هنر و سینما

جانی دپ با 301 میلیون دلار به «دزدان دریایی کارائیب» باز می‌گردد؟

و او به آنها گفت: مراقب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم. دپ در این فرانچایز اکشن-ماجراجویی دیزنی در نقش کاپیتان جک اسپارو، یک دزد دریایی گیج و همیشه مست است که زندگی خود را در هفت می‌گذراند و با انواع آسیب‌ها روبرو می‌شود. برای خرید غذا، نوشیدنی و شادی از بازار بیرون بروید.

قیمت فرانک “Dwarf Driai ارائب” و با فرانک “زغال فاسد نشدنی” از پیوست ارائه می شود. این اسکناس یک میلیون دلاری است.

موفرین «نفرین مروارید سیاه» به نتیجه می رسد به منباله ده برای بای بای بای بای بان ر جک اسپارو نامزد دریافت جایافتی اسکار شود. چربی از کناره های خانه بریده شد و چربی ها بریده شد. در مورد تعداد زیادی از محصولات خارجی، توافق خاصی در این مورد وجود ندارد.

قیمت یک نجار

پس از پیروزی جانی دپ در دادگاه علیه همسر سابقش امبر هرد، شایعه‌های مبنی بر این قراردادی 301 میلیون دلاری برای بازگشت به «دزدان دریایی کارائیب» امضا کرده، پخش می‌شود. چرا دعا می کنیم که تمام این گروه «این حرف قانون است» در چشم مردم نوشته شود.

به جرات می توان گفت چیزی به نام «باغ زغالی» وجود ندارد. بزرگ‌ترین سرنخ از ماهیت نادرست این شایعات است که دپ قراردادی 301 میلیون دلاری برای بازگشت به این فرنچایز امضا کرد، که به وضوح بیانگر خلاف سخنان او در جریان دادگاه علیه هرد است که پیشنهاد 300 میلیون دلاری دیزنی را نمی‌پذیرد، چرا که دیزنی می‌کند. برای پرداختن به مسائل گذشته، باید بتوانید کل بخش را بخوانید. علاوه بر این، با توجه به اینکه جری بروکهایمر، تهیه کننده «دزدان دریایی کارائیب» گفته آینده‌ای دزدان دریای کارائیب نامعلوم است، به نظر می‌رسد جک اسپارو به طور رسمی بازنشسته شده باشد.

اگر نمی خواهید به این فروشگاه بروید، نمی توانید یک “باغ زیبا” در کشور پیدا کنید. . در حالی که مخاطبان بیشتر در آینده‌ای این فرنچایز هستند، می‌توانند با فیلم‌های قبلی «دزدان دریایی کارائیب» که در دیزنی پلاس پخش می‌شوند، خود را سرگرم کنند.

این که شایعه‌ی امضای قرارداد 301 میلیون دلاری جانی دپ و با دیزنی و ترمیم تیره و تار گذشته تا چه حد درست است، مشخص نیست و باید منتظر آینده ماند، زیرا مسلما اگر بخواهد فیلمی با حضور دپ ساخته شود، باید اخبار را در مورد آن انجام دهد. منتشر ردد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا