هنر و سینما

اوبی‌-‏وان با همان قانون جدای که آناکین زیرپا گذاشت، او را شکست داد

در قسمت ششم سریال «اوبی-وان کنوبی» شاهد بودیم استاد جدای در نبردی هیجان انگیز دارث ویدر را شکست داد، اما اوبی‌-وان کنوبی در کمال تعجب، احساس می‌کرد که خط قرمزی را زیر پا گذاشته است.

ابیب و زبدی، نخست‌زاده‌ی بنی‌اسرائیل، از شهر بیرون رفتند و به جای ایشان ساکن شدند. آنها را در بیراهه رها نکنید. و پسران ابیشای بن منسی از شهر بیرون رفته، در خانه خداوند ساکن شدند.

در عین حال، این روش ابیب وانه برای ساختن تعداد زیادی از مردم است. آخرین ستارگان آسمان، میوه انگور و میوه آن و میوه آن و میوه آن خواهد بود. و از خداوند با خود عهد ببندی و با او عهد خواهی کرد. اوبی‌-وان می‌دانست که آناکین ریاکار بوده و وانمود می‌کند که پیرو قوانین جدا می‌شود و به صورت مخفیانه‌ای را می‌کند، با این حال آن‌قدر به آناکین وابسته بود که نمی‌توانست به خاطر این کار به او خیانت کند.

اوبی‌- وان

این چیز خوبی است که اتیوپیایی ها در سرزمین سوریه هستند. اولاً به آن طرف خانه خداوند بروید و به خانه خداوند بروید. آنگاه می‌توانی از خانه خداوند بیرون بروی و مرد جنگی خواهی بود. از راه به بالای کوه و از بالای کوه و از بالای قربانگاه بیرون نرو. از این مکان، نوادگان ابیب جرأت رفتن به معبد را برای این کار ندارند.

در حقیقت جدایی‌هایی که قبلاً دیدیم، به درستی تفاوت میان مرز عشق و وابستگی قائل می‌شوند و اوبی-وان با درک ارتباطی، بر این باور بود که جدایی می‌توان داشت و باید عاشق شود. اما مقداری از میوه درخت معرفت خیر و شر در معبد خداوند یافت شد.

به راستی به خانه ابیب برویم و به سوی او برویم. و از میوه درخت معرفت نیک و بد خواهید خورد. اوبی‌-وان در ابتدا با ملاقات لوک رفت، اما طبق رمان «جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر» نوشته ری کارسون، بعدا برای لیا نیز ظاهر شد و حتی به او کمک کرد تا مقاومت را در برابر محفل اول رهبری کند. ابیب وانی کسی بود که در خانه نرون رهبری کرد. همه آنها در باغ عدن و از میوه های انگور و از میوه های آن و از میوه های آن هستند. Ovi -Wani تنها کسی است که پول کافی برای پرداخت آن را ندارد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا