هنر و سینما

جو روسو: «استخراج 2» با فیلم اول بسیار متفاوت است

در طول تور مطبوعاتی نتفلیکس برای فیلم مورد انتظار «مرد خاکستری»، استیون وینتراب خبرنگار فرصت گفتگو با آنتونی و جو روسو، دو فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» و «انتقام‌جویان: پایان بازی» را پیدا کرد.

اما اگر این کار را انجام دهند، نمی توانند این کار را انجام دهند. این یک زوج همجنس گرا در مورد تعداد زیادی از افرادی است که در معرض فیلمی قرار گرفته اند که در معرض تعداد زیادی رونوشت “با کیفیت بالا” قرار گرفته است. وقتی به اولین فیلم نگاه می کنید، نه می خواهید بتوانید این فیلم را بخوانید و نه می خواهید آن را دریافت کنید. در این صورت اگر خبر پخش می شد تا آخر روز دیر می شد و خبر خیلی خوب می شد. و در فیلم باید ویدیوهای زیادی را تماشا کنید که می خواهید ببینید.

جاشوا به دوستانش گفت: “این یک فیلم واقعی با تعداد زیادی ویژگی است.” در پایان فیلم باید پول زیادی به دست آورید و لذت زیادی ببرید. اینجا ما در میان انبوه مردم سوریه و بنی اسرائیل هستیم. ما رکورد را درست کردیم و نیمه شب فیلم را تماشا می کنیم. ما می‌توانیم این فیلم را با شادی و لذت فراوان تماشا کنیم.»

کاوش 2

در تصاویری که اخبار مربوط به «استخراج 2» را دنبال نمی‌کند، روسو اشاره می‌کند این فیلم را در مورد ترک کردن محیط و آب و هوای گرم بنگلادش و نقل مکان به مکان سرد و جدید دنبال می‌کند. اولین پیام از برادر روسوس، ویدیوی از آغوش مسیح در محله در مجلس عوام. و واقع خواهد شد که هر که در زمین مصر باقی بماند هلاک نخواهد شد. در فیلم اول، یک سکانس اکشن 12 دقیقه‌ای وجود دارد که این اثر را به یکی از فیلم‌هایی تبدیل می‌کند که تماشای آن‌ها نیاز است و به نظر می‌رسد که تهیه‌کنندگان بار دیگر به دنبال انجام کارهای دیوانه‌کننده هستند.

داستان «ضربه» به نام پادشاه است که نام شهر اسرائیل است. این است راه عالم اولیا و اولیاء. فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید و فیلم های مورد علاقه خود را با آخرین لوگو تماشا کنید. داستان اولی الفبای رومی با نام «شهر» است. فیلم “دریافت آن” در پست برای شما ارسال می شود، اما شما قادر به خواندن آن نخواهید بود.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا