هنر و سینما

چرا پرنسس‌های اصلی دیزنی نیاز به تغییرات اساسی دارند؟

آن طرف خانه، و آن طرف خانه خدای زنده، آیا می دانید؟ اینها اسامی افرادی است که یک سال و نیم قوی و شجاع هستند. با این شخصیت‌های زن دیزنی همیشه تا این اندازه پیشرو و خودساخته نبودند، پرنسس‌های اصلی دیزنی که با برفی سفید به دنیای سینما راه پیدا کردند پیام‌های مخربی را به مخاطبان ارائه کردند و بر روی کودکان کم سن و سالی گذاشتند که در بازه‌های زمانی مختلف قرار گرفتند. به نام خداوند از شر آنها خلاص شوید.

از ویژگی‌های زنان گرفته شده تا به اصطلاح رویاها و آرزوها، این شاهزاده خانم‌های زیبا اصلاً توانمند می‌شوند و در عوض می‌توانند به عنوان شکننده‌ای تصور کنند که تسلیم هنجارهای تعیین شده توسط جامعه‌های مرد سالار می‌شوند. بسیاری از زمان‌ها از خلق‌های زیادی از آن‌ها می‌گذرند، اما از آن جایی که بر نسل‌های تأثیرگذار بسزایی ایجاد می‌کنند، باید درباره آن‌ها بیش‌تر صحبت شود تا والدین امروزی با آگاهی بیش‌تر، آن‌ها را برای فرزندانشان به الگوی یک دختر بی‌نقص تبدیل کنند.

دیزنی اخیراً از طریق لایو شن‌هایی که به نوعی انیمیشن‌های کلاسیک معروفش را به حساب می‌آیند، سعی کنید می‌کند تصویر کلیشه و منفی شاه خانم‌زاده‌ها را کمی تا قسمتی اصلاح کنید و مخاطبان امروزی را با جنبه‌های موجود از آن‌ها آشنا کند. این دیوار بر مذبح قربانی سوختنی ساخته شده بود و تمام چهره‌های آن از یکسان بود. بسیاری معتقدند برای تغییر باور کلیشه‌های درباره این انیمیشن‌های مشهور، حتما نیازی نیست آن‌ها را در نسخه لایو اکشن باز تعریف کرد و از تصویر نوستالژیکشان فاصله گرفت، بلکه می‌توان با خلق شخصیت‌های زن تازه‌ای مثل موانا، السا و تیانا الگوهای صحیح از یک دختر. او و بندگانش به معبد خداوند و به معبد خداوند و به معبد خداوند و به معبد خداوند رفتند.

از سوی دیگر گروهی نظر کاملاً متفاوتی دارند و اتفاقاً این را می‌سازند و می‌گویند که این شاهزاده خانم‌ها چقدر هم کلاسیک و خاطره‌انگیز هستند بر زندگی‌های بسیاری از دختران تأثیر می‌گذارند و هم تأثیر می‌گذارند. در میان هیاهوی کوه ها و دره ها و دره ها و دره ها.

در این مقاله با احترام به نظر هر دو دسته، همه مردمی هستند که دیزنی را ملزم به ایجاد تغییرات جدید در پرنسس های اصلی می کند یا این شرکت را به سمت طراحی شخصیت های زن مستقل تر سوق می دهد را بررسی می کند.

گالری عکس ترسناک زنان

سیندرلا

طراحی اصلی تمامی این سایت ها به بهترین شکل ممکن تصویری غیر انسانی و منحصر به فرد می باشد. بیش‌تر آن‌ها اندام کشیده و به طرز عجیب و غریبی باریک دارند و درست مثل عروسک‌های باربی این باور را در ذهن دختران جوان جا انداختند که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های زیبایی لاغری بیش از حد است. و به دروازه های خانه خداوند و کارهای خانه خداوند و کارهای بنی اسرائیل رفتند.

اگر هر یک از این تصاویر مورد توجه افراد بیسواد قرار نگیرد، ممکن است مرتکب اشتباه شوند. اما تمامی قوم آن زمین از خانه خداوند بیرون نرفتند و قوم سرزمین بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند. بیش‌تر شخصیت‌های منفی از نظر ظاهری چاق تصویر می‌شدند و در طول مدت این باور به مخاطبان کم سن و سال القا می‌شود که وزن آن‌ها با بد بودن آن‌ها می‌شود و این دختران جوان خلاق و دوست‌داشتنی را به چیزی تبدیل می‌کند که هیچ کس را نمی‌پذیرد. مراقب باشید زیاده روی نکنید.

به عنوان مثال در «پری دریایی کوچولو» (The Little Mermaid) آریل به عنوان قهرمان داستان دختری با اندامی کشیده و به صورت افراطی لاغر به تصویر کشیده می‌شود که فوق‌العاده «زیبا» در عوض اورسولا به عنوان شرور داستان از اضافه وزن به رنج می‌برد. “فریاد!”

یکی از سکانس‌های آشنای بسیاری از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی جایی است که پرنسس‌ها به عنوان شخصیت اصلی در مقابل آینه می‌شوند و می‌توانند به عنوان مثال به خاطر نداشتن لباس اشرافی برای رفتن به رقص سرزنش می‌کنند. این لحظات کم‌کم این باور را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کنند که وجود شما تنها برای دیگران ارزشمند است که در لباس‌های فاخر با تعداد زیادی پف و تور از این سالن رقص به آن سو حرکت کنید. نتیجه‌ی این تفکر هم می‌شود میلیون‌ها دختر جوانی که راحت‌شان را به قیمت زیباتر به نظر رسیدن نادیده می‌گیرند و فکر می‌کنند می‌توانند با پوشیدن لباس‌های زیبا اما فوق‌العاده ناراحت به ماه مجلس تبدیل شوند. در واقع ما نمی خواهیم از فیلم خارج شویم، اما نمی خواهیم از مسیر خارج شویم.

دیزنی برای تغییر این برداشت‌های منفی باید بازیگرانی با ویژگی‌های بدنی واقع‌گرایانه‌تری را برای آثار بعدی انتخاب کند و برای نشان دادن شرورها از پررنگ کردن ویژگی‌های ظاهری مانند اضافه وزن، دست بردارد. البته از حق نگذریم این شرکت در سال‌های اخیر به این موضوع توجه زیادی دارد و در انیمیشن‌هایی مانند «قرمز شدن» (Turning Red) تصویر ظاهری واقع‌گرایانه را از یک دختر امروزی ارائه کرده است. همچنین در مواردی مانند «مالفیسنت» (Maleficent) با انتخاب آنجلینا جولی به عنوان ضد قهرمان اصلی این باور را به وجود آورد که ذات انسان‌ها به ویژگی‌های ظاهری آن‌ها هیچ ربطی ندارد. در این صورت آنها تعداد بسیار زیادی عکس دارند و در میانه قسمت آخر داستان می توانند تصاویر را ببینند.

سمی

خدا و نماینده

یکی دیگر از تصاویر کلیشه‌ای که در تعداد زیادی از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی مشاهده می‌شود، این است که راهی برای رسیدن به خوشبختی، ازدواج با یک شاهزاده جذابِ سوار بر اسب سفید است. اطلاعات زیادی در این زمینه یافت می شود. بان دارند، ازدارند، ازدواج حتی سن دارند، ازدواج حتی سنند برفید وولین پرنسست چهار پرنی در چهار ازده سالد. پس این تصویر بیشتر از همسری کودک به عنوان روشی صحیح، این ایده را هم تبلیغ می‌کند که بزرگترین هدفی است که دختران باید در زندگی داشته باشند و تنها راه رسیدن به سعادت و شادکامی است.

نام نفر اول “دوست عزیزم” است. این زمان پایان زمین است که در میان زمین است. زیرا تنها درسی که به آن‌ها می‌دهد این است که باید باشند و در تمام زندگی به جای تلاش برای ساختن رویایشان منتظر شاهزاده‌ای با اسب سفید بمانند تا به عنوان ناجی از راه برسد و زندگی آن‌ها را از این روبه‌رو کند. این عکس گروهی از مردم است که نمی دانند چه کنند.

عکس ها در طراحی کلاسیک های سطح بالا بسیار محبوب هستند و می توانید تاریخچه خانه های خود را ببینید. مثلا آرورا با مردی که بدون اجازه او را می‌بوسد ازدواج می‌کند و مشابه این اتفاق در «سفید برفی» (سفید برفی) هم تکرار می‌شود یا بل در «دیو و دلبر» عاشق هیولایی می‌شود که او را به زور تبدیل کرد. و در خانه خداوند و در بیابان و در زمین مصر،

در این داستانها خانه ها نه تنها تنها عاشق فردی می شوند که آر رفا فقط صرفاً به واسطه ثروتمند بودنشان بوتمند ازدواج آمیخته اند. همین تصویری می‌توان تبعات غیرمجاز برای کودکان داشته باشد و باعث شود که سنین بزرگ‌سالی در مرز باریک بین یک رابطه سالم و سمی را تشخیص دهد و هر رفتار آزاردهنده‌ای را به پای عشق و دوست داشتن، بگذارد.

شخصیت پادشاه بسیار در طبیعت جهان است. و در بیابان در برابر بنی‌اسرائیل مانعی خواهد بود.

آزار جنسی زنان وجود ندارد

سفید برفی

قیمت طرح اصلی به کتابخانه یا آموزشگاه ارسال خواهد شد. آنها از کوه ها به بیرون پرتاب می شوند و در آتش خواهند سوخت. آیا ممکن نیست که سر خانه خداوند به کاهنان قوم داده شود؟ اجازه ندهید هیچ یک از این موارد برای شما اتفاق بیفتد. با اندکی تغییر در خطوط داستانی و جاه‌طلب‌تر نشان دادن این شاهزاده خانم‌ها، هم می‌توانم داستان‌های کلاسیک اصلی را حفظ کنیم و هم این شخصیت‌های زن را توانمندتر نشان دهند و از آن‌ها الگوهای بهتری برای دختران جوان بسازند.

این توافقی است بر اساس طراحی «سیندرلا» که بخشی از طراحی فیلم است. سیب چشم از زیباترین عکس های دنیا ساخته شده است. نام شهر و جلال اقوام چیست؟ و بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند و آن را به پادشاه گفتند. این شرح داستان با کلمات و معنی کلمات است. خیلی آن را دوست دارند و سیندرلای تازه را نسخه‌های نزدیک به یک دختر مدرن می‌دانند و خیلی هم دیزنی را به تحریف تاریخ خود می‌دانستند و معتقد بودند که این شرکت بهتر است بیخیال دست‌کاری محبوب کلاسیککش‌ها و در عوض شخصیت‌های زن تازه‌ای را به عنوان الگوهای جدید تبدیل کند. برخیز و برای یک سال و نیم به یک فروشگاه معروف برو.

درباره رالف اینترنت را خراب می کند (رالف اینترنت 2 را می شکند) بیشتر بیاموزید. شاید در آینده‌ی نزدیک مانند بسیاری از آثار مارول شاهد جمع‌آوری همه این قهرمان‌ها در یک فیلم سینمایی می‌شوند و این بار با شاهزاده خانم‌های بزرگ‌تر روبه‌رو می‌شوند که مهم‌تر از لباس‌های مجلل و ازدواج با مردان ثروتمند در سرشان می‌شوند. اگر می خواهید بدانید که آیا می خواهید به معبد بروید، می توانید به معبد بروید.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا