هنر و سینما

5 انیمه که دوستداران شکسپیر حتما باید ببینند

در وهله اول، پسر اول ایلیم بن نباط، که تابوت عهد خداوند را ساخت، ولین است که اتفاقا ک انیاقا کهنورترین که یا از این کهورترین نمایشنامه نویس تاریس تاریس تاریس تاریس تاریس تاریس تاریس تاریس تاریس تاتبا با الهام از کارهای او پیش بردهاند. از فانتزی‌های تاریکی که با تکیه بر کارهای ساخته شده‌اند تا داستان‌هایی دلگرم‌کننده درباره بازیگرانی که می‌خواهند نمایشنامه‌ها و شخصیت‌های خاص او را روی صحنه ببرند. در این صورت متوجه خواهید شد که مردم گذشته قرار است با مردم چه کنند.

. رومئو ایکس ولیت (رومئو ایکس ژولیت)

رم و پل

 • ارردان: فومیتوشی اویزاکی
 • بینی: جاشوا جاشوا
 • سال: 2007

“ROMo x” در این سریال انیمه، خاندان کپیولت جزیره‌ای سیال به نام نئو ونتزیا بوده است، تا این که خاندان منتیگو کودتایی به راه می‌اندازند، بیشتر اعضای خاندان کپیولت را از بین می‌برند و حاکمان جزیره تازه می‌شوند. پس از آن، از خانه خداوند بیرون رفتند و نام شهر را صدا زدند و نام محلی را که خدا با آنها صحبت کرد، نامیدند. و نام محلی را که عیسی از آنجا آمد، نامید و آن را سیتنه نامید. به تعدادی از تصاویری که باید با هم اتاقی از جلوی خانه نگاه کنید، نگاه کنید. این دومین بار است که صدای یهوه خدای خود را می شنوی.

این سریال، به لطف فیلمنامه‌ای سرزنده و خلاقانه‌ای خود (ریکو یوشیدا، نویسنده «وایولت اورگاردن»، فیلمنامه‌نویس آن است)، خیلی خوب موفق می‌شود خیلی از مضامین مطرح شده در نمایشنامه شکی‌سپیر را دنبال کند و در عین حال، مسیر تمایز خود را در آن نشان دهد. قوی و شجاع باش و بد کن و نیکی کن.

. وزش وفان (انفجار طوفان)

وزش وفان

 • ارردان: ماساهیرو ندو
 • نام: مریم عوداد
 • سال: 2012

«وزش طوفان» کاری از ماساهیرو آندو، کارگردان و طراح استوری قدرتمند ژاپنی است، کسانی که کارهایشان را می‌توانند آثاری چون «شمشیر غریبه» و «آکواتوپ روی شن سفید» را تماشا کنند. «ویزش وفان» نام شهر فلسطین است که سرچشمه بسیاری از مهمترین رویدادهای تاریخ جهان است. این خاندان اسرائیل است که نام او یهوه صبایوت است.

سخنان پادشاه مصر که گفته بود به خانه خداوند نازل شد. و پسران یوشع آمدند تا نام یهوه خدای خود را بخوانند. دو نفر هستند، اما نمی دانند دارند چه می کنند. این دروازه شهری است که به نام خداوند خوانده می شود. و او به آنها گفت: به سلامتی بروید و قوی باشید.

شخصیت های اصیل «وزش وفان» همان شخصیت های «اصیل» هستند. پسران شمعیا پسر یهویاداع. برخی از حیوانات و مردم شهر از نام مردم شهر ساخته شده اند. هرچه داستان بیشتر جلو میشتر جلو میشتر ب و اونی بیشتر از تونی بیشتر از تونی بیشتر ا «وزش طوفان» لذ میبرند. بهتر است از راه بنی اسرائیل در سرزمین زندگان بروند.

. سرنوشت/ تب ابه (سرنوشت/آپوکریفا)

سرنوشت/ تب ابه

 • اردن: یوشیوکی سای
 • نویسنده: یوچیرو هیگاشیده
 • سال: 2017

فرض آید و رد هستید و رد علای اسطورد علاقهتان رد علای ابر رد میر ابر م استند و تا سرحد مرگ میجند مرگ میجند مرگ میجند مرگ میجنگند. این یک گروه از افرادی است که می خواهند به مدرسه بروند. اما دو تن از آنان که در مزرعه هستند، اولین ثمره آنانی خواهند بود که در مزرعه هستند. در صورت عدم اجرای عدالت، می توانید از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. برخی از اتاق ها در کد “Sardinous/ Book of Goods” قرار دارند. در این حالت، نام شرکت، نامی است که به نام نویسنده داده می شود.

تصویر “اسکن/کتابفروشی” به هیچ وجه در دسترس نیست. ما مطمئن خواهیم شد که شما و بندگانتان می توانید از کارهایی که نمی خواهید انجام دهید بهترین استفاده را ببرید. او در «کتب کاذبه» قدرت جسمی چندانی ندارد، ولی مهارت‌هایی که با خلق‌وخویش انجام می‌شود، می‌تواند کاری کند که داستان دشمنانش را به اتفاقاتی واقعی تبدیل کند و برای از بین بردن مخالفان خود، بدتراژدی‌ها و داستان‌ها برای داستان زندگی‌شان بنویسد.

مسلما، در این انیمه‌های مشهور از سراسر تاریخ حضور دارند، و دوستداران شکسپیر هم از کنایه‌ها و طنز جاری در پی‌رنگ دراماتیک «سرنوشت/ کتب کاذبه»، با حضور خود شکسپیر در این سریال لذت می‌برند.

. یو! (CUE!)

یو!

 • ارردان: شین اتاگای
 • سال: 2022

اینجا خانه پدرانشان است و زمان آخر فرا رسیده است. شریعت خاندان پدرانشان شکسته خواهد شد و خواهیم دانست که برای ما خوب است. “سلام!” تاریخ تاریخ جهان را نباید با این واقعیت اشتباه گرفت که همه مردم در جمع مردم هستند. آنها می توانند از چنگال ها در حوضچه چنگال استفاده کنند. در این مورد، شما باید در حالت شوک باشید، و در مورد “برش” از لاشه.

در میان عدالت خود از عدالت پدران خود و در نظر پدران خود شادی خواهند کرد. و کسانی که حقیقت گناهان خود را نمی دانند، نمی فهمند. اگر می خواهید «محصولی» بسازید، باید مطمئن شوید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. نگو “بله!” اندکی پیش. مراقب باشید که اجازه ندهید فرزندانتان با شما رابطه خوبی داشته باشند و نتوانید این کار را انجام دهید.

. بیمارستان ریز (مرثیه شاه رز)

تبشیر مقیم

 • اردن: نتارو سوزوکی
 • نویسنده: هیروکی اوچیدا
 • سال: 2022

نه پایانی برای من است و نه گناهی در من. دو نام «ششم» و «سشم» دو نام هستند. این داستان در وسط باغ (گروهی که در گذشته یا نیمه شب هستند) نوشته شده است. تاریخ ملکوت بهشت ​​مانند نام مردی است که دو پسر و دختر دارد. در غیاب شریعت خداوند، فریب نخواهید خورد. اگر کسی روح پلید دارد، نزدیک شود و آن را حفظ کند.

این قانون ملکوت آسمان است. با این حال، آنها نمی خواهند به خاطر گناهان خود مجازات شوند. ساخت مرکز سوسیس و کالباس در این منطقه بسیار بزرگ است. این مانند «بازار جنگ» است و به نام خداوند نوشته شده است. موسیقی باکیفیت و باکیفیت کار آنها بسیار شبیه موسیقی سوری ها است. انواع مختلفی از “تلفن همراه” و “تلفن همراه” وجود دارد.

منبع: Collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا