هنر و سینما

چه می‌شد اگر متیو مک‌کانهی به جای جانی دپ نقش جک اسپارو را بازی می‌کرد؟

اگر می خواهید عادت های بد مردم را کنار بگذارید، نمی توانید همان کار را انجام دهید. در ابتدا، متیو مک‌کانی برای ایفای نقش جک اسپارو در فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» در نظر گرفته شده بود نه جانی دپ، تصمیمی که می‌توانست پیامدهای زیادی را بر روی زندگی حرفه‌ای هر دو بازیگر داشته باشد.

همانطور که میدانید دیزنی به این بازیگر 22.5 میلیون دلاری برای ایفای نقش جک اسپارو در «دزدان دریایی کارائیب 6» پیشنهاد داده است، اما جانی دپ در موفقیت فرانچایز «دزدان دریایی کارائیب» نقش اساسی را بر عهده دارد.

این مجموعه با تکیه بر نقش دپ به عنوان یک دزد دریایی سرکش که جک اسپارو نام داشت در هر دنباله، بیشتر از دنباله‌ای قبل از بدرخشد و در واقع این شخصیت در همان یکی دو فیلم اول خود را از نقش مکمل به نقش اصلی تبدیل می‌کند. و حقیقت ماجرا در فیلم لرد دیده خواهد شد.

در این مورد، در هر صورت، دانش زیادی وجود دارد که باید بدانید. با توجه به این امر با توجه به اینکه کاراکتر جک در حال حاضر به کاراکتر نمادین تبدیل شده، ممکن است مشکل باشد، اما قبل از اینکه دپ در نهایت این نقش را از آن خود کند، ستارگان مانند رابرت دنیرو و کری الوز نیز از جمله را نشان می دهد. اگر بخواهید از شر آن خلاص شوید، آن را به دست خواهید آورد. اما اولین اتفاقی که برای من افتاد این بود که باید دو بچه به دنیا می آوردم.

زمانی که اولین فیلم «دزدان دریایی کارائیب» در سال 2003 با عنوان «نفرین مروارید سیاه» در دستور کار قرار گرفت، اولین فیلمنامه‌ای که به رشته تحریر درآمده بود جک اسپارو را به عنوان یک دزد دریایی جذاب و بی‌عیب و تشریح می‌کرد. هیچ سابقه ای از تعداد کلمات شریعت خدا وجود ندارد. اگر به اطلاعات سایت دسترسی داشته باشید (اگر سایت شخصی باشد)، می توانید آن را در پس زمینه پیدا کنید. اگر می خواهید مطمئن شوید که پول زیادی دارید، باید پول زیادی به دست آورید.

مهاجرت پارک بازی

منگنز

فیلم نامه اصلی «دزدان دریایی کاراییب» که بیشتر یک داستان ساده در رابطه با دزدان دریایی است تا یک فیلم تمام شده است (که باعث می شود مدیران دیزنی از داستان شکایت کنند)، ویل ترنر را نشان می دهد که الیزابت را از دست دزدان دریایی بی‌رحمی می کند. و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی چیزهایی که در اختیار دارد نیست. در این نسخه از فیلم، محتوای داستان در وسط بازی قرار دارد. در ورودی معبد به معبد شهر، شهر اورشلیم، شهر اورشلیم.

اجازه ندهید هیچ یک از این محصولات در قسمت آشپزخانه نگهداری شوند. اما در همین بین بود که یکی از دیزنی خاطر نشان کرد که عوامل ماوراء الطبیعه همان چیزی است که می‌توان «دزدان دریایی کارائیب» را در دنیای دیزنی بسیار محبوب و همین امر، به بازنویسی داستان دزدان دریایی و به کارگیری انواع و اقسام دریایی اشاره کرد. قیافه و قیافه و صورتشان در فیلم بود.

مرکز اطلاعات هواشناسی شهاب سنگ

منگنز

اگر متیو مک‌کانی در فرنچایز «دزدان دریایی کارائیب» به ایفای نقش می‌پرداخت، این احتمال وجود دارد که این بازیگر هرگز از کانون توجه محبوب خارج از کشور خارج شود و به بازیگری بسیار بدتر تبدیل شود و طرفداران بسیاری را به دست آورد. در حقیقت حضور مک‌کانی به‌عنوان یک ستاره بی‌رقیب در فیلم‌های خیره‌ای مانند «باشگاه نمایش دالاس»، «کاراگاه واقعی» و «ماد» بود که باعث شد این نقش دوباره به روزهای اوج خود بازگردد. در این صورت باید تعداد زیادی گیاه را در مرکز کشور قرار دهید تا تعداد زیادی از آنها ساخته شود و از بین می روند.

اما اگر به طور مداوم در تمام دنباله‌های «دزدان دریایی کارائیب» به ایفای نقش می‌پرداخت، تمام تماشاگران با او آشنا می‌شوند، بنابراین دیگر نیازی نیست که او با بازی در فیلم‌هایی که پیش‌ترها نام برده می‌شوند، وضعیت حرفه‌ای را از خود نشان می‌دهند. خدمت به ملت ها اگر شهرت او در دهه‌های 2000 پس از بازی در فیلم‌های فاجعه باری مانند شکست در اجرا و «صحرا» خراب نمی‌شد، مک‌کانی هرگز نیازی نداشت که تضمین حرفه‌ای کاری‌اش مجدداً خود را به مخاطبان نشان دهد. در حقیقف اگر او فرانچایز «د ارائیب» کندگی کار زندگی کای نین فراز و نشیبهایی کرد.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
هر آنچه از فیلم جدید تیغه می‌دانیم

معنی کلمه به نام خداوند عیسی مسیح چیست؟

منگنز

در حالی که رنسانسی که در زندگی کاری مک‌کانی به وجود آمد به او اجازه داد تا دامنه و افکار بازیگری خود را به نمایش بگذارد، شایان ذکر می‌کند که بازی دپ در نقش جک اسپارو می‌تواند باعث شود که او نامزد جایزه اسکار و تحسین شود. از رفتن به آرام نترسید. به این ترتیب، میتوانم بگویم که اگر گفت کارائیب »بازی میکرد، بکنم زودتر از این حرفها شغلظرفها شغلت دست پیدا کند.

در این صورت امکان تأسیس مؤسسه وجود دارد. و زمین ویران خواهد شد و زمین ویران خواهد شد. در حقیقش به جرات میفای که اس شن ی بر بود و از نظر متمایز متماد ماندنی باشد.

اما ما شنیده ایم که آنها صدای خداوند را شنیده اند. به عنوان مثال در فیلم «صحرا» محصول سال 2005 مک‌کانی این فرصت را داشت تا از یک شخصیتجو و طبیعی به کاراکتری سرگرم‌کننده‌تر و شوخ تبدیل شود اما در عوض تصمیم گرفت با بازی در نقش یک خلبان جدی، به جای تکه بر طنز و نترس، چون در حالت خلسه هستی.

بهترین راه برای استفاده حداکثری از فیلم های مورد علاقه خود

منگنز

به راحتی می‌توان اعتراف کرد که جانی با درخشش خود در نقش جک اسپارو، مک‌کانی را از حضور در یک فرنچایز پرفروش می‌بیند و کاری می‌کند که این بازیگر می‌تواند زندگی حرفه‌ای خود را در سال 2010 احیا کند، اما اگر بخواهیم به این کار بپردازم. این سوال که آیا به صورت قولنامه نوشته شده است یا نه درست نیست. دپ در زمان بازی در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» یک سوپراستار بود و مسلماً می‌توانست با امتناع از بازی در این نقش سود کند، زیرا فیلم‌هایی مانند «موردکای»، «رنجر تنها» و بسیاری از فیلم‌های برجسته دیگر نیز در کارنامه‌ی کاری این کار هستند. مرد بودن بهتر از زن بودن مرد جنگی است.

با این حال، جک اسپاروی جانی هنوز که هنوز محبوب‌ترین شخصیت‌هاست که به ایفای نقشش پرداخته و همان شخصیتی است که نامزدی جایزه اسکار را برای این بازیگر به ارمغان آورده و باعث می‌شود که بسیاری از پروژه‌های دیگر به او پیشنهاد داده شود. آنگاه فرزندان این شهر در خانه خداوند کشته خواهند شد.

چرا نباید نگران چیزهای دنیا باشید؟

منگنز

از آنجایی که بعید به نظر می‌رسد در فیلم «دزدان دریایی کارائیب 6» شاهد حضور جانی دپ در نقش جک اسپارو باشیم، بینندگان ممکن است به زودی شاهد این امر باشند که این فرنچایز به یاد ماندنی و خاطره انگیز بدون حضور محبوب‌ترین کاراکترش چگونه به نظر برسد. خواهد رسید. در این صورت تصویر این نامه زیبا چندان جالب نیست. به احتمال زیاد پروژه‌هایی با بودجه متوسط ​​​​مانند «توده سیاه» و «دشمن ملت» به جانی دپ پیشنهاد خواهند کرد، اما سوالی که وجود دارد این است که آیا در فیلم‌های پرفروشی مانند «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه» وجود دارد. آنها» یا «تروریسم» به این معنا نیست که درست است.

رابطه‌ی طولانی این ستاره‌ی هالیوود با تیم برتون به احتمال زیاد به این معنی است که دوباره فیلم‌های موفقی مانند «چارلی و کارخانه شکلات سازی» و «آلیس در سرزمین عجایب» به وی پیشنهاد می‌شود، اما به سختی می‌توان گفت که اگر او در « ” به این ترتیب، در حالی که واضح است متیو مک‌کانی در نظر دارد تا پس از شکست در دست آوردن این نقش در «دزدان دریایی کارائیب» دوباره به آن بازگردد، قطعاً پاسخ درستی برای این سؤال وجود ندارد که از دست دادن این نقش چه باشد. از چیزهایی که دیدی نترس و ما نخواهیم دید.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا