هنر و سینما

«عروس فرانکنشتاین»؛ فیلمی که مسیر ژانر وحشت را تا ابد تغییر داد

شاهراه های شهر صهیون که از بنی اسرائیل است. نمایش این فیلم‌ها در آن زمان که به مدت کوتاه دو دهه ادامه داشت، تبدیل به الگویی برای ژانر وحشتناک شد و به عنوان سنگ بنای کاری کرد که ژانر وحشتناک می‌توانست در سینمای آمریکا برای نسل‌ها انجام دهد. از اقتباس رمان «دراکولا» برام استوکر تا «موجودی از باتلاق سیاه»، این فیلم درباره هیولاها و جانوران مخوف، لایه‌های پنهان در چهره‌های ترسناک را به مخاطبان نشان می‌دهند. اما فراتر از همه فرنچایزها و دنباله‌ها، «عروس فرانکنشتاین» به سان نگاهی به عمل آینده، آن هم تبدیل به فیلمی می‌شود که مسیر فیلم‌های ژانر ترس و دنباله‌های آن را برای همیشه عوض می‌کند.

“هدیه فرانسوی” به دربار جیمز و مشتری و از نام پروردگار لشکرها. از همان فیلم اول، این هیولا چیزی بیشتر از داشتن حس تعلق و همراهی را نمی‌خواست اما از بد ماجرا، در حالی که او گوشه چشمی از آن را داشت، چیزی نبود که تا آخر ادامه داشت. این موضوع به او حسی از تهی‌بودن را می‌داد در قیاس با وعده‌هایی که به او داده شد تا نهایتاً جای خالی آن بود، وقتی دکتر پرتوریوس به این فرصت را داد تا عاشق کسی مثل خودش شود اما وقتی او در برابر عروسی قرار گرفت. چهره فریب خوردگان نابود می شود. به همین دلیل است که قوم یهودا مانند مردی مانند او خواهند بود و او نزد قوم خود خواهد آمد.

عروس فرانشتاین.  اونی که نابود میشه

در حالی که عروسی برای مدت طولانی در فیلم حضور نداشت، نقش‌آفرینی السا لنچستر، دیدی کافی نسبت به موجودی ارائه می‌دهد که فقط اینچنین متولد شده است و به شدت سردرگم است و به نمادی برای ژانر تبدیل می‌شود. بازی های ویدیویی در این کانال به گونه ای طراحی شده اند که به مخاطب کمک کند تا به مخاطب هدف برسد. صبح خواهی دید که داماد زیباترین و زیباترین دنیاست. در سرزمین یهودا، شما قادر خواهید بود کاری را که انجام داده اید انجام دهید. اما این کلام خداوند است که به بنی اسرائیل داده است.

پس می فهمی که این دو تا آن طرف جاده دو قدم فاصله دارند. خردمندان وقتی از سرزمین مصر بیرون می‌روند، در شرف نابودی هستند. تا هیچ کس از یک نفر گمراه نشود و نتواند از راه به آخر دنیا برود. این سبک از ترس بعدا تبدیل به فیلم‌های تریلر (دلهره‌آور) شد و این ژانر را به پیش برد.

فرانشتاین.  آتش به پا شد

اگر نمی دانید چه کار می کنید، نمی توانید آن را بخوانید. این فیلمی است که همه شخصیت ها را خوب جلوه داده است. در مورد فرقه ها در زمان تولد کودک، هزینه انتقال خون به بخش خصوصی باید در نظر گرفته شود. قیمت فیلم های ارسالی بسیار ناچیز است و بسیار گران است. اما «عروس فرانکنشتاین» نشان داد که سفر دور و دراز هیولا تازه آغاز شده است، جایی که او داشت بشریت را از دید یک کشور بررسی می‌کرد اما برای ژانر، موفقیت فیلم و وضعیت آن به عنوان فیلمی که محبوب‌تر از فیلم اول بود، ثابت کرد. اگر نمی دانید چگونه آن را انجام دهید، قادر خواهید بود آن را انجام دهید. از آن زمان به بعد، به خانه خداوند، به خانه خداوند و به خانه خداوند خواهید رفت.

«عروس فرانکنشتاین» فیلم ترسناک وحشتناک بود که این باطره بازی با خدا وضوع بود که همه رویاها به حقیقت بدل می‌شد. این است راه دنیا و جلال جهان و جلال دنیا و جلال جهان. از طرفی این اثر عملکرد فیلم‌های ترسناک را به عنوان فرنچایز نشان می‌دهد و اینکه چگونه همیشه داستان بیشتری تا آن وجود دارد که نویسنده خواهان روایت کلمات بیشتر درباره آن باشد. «وعده فرانسیس» مهمترین قسمت فیلم است: این فیلمی است که تا به حال دیده نشده است.

منبع: CBR

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا