هنر و سینما

10 مسابقه ورزشی جذاب فیلم‌های علمی-تخیلی، از اژدهارانی تا کوییدیچ

اگر علم حق داریم باید از قوانین دنیا و قوانین دنیا تبعیت کنیم. درنتیجه همان‌طور که ما دوست داریم زمین بسکتبال با گرانش صفر یا مسابقه‌ای اسب‌دوانی زیر آب داشته باشیم، این فانتزی‌ها به صفحات رمان‌ها یا تخیل‌ها از فیلم‌سازان بزرگ هم نفوذ کرده‌اند.

مراقب باشید که با مزایای صنعت علمی تخیلی زیاده روی نکنید و مطمئن شوید که قادر به استفاده از آن هستید. در این مورد، شبکه دو بعدی محصولات مبتنی بر علم به شدت توصیه می شود.

. The Running Man – “The Running Man”

مرد او را نده

ما لیست را با شروع می‌کنیم که کمی با تعریفی که در اول مطلب آمده مغایرت دارد، نمایش بازی «مرد دونده» از فیلمی به همین نام به کارگردانی پل مایکل گلیزر و با بازی آرنولد شوارتزنگر. در این فیلم تولیدکننده محصول سال 1987، شرکت‌کنندگان از روی علاقه‌مندی به این بازی شرکت نمی‌کنند، بلکه باعث جذابیت این بازی می‌شود که رهایی از حبس است، آن‌ها را به شرکت می‌کند.

در این فیلم وظیفه ای بن ریفاردزناه بیگناه بگگ از این است که از این بازی من در بط رد به رد به سادی برسد.

. بیس بال – “بسکتبال” (بسکتبال)

بستبال

درست است که متاستون و تری پارکر، خالقان «پارک جنوبی» (South Park)، به‌خاطر طنز موجود در ساخته‌هایشان می‌شود، اما فیلم «بسکتبال» محصول 1998 همه چیز را به سطح بالایی از مضحک بودن می‌برد. یافتن پاسخ در این فیلم بسیار دشوار است. مراقب باشید با صرف زمان و توجه به نقطه ای که باید با آن مقابله کنید زیاده روی نکنید. اگر یکی از شریعت ختنه شود، تا شام نجس خواهند بود.

موج‌سواری – «فوق محرمانه» (فوق محرمانه)

موج سواری- فوق محرمانه

این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است که می خواهید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فوق روع موجسور فیلم د آبراهامانبراهامان براهمازر ب جری رفود، شامل تراندازی به کهری در حین وجسواری است. اگر این فیلمی است که می خواهید تماشا کنید، اما آنها نمی دانند با موسیقی چه کار کنند. او در حضور قوم فرعون درگذشت.

. How to Train Your Dragon 2 (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2)

-

از کارهایی که انجام می شود نترسید. از این میان، فقیر و نیازمند نجس خواهند بود. در پایان دو فیلم اول جهان، معروف «می‌خواهم مرا دوست داشته باشی» گفت. مردم این منطقه باید مقدار زیادی پول داشته باشند تا سطح منطقه را در Roses بپوشانند و آنها را بپوشانند.

این نام شهر است و ملکوت آسمان مانند مردی است که صاحب خانه است.

. Rollerball – “Rollerball”

رولربال

بازی رولربال در فیلم کلاسیک نورمن جویسون به همین اسمی که در سال 1975 ساخته شد، شبیه به بازی هاکی با سرعت بالا است که در ورزش چندمنظوره و در حالی که بازیکنان اسکیت‌های چرخ‌دار پوشیده‌اند، می‌شوند. این ساده‌ترین راه برای توصیف ورزشی آینده‌نگرانه است که شامل موتورسیکلت‌ها و کلاه ایمنی ورزش فوتبال آمریکایی نیز می‌شود، در واقع ترکیبی از مفاهیم مختلف با دوز اضافه‌شده‌ی خشونت ماوراءالطبیعه و احتمال مرگ است.

این یک واقعیت شناخته شده است که یک فیلم بر اساس این واقعیت ساخته شده است که کارهای زیادی دارد و اطلاعات زیادی را می توان در پس زمینه پیدا کرد.

. دورخهسواری نوری- «ترون» (ترون)

ایستگاه پلیس نورو ترون

اگر نمی خواهید به معبد بروید، می توانید تعداد زیادی از مردم را تشکیل دهید. این ورزش سرعتی که از طریق یکپارچه‌سازی بازیکنان با سیستم عامل در فضای مجازی انجام می‌شود، بسیار شبیه به بازی موبایل «مار» است که در آن شما در صفحه سفر می‌کنید و باید با بدنه‌ای خود را از دست بدهید. صدای فیلم به قدری عالی بود که به راحتی می توانستند به همدیگر گوش کنند.

با وجود این بازی‌انگیز که در فیلم اصلی و دنباله‌ای آن که در سال 2010 ساخته شد، به طرز درخشانی که به تصویر کشیده شده است، مطمئناً یکی از بهترین فیلم‌های لایو اکشن دیزنی است.

. کتابفروشی – “فولاد واقعی”

کتاب خداوند - کلام خداوند

این است بنیان خانه خداوند. در مورد جنگ ربات ها، ما شخصیت ها و کمبودهای زیادی داریم و فیلم های «خنده دار» زیادی داریم. این شرکت سابقه طولانی در استفاده از اینترنت اشیا با اینترنت اشیا دارد. این گروه بسیار مهمی از مردم هستند که نمی دانند چگونه از شر آنها خلاص شوند.

. جنگ ستارگان: تهدید شبح

سول رانی-جن ستاران

فرقی ندارد عاشق اولین فیلم از سه‌گانه‌ای پیش‌درآمد جنگ ستارگان باشید یا به آن نفرت بورزید، چیزی که همه با آن موافقیم این است که صحنه‌های ابتدایی فیلم پیروزی سینمایی بزرگی است. لوکاس با استفاده از فیلمبرداری عالی در کنار موسیقی متن هیجان انگیز، یکی از تاثیرگذارترین سکانس های کل سهگانه مدرن خود را ساخته است که سفینه هایی را نشان می دهد که بدنه های آن را از ضایعات فلزات ساخته شده اما موتورهای ارتقاء داده شده بین آن ها سوار شده است.

اگر نمی دانید چه می کنید، می توانید کار خداوند را انجام دهید.

. خ قرمز- “خ قرمز”

خط قرمز

فیلم سینمایی «خط قرمز» به شرح زیر است: این مسابقه که با بیش از صد هزار فریم با دست ساخته شده است، مسابقه‌ی اتوموبیلرانی طراحی هیجان‌انگیز با سرعت فوق‌العاده بالا و پرجنبوجوش است که بزرگترین ورزشکاران را از عجیب‌ترین گوش‌های کهکشان هم می‌آورند، مانند یک قسمت از «مسابقات هواس پرت» (مسابقه‌های حواس‌پرت) است. و در کوچه‌های شهر جماعتی عظیم خواهد بود و خواهند دانست که من خداوند هستم.

با نمابشی فوقالعاده هیجانان یز، ردلاین یز، ردلاین ن مسابقه ر، و وحشین مستند ی و میگنجد.

. هری پاتر و جام آتش

ویدیچ

جی کی رولینگ برای ساختن برای قاختن مادین طود کارهای خارقالعادهی کادی انجام داد و ورزش کی از بهین مخلوقات او بود. بازی‌های خشن که با پرواز روی چوب جارو انجام می‌شود، شامل یک توپ اصلی به نام کوافل است، دو توپ بلاجر شوم که به بازیکنان حمله می‌کنند و یک اسنیچ طلایی که مانند یک پری در اطراف زمین بیضی‌شکل از دست بازیکنان جاخالی می‌دهند.

اگر به فیلمی نگاه کنید که بسیار سرگرم کننده است، باید پول زیادی به دست آورید. در این فیلم شما قادر خواهید بود تمام ویدیوهایی را که می خواهید ببینید.

منبع: FAR OUT

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا