تکنولوژی

بهترین فروشگاه های آنلاین برای خرید گوشی و گجت چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

چه ویژگی هایی یک فروشگاه اینترنتی را به یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید گوشی و گجت تبدیل می کند و چگونه می توان بهترین آن را تشخیص داد؟

در دنیای مدرن امروزی که فناوری آنقدر با زندگی روزمره مردم در هم آمیخته است، افراد کمی تجربه خرید آنلاین ندارند. علاوه بر دنیای مدرن که سنگ بنای فناوری است، با گسترش همه‌گیری کرونا، شاهد گسترش گسترده‌تر خرید آنلاین هستیم. همچنین در ایران، بسیاری از خانوارها به صورت آنلاین خرید می کردند. در این مقاله قصد داریم ویژگی های بهترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید گوشی و گجت را بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین گوشی تا 8 میلیون تومان

دارای بهترین فروشگاه های آنلاین برای خرید گوشی و ابزار

قبل از ظهور خرید آنلاین، دغدغه مصرف کننده این بود که یک فروشگاه خوب برای خرید فیزیکی همه محصولات بشناسد و البته شرایط فروش که در بازدید مستقیم قابل قبول بود، با شرایط خرید یکسان نیست. فروشگاه آنلاین.

دارای بهترین فروشگاه های آنلاین برای خرید گوشی و ابزار

در حال حاضر با گسترش و تنوع فروشگاه های آنلاین، موضوع اعتماد یک عنصر ضروری برای خریدار است. زیرا خریدار در حال تهیه محصولی است که از هر نظر نمی تواند آن را لمس و درک کند.

بر این اساس، به نظر می رسد ایجاد اعتماد و ایجاد یک تجربه خرید موثر، عمده ترین فعالیتی است که خرده فروشان آنلاین و آفلاین باید انجام دهند. ایجاد یک تجربه خرید موثر در فروش آنلاین مستلزم ارزیابی جنبه های مختلف نیازهای مشتری است.

حدود یک دهه بود که با ورود ای بی سی مگ به ایران، مفهوم خرید اینترنتی و خرید اینترنتی برای اولین بار در ایران شناخته شد. ای بی سی مگ در حال حاضر محبوب ترین فروشگاه اینترنتی و سبد خرید است که مصرف کنندگان می توانند به آن اعتماد کنند.

ای بی سی مگ در ابتدا به طور انحصاری در زمینه فروش لوازم الکترونیکی از جمله تلفن همراه و گجت های مختلف فعالیت می کرد، اما در حال حاضر امکان خرید هر روزه از این حوزه نیز وجود دارد.

اما آنچه در این مقاله قصد بررسی آن را داریم، بهترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید گوشی و گجت ها هستند، فروشگاه هایی که به طور خاص این محصولات را عرضه می کنند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین گوشی تا 9 میلیون تومان

بهترین فروشگاه اینترنتی برای خرید گوشی و گجت

ماهیت خرید آنلاین با خرید فیزیکی یکی نیست. البته انتظارات و نیازهای خریداران نیز متفاوت است. ای بی سی مگ با چندین کاربر فروشگاه آنلاین مصاحبه کرد تا درک کاملی از نیازها و انتظارات آنها به دست آورد.

بهترین فروشگاه آنلاین برای خرید گوشی و گجت چه ویژگی هایی باید داشته باشد (بازخورد کاربران)

بر اساس این مصاحبه ها، می توان انتظارات کاربران از خرید آنلاین را در 5 مورد خلاصه کرد:

جلب اطمینان مشتری، رسیدن به موقع کالا، پرکردن مناسب محصولات (برای خراب نشدن محصول استاندارد) و نوع و ثبت محصولات.

در ادامه خواهیم دید که آیا فروشگاه‌های آنلاینی که گوشی‌ها و گجت‌ها را خریداری می‌کنند، برای برآورده کردن انتظارات مصرف‌کننده اقدام کرده‌اند یا فقط به منافع مالی خود فکر می‌کنند؟

ویژگی های بهترین فروشگاه های آنلاین برای خرید گوشی و گجت: نظر فروشنده

رایج ترین نام فروشگاه اینترنتی برای کاربران ایرانی دیجیکالا است. اما اگر به دنبال فروشگاه آنلاینی هستیم که فقط گوشی و گجت بفروشد، به راحتی می توانیم بهترین ها را در این بخش پیدا کنیم.

ای بی سی مگ پس از پرسیدن اینکه کاربران از فروشگاه های آنلاین چه انتظاری دارند، با برخی از بهترین فروشگاه های آنلاین برای خرید گوشی و گجت صحبت کرد. در این مصاحبه‌ها از فروشگاه‌ها خواسته‌ایم تا ویژگی‌های منحصربه‌فرد و ویژگی‌های ضروری یک فروشگاه اینترنتی برای خرید گجت‌ها و گوشی‌ها را شرح دهند. با ای بی سی مگ با معرفی این فروشگاه ها همراه باشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین گوشی های تا سقف 2 میلیون تومان

فروشگاه اینترنتی گجت سنتر

گجت سنتر حدود هفت سال است که گجت‌ها و گوشی‌ها را می‌فروشد. یکی از نقاط قوت این فروشگاه پشتیبانی و مشاوره قبل از فروش می باشد. مرکز گجت یکی از مزیت های خود را مجموعه گجت های متنوعی برای ارائه به مشتریان می داند که منطبق بر انتظارات کاربران در مورد داشتن انتخاب آزاد برای خریداران است.

فروشگاه اینترنتی گجت سنتر

یکی دیگر از مزیت های گجت سنتر که یکی از بزرگترین خواسته های مصرف کننده است این است که آن را در کمترین زمان ممکن به دست مشتری می رساند. این فروشگاه البته پیشنهاداتی را می پذیرد که به گفته وی در فروشگاه های دیگر ارائه نمی شود. این خدمات شامل پشتیبانی پس از فروش است.

مرکز گجت بیشتر در مورد اسرار خرید آنلاین موفق برای تلفن های همراه و گجت ها تحقیق می کند تا یک رابطه صمیمانه برای کشف سلیقه مشتری با آنها ایجاد کند.

فروشگاه آنلاین را بررسی نمائید

ویو یکی از فروشگاه هایی است که محصولات خود را به صورت مستقیم وارد می کند و همچنین تنوع و تکنولوژی گجت هایی که به مشتریان خود ارائه می دهد را رکن اصلی در تمایز فروشگاه های خود از سایر فروشگاه ها می داند.

یکی از خدماتی که ویووک برای ایجاد یک تجربه خرید موثر توسعه داده است، امکان روش‌های پرداخت متفاوت توسط مشتریان و روش‌های مختلف ارسال توسط فروشگاه است.

فروشگاه آنلاین را بررسی نمائید

کاربران این فروشگاه می توانند به مدت 15 روز از امکان تست محصول استفاده کنند. View همچنین به مشتریان خود این امکان را می دهد که به محصولات موجود در فروشگاه اشاره کنند و اگر ظاهر را دوست ندارند، آنها را با سایر محصولات جایگزین کنند.

Wick Sales دو دلیل برای موفقیت یک فروشگاه آنلاین خوب هنگام خرید گوشی و گجت شناسایی می کند: پشتیبانی محصول و تنوع محصول. این فروشگاه خلاقیت و نوآوری را کلید ارائه گجت ها به مشتریان می داند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین گوشی تا سقف 4 میلیون تومان

فروشگاه اینترنتی آترامارت

آترامارت یکی از ویژگی های برتر فروشگاه خود را امکان مشاهده و مقایسه محصولات می داند. سطح کیفیت محصول نیز یکی از ملاحظات اصلی در Atramart بود. کاربران آترامارت نیز از این مشاوره بهره می برند.

فروشگاه اینترنتی آترامارت

همچنین آترامارت امکان خرید تدریجی از برندهای معروف را نیز ارائه می دهد که با تحویل در کمترین زمان به دست خریداران می رسد. یکی از فعالیت‌های اصلی Atramart در به‌روزرسانی پروفایل مشتریان در گجت‌ها و گوشی‌های پیشرفته، ارسال آخرین اطلاعات در مورد این محصولات در وب‌سایت خود است.

نتیجه گیری و کلمات پایانی

کاربران می توانند با یک جستجوی ساده در اینترنت با لیستی از بهترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید گوشی و گجت آشنا شوند؛ اما آنچه واقعاً بهترین را تأیید می کند، تجربه ای است که هر خریدار در این فروشگاه ها دارد.

بسیاری از افراد خریدهای ناموفق را حتی از بهترین و محبوب ترین فروشگاه های اینترنتی ایرانی تجربه کرده اند. البته باید این را نیز در نظر داشته باشیم که حتی اگر از نظر فیزیکی و احساسی در فروشگاه خرید کنیم، ممکن است در نهایت از خرید خود راضی نباشیم.

مفهوم خرید اینترنتی حدود ده سال است که در ایران وجود دارد و باید به خاطر داشت که هنوز هم تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر چه در حوزه فناوری و چه در حوزه های دیگر انجام می دهند. با روند رو به رشد و محبوبیت خرید اینترنتی، انتظار می رود در آینده با خرید اینترنتی مطمئن تری مواجه باشیم.

ادامه مطلب

نظر شما در مورد بهترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید گوشی و گجت چیست؟ نظرات خود را در این مورد در قسمت نظرات ارسال کنید تکرار آن را به اشتراک بگذارید

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا