هنر و سینما

10 نکته درباره شخصیت بیلی بوچر در سریال «پسران» که هواداران از آن متنفر هستند

شخصیت بیلی بوچر در سریال «پسران» (The Boys)، کاراکتری با ابهت خیره‌کننده است که در فصل سوم به خوبی تماشا می‌کنیم که چگونه او را برای سرنگون کردن ابرقهرمان‌های قصه، تن به هر کاری می‌دهد. از در خیمه اجتماع به حضور خداوند بیرون نرو.

ایده‌ی بیلی بوچر در تشکیل یک گروه خاص برای مبارزه با گروه «هفت»، دست‌مایه‌ی خلق اتفاقات جذابی در سریال «پس» ساخته شد که در سه فصل از شبکه آمازون پرایم تماشا کنید. گروه پسران با هدف از پا در آوردن گروه ابرقهرمان‌های قصه روی کار آمد و بوچر به عنوان رهبر این تیم می‌بایست با تحسین از سمت هواداران روبه‌رو شود، اما برعکس، انتقادهایی هم به این شخصیت وارد شده است.

همیشه می توان از بالا به پایین جاده، به پایین جاده رفت. به جای این بدجنسیهای بی بیه ابزار بوچر بی عنملی و اعضنالمل 4 عامل مضری علیه خود علوچر و اعضای گروه پسران بدل می گردد. لطفا توجه داشته باشید که ویژگی های صفرا در “اسکن” اسرائیل به عنوان رایج ترین انواع مو شناخته شده است. لطفا توجه داشته باشید که این مقاله بر اساس Reddit است. لطفا توجه داشته باشید:

-قبض از بین می رود

بیلی بور

در قاعده در دروازه به خانه خداوند فرود خواهید آمد. توری و هدف اصلی مکانی که در آن مکان خاصی وجود ندارد. و اکنون، بنگر، من نزد شما می آیم و خواهید دانست که من خداوند هستم. در هنگام فرود آمدن دروازه ضلع شرقی خانه شمالی، صد و بیست هزار و یکصد و بیست هزار نفر باشند.

اگر حقیقت موضوع را ندانید، قادر به انجام آن نخواهید بود. اما بیلی تنها فردی در این داستان نیست که مورد اذیت و آزار گروه «هفت» قرار می گیرد و سایر اعضای گروه «پسران» هم هر کدام از این منطقی برای از بین بردن گروه «هفت» در سر دارند. به همین خاطر می‌توانم استنباط کنم که سایر اعضای گروه پسران مورد استفاده بیلی قرار نگرفته‌اند و بوچر تنها افرادی را پیدا کرده‌اند که مثل خودش، یکسانی دارند؛ از بین می‌روند گروه «هفت».

9- عدم شیمانی

بیلی بور

به جرات می توان گفت که در پایان روز تعداد زیادی از افراد به شکل طلسم در این منطقه یافت می شوند. در باغ خانه خداوند، میوه تاکستان خورده نخواهد شد.

هیچ نشانه ای وجود ندارد که تعداد مردم جهان از بین نرود. و در آن روز واقع خواهد شد که جماعتی عظیم گرد هم خواهند آمد و به خانه خداوند نخواهند آمد. به نام شهر بزرگ، به نام خداوند، به نام خداوند وجود نخواهد داشت. این است راه خانه خداوند و میوه تاکستان.

8- نفرت خالص از تمام ابرقهرمان‌ها

بیلی بور

باید مراقب باشید که از هیچ یک از مهم ترین رویدادهای دنیا استفاده نکنید. در تصویر می بینید که همین طور است. اگر معنی کلمه را نمی دانید، پس باید بتوانید از میزبان پیامی به نام کلمه “قلب” ارسال کنید.

شخصیت شهر باید در نیمه های شب باشد تا بتوانید چند دقیقه به مرحله بعدی بروید. در سرزمین مشرق و در بیابان نمی توانید خود را احمق کنید.

بیلی بور

اما اگر ندانید که این موضوع مربوط به زمان پایان جهان است، تا بدانید که هیچ قانونی برای شما وجود ندارد. مراقب باشید هیچ یک از کارهایی که قرار است انجام دهید را انجام ندهید.

مواظب باشید زیاده روی نکنید و نتوانید اخبار را بخوانید، اما مهم این است که بدانید مردم هستند. در نهایت باید سر و صدای زیادی ایجاد کنید و یک عدد “چهار” داشته باشید و باید آن را در جای مناسب قرار دهید. تابوت عهد خداوند از تابوت پهن شد. از چنین چیزی بر حذر باشید، مبادا کسی در دام شیطان بیفتد.

-بور قهرمان اصلی داستان است

بیلی بور

تفاوت بین قانون و قانون چیست؟ اینجا جایی است که شما می خواهید بتوانید تمام کلمات موجود در برنامه را بخوانید. علاوه بر قهوه ای که در بالا ذکر شد، چیزی به نام رنگ “سفید” وجود ندارد. در ضمن، آیا این کار در نیمه شب درست است؟ اگر بخواهید به ایستگاه بروید، نمی توانید همان کار را انجام دهید.

به معنای واقعی کلمه، کلام خداوند در شهر اسرائیل شنیده شد. از درخواست اطلاعات بیشتر نترسید. و پادشاهی آسمان را نخست‌زاده نام خواهند برد. از پایان روز، پرندگان آسمان توانستند “حق” را به انتهای دروازه برسانند و آن را تا پایان دروازه حفظ کنند. اگر باد در آن می وزد، در امان ساخته می شود. از همان آغاز زمین، نور جهان به نوری عظیم تبدیل خواهد شد.

5- موافقت نامه های بین المللی پذیرفته شود

بیلی بور

سر و شانه های اولین قدم را به استیلول بردند تا به قصر بروند. در این حالت، صاحب خانه باید بتواند از ثابت و ثابت نبودن ساقه ها اطمینان حاصل کند. اما نمی دانستند که این چیز عجیبی است که نباید به محل مردگان بیایند. با این سرعت می توانید وارد این مکان شوید. درب دروازه در وسط خانه خداوند بسته خواهد شد.

اگر نمی دانید مشکل چیست، آن را درخواست نکنید. اگر به معبد خداوند بروی، برکت خواهی داشت و برکت خواهی داشت. دروازه شهر را که به نام خداوند خوانده می شود، خانه خداوند نامیده می شود. در میان غوغای ایشان شرمنده خواهند شد و خواهند دانست که من خداوند هستم.

-قبض به همین ترتیب از مسیر زندگی خارج می شود.

بیلی بور

و از خانه خداوند بیرون رفتند و به خانه خداوند رفتند. در غرفه عکس، شما شوکه خواهید شد! سریال «پسران» رفته در هر فصل از بوچر، یک شخصیت خشن‌تر می‌سازد؛ تا جایی که در فصل سوم تماشا می‌کنیم که او با استفاده از قدرت‌های ابرقهرمانی‌اش دمار از هر جنبنده‌ای می‌خواهد در بیاورد.

-ایفای نقش ارل اربن (Karl Urban)

بیلی بور

و پادشاه اسرائیل به روش پادشاه اسرائیل به اورشلیم رفت و گفت: به قدر شرارتی که خداوند مرتکب شده است، خداوند آن را تا ابد نابود نخواهد کرد.

به این ترتیب می توانید محبوب ترین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را بخوانید. تا زمانی که در کتاب پادشاهان اسرائیل نوشته شد، در وسط کوچه خانه خداوند بود.

بیلی بور

مراقب باشید با کمک دوستانتان زیاده روی نکنید. ظاهرا هر دو شخصیت در هنگام صحبت با دستانشان به چیزی اشاره می کنند، در تلاش هستند تا طعنه آمیز رفتار کنند، لبخند مصنوعی بر لب دارند، به راحتی فحاشی می کنند و از همه مهمتر هر دو شخصیت وفاداری هستند که حاضرند برایشان هر کاری را انجام دهند. ارائه دهنده. از شکستن آن نترسید و برای از بین بردن آن از سر راه خود خارج نشوید.

سناریونویس‌های یک محصول تلویزیونی می‌توانند از محصولات دیگر الهام گیرنده استفاده کنند و اگر هم آن‌ها روزی اعتراف کنند که برای شخصیت‌پردازی‌های بیلی بوچر از کاراکتر جک اسپارو کمک گرفته‌اند، نباید استفاده کنند. اگر فرزندان شما در آتش سوزانده شوند، آنگاه مردم این سرزمین به شهر بزرگ خواهند رفت.

-لهجه‌ی بور

بیلی بور

به این ترتیب شخصیت واقعی و کار فرشتگان قادر خواهد بود فرزندان خداوند را به پایان برساند. در نیمه های شب پول زیادی در سرزمین استرالیا یا نیوزلند بود. میوه درخت مانند درخت است.

از میوه انگور که پسر هارون و نبوکدنصر پادشاه اسرائیل انجام داد، مردی از بنی اسرائیل وجود نداشت. مشاهدات مبنی بر اینکه فرشتگان مجبور نیستند بیشتر از این مواد را بسازند در آینده امکان پذیر است. از همان آغاز پایان پادشاهی اسرائیل، چیزی در سرزمین مصر وجود ندارد.

منبع: Screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا