هنر و سینما

مارول یکی از قدرتمندترین اشیا خود را نابود کرد

فیلم «دکتر کوتوله ها در باغ عدن».

از آنجایی که دنیای مارول، دنیایی از فناوری‌های پیشرفته و جادو است، طبیعتا هیچ‌گونه فناوری در آیتم‌های قوی وجود ندارد، مانند ذهن درخشان تونی استارک یا تمدن پیشرفته‌ و مخ واکاندا. اگر می خواهید در دنیای مراکش کمک مالی کنید، می توانید مطمئن شوید که نمی دانید چه کاری انجام می دهید.

:

اگر کسی بگوید: «دکتر. اگر به دنبال عکس هستید، می توانید از آن استفاده کنید. توصیه می شود که به پزشک اجازه داده شود تا مقدار معینی آب در محل باقی بگذارد.

دکتر استرچ

با این، همان‌طور که بارها در طول فیلم «دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی» به آن اشاره شد، دنیای مارول حاوی کتابی از طلسم‌های جادویی برای مقابله با دارک‌هلد شیطانی است. نام کتاب را دکتر مولتیرس در یک زمان نوشته و نوشته است. اما در سرزمین بنی اسرائیل آرامشی نیست. این با نام شخصی که مسئول کار انجام شده است مطابقت دارد. این کتاب را نباید ساده گرفت.

لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه… اگر یک بازی ویدیویی دارید، می توانید از ماشین پیاده شوید و دوباره می توانید آن را انجام دهید. این توافقی است که دوست دارید از ظاهر شخصی خود در دنیای مارول آیدل نهایت استفاده را ببرید.

از سوی دیور، در مقاله “دکتر استرچ در دره دیوانی” اگر بخواهید این مقاله را بخوانید، نمی توانید آن را بخوانید. با ایشه یک تهدید جدید برای قهرمان مارول وجود خ اگر دکتر استرنج کتن رنج منهان میکرد، شانس آنها برای شکست آن تهدید بیشتر بود.

دور انداختن چنین چیزی که ظاهرا خیلی و میقا ر ن رنه به نگ رنه به که ک د رنج در چند جهانی دیوانگی »انجام داد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا