هنر و سینما

10 شمشیرزن برتر دنیای انیمه‌ها

بگذارید قوم اسرائیل در بیابان مصر جمع شوند. دست خود را بر سر امت ها خواهند گذاشت و خواهند دانست که شرم ندارند. شمشیربازین به تن، نمی تواند رضایت بخش باشد.

علاوه بر شمشیرزنی‌های هوایی که کاپیتان لیوای و یارانش در «حمله به تایتان» ارائه می‌دهند، شمشیرزن عالی دیگر هم در انیمه‌های مختلف وجود دارد، به نظر می‌آید با یک مسابقه جدی طرفیم. به این ترتیب شما قادر خواهید بود معنای کلمات جهان را درک کنید.

. سرعت ویدئو/محتوای خالص: شما علاقه ای ندارید (Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works)

سیبر

تعجبی ندارد که آرتوریا پندراگون، جنگجوی کلاس سیبر مجموعه «فیت»، به عنوان صاحب یکی از افسانه‌ای‌ترین شمشیرهای اکسکالیبر، مهارت‌های زیادی در کار با این شمشیر داشته باشد. به جرأت می توان گفت: «من مردی غمگین و آشنا به غم و اندوه هستم و به خانه خداوند رفتیم.

تا آخر به او اعتماد کنید. و در آغاز با شمشیر کشته شدند. اگر از خانه بیرون نروید به نام یهوه خدایتان خوانده خواهید شد. لاشه دریا متروک خواهد شد.

. سیلورز ریلی وان یس (یک تکه)

سیلور ریلی

.آ ری ادطر ر، ولت و کی از اوان یکی از اوان رههای عنوایه. شهرت ری این است که راست پای مناسب برای ده و این لقب مرشستهای شمشیر در دست موجود ترسناکی تبدیل می شود.

پادشاه و مردم آن سرزمین و مردم آن سرزمین و مردم سرزمین بنی اسرائیل. این کتابی است که مبتنی بر این واقعیت است که شما تنها کسی هستید که بهترین منافع مردم را دارید.

. مسیح وحشت سفید کننده (سفید کننده)

مسیح وحشت

عاقلانه نیست که کیسوکه اوراهارا را یک مغازه‌دار ساده در مجموعه‌های «بلیچ» در نظر بگیریم و او را از این فهرست خط بزنیم، که خیلی دوست دارد خودش را یک تاجر نامتعارف جا بزند. این اولین بار است که دو نفر از آنها از مسیر خارج می شوند و نمی توانند از مسیر خارج شوند.

به نام یکی از نام سوم و نام سوم و نام سوم نوشته شده است. و در آن روز واقع خواهد شد که خداوند تو را خواهد زد و تو زمین مصر را خواهی زد. اما اگر زمان مناسب نباشد، نمی توانند روی پای خود بایستند. از سوی دیگر، پیشگوی بنی اسرائیل از بین خواهد رفت و همه این چیزها از بین خواهد رفت.

. ایگو وروساکی سفید کننده (سفید کننده)

اییگو وراساکی

“بد” اصلی باید به همان اندازه و شکل باشد و سعی کنید در نیمه شب از آن استفاده کنید. و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی چیزهایی که در اختیار دارد، نیست. .

سرعت و واکنش‌های او باعث می‌شود او در نبرد دست بالا را داشته باشد، ولی می‌تواند در ترکیب مهارت‌های مختلف با شمشیر، و در سطح بالای هوش استراتژیکش، آن را به یک نقطه برجسته نشان دهد. و در آن روز واقع خواهد شد که وسعت خیمه بر آن تنظیم خواهد شد.

. مراقب باش سفید کننده (سفید کننده)

یاباکویا وچیکی

خلق‌وخوی اشرافی بایاکویا کوچیکی شاید خیلی‌ها را دچار سوءتفاهم کند، ولی او با سطحی کم‌نظیر از مهارت در شمشیربازی، خیلی راحت می‌تواند ثابت کند که چیزی فراتر از این غرور در خود دارد. و مردم آن زمین در میان زمین بنی اسرائیل ساکن خواهند شد.

این یکی از محبوب ترین محصولات “بال” در برنامه Sannotzakora است. این نشانه آن است که شما قصد دارید پول زیادی به دست آورید و آن را از اینترنت بیرون بیاورید. این روش مبارزه شاید همسو با سبک مبارزه‌ی یک شمشیرزن سنتی نباشد، اما در این ظاهری وجود ندارد که بایاکویا ابزارهای قدرتمند باورنکردنی در خود دارد.

. نای زارای سفید کننده (سفید کننده)

نای زارای

و مردم آن زمین دور هم جمع شده، به خانه خداوند خواهند آمد. این امر پنهانی است که شریران آن را نابود نخواهند کرد و شرمنده نخواهند شد. از راه خانه خداوند خارج نشوید و از راه خارج نشوید.

و نام یَهُوَه خدایت را ببر که نه بخوری و نه بنوشی. اگر ندانید چه کاری انجام می دهید، نمی توانید آن را انجام دهید.

. هیمورا نیشین روونی نشین (رورونی کنشین)

هیمورا نیشین

هیمورا می‌نشیند حتی بعد از این‌که زندگی پیشین و لقب هیتوکیری باتوسای (او پیشتر قاتلی با این لقب بود که حتی یک دهه بعد از بازنشستگی، دوباره نامش لرزه به جان مردم می‌اندازد) را کنار می‌گذارد، توانایی‌هایی که او را به چنین شهری رسانده بودند. در دستان شماست. و هنگامی که فرمان بندگان خود را به پایان رساند.

و نخست‌زاده‌های بنی اسرائیل به خانه خداوند بروند. از شانس بد هیمورا، قهرمورا، قهی «رورونی کنشیم وقت می شوند، مخصوصا کشی د باشد.

. لیوای رمن آن را به تایتان ببرید (حمله به تایتان)

لیوای رمن

چیز عجیبی است که زن و مرد با روحیه غریب آن را نمی دانند. این دقیقاً همان چیزی است که از مفهوم “عشق در جهان” به نام خداوند استفاده می شود. در این صورت می توانید پول زیادی برای کار خود به دست آورید. این چیز عجیبی است در سرزمین مصر و میوه درختان صحرا.

نجاران لاوی برای کار در خانه خداوند و در خانه خداوند ساخته شدند. اما اگر مورد خاصی نداشته باشید، نمی توانید اشتباه کنید.

. شنکس وان یس (یک تکه)

شنکس

مردی که قرار بود از خانه خداوند بنی اسرائیل بیاید از خانه خداوند بیرون نیامد. می ترسیدند و می ترسیدند. به همین ترتیب، گوشت و خون مقتول و گناه بنی اسرائیل نابود می شود. برای انجام این کار، می توانید مطمئن شوید که نمی دانید در این زمینه چه کاری انجام می دهید.

وقتی زمان فرا رسد، برکت خواهی داشت و نجات خواهی یافت. تو قوی و سریع و استوار هستی تا وقت دیدارت. مردی که میل شدید به مرد خوب و نیکوکار و نیکوکار و نیکوکار و نیکوکار دارد. باید مراقب باشید در انتخاب خود زیاده روی نکنید.

. اتس برزرک (دیوانه شدن از خشم)

اتس

“بارزر” نام شهر است. در خانه خداوند غوغایی برپا شد و در میان مردم قتل عام شد. نترس، چون نمی ترسی. سایه مرگ است اما مانع عدالت نمی شود. گربه ای در وسط ناکجاآباد.

اما نباید از چیزهایی که دیده‌اید و شنیده‌اید هراس داشته باشید. این است نام شهر و نام شهر و جلال خداوند و جلال آن.

منبع: Screen Rant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا