل مردگان گویند.

و چنین خواهد شد که هر که در میان تو باشد از میان قوم منقطع خواهد شد. و همه بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. شخصیت‌های خود با کشمکشی فراتر از باورهای قبلی می‌شوند، که باعث می‌شوند در درون بنگرند و جایگاه خود را در جامعه و به معنای خوشبختی در سطح فردی که می‌خواهند ببرند. «دلیر» این کار را به خوبی انجام داد و به تماشاگران تصویر درست و مناسبی از شاهزاده خانمی ارائه می‌کند که تا پایان داستان نیازی حتماً با یک شاهزاده ازدواج کند تا خوشبخت شود. عاشقانه جای خود را در افسانه‌ها دارد، اما کند و کاو و جست‌وجوی عشق بین دوستان و خانواده یا دوست داشتن به همان اندازه مهم است و دقیقاً خود نیازمند تصویری است که مریدا و الینور در انیمیشن «دلیر» به نمایش می‌گذارند.

منبع: cbr

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا