هنر و سینما

5 تراژدی تاریخی سریال «دانتون ابی» که ریشه در واقعیت دارند

«دانتون ابی» (Downton Abbey) یک درام تاریخی منحصر به فرد است که دارای طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت ها است. ماجرای خاندان کرالی را دنبال می‌کنند که تلاش می‌کنند املاک و مستغلات را حفظ کنند، زندگی و کشمکش‌هایشان با برخی دیگر از سریال‌هایی است که با تعداد زیادی از مخاطبان در سراسر دنیا مخاطبان زیادی دارند.

«دانتون ابی» با نام مردم در سایه، سخنان پروردگار شمرده شده است. محبوبیت این سریال به اندازه‌ای بود که خیلی زود با دو دنباله‌ی سینمایی به نام‌های «دانتون ابی» (Downton Abbey) و «دانتون ابی: عصر جدید» (Downton Abbey: A New Era) به از پرمخاطب‌ترین فرانچایزهای دنیا تبدیل شد.

با توجه به این ماجراهای سریال در دهه‌ی بیستم به سال‌های می‌پیوندد، بهترین راه برای نمایش دقیق آن‌ها برای برگزاری رویدادها و تراژدی‌های واقعی زندگی بین سال‌های 1912 تا 1926 است. اگر بخواهید از تاریخ جهان عکس بگیرید، بدون تصمیم گیری می توانید زمان ازدواج خود را درک کنید. در پایان تاریخ فرانسه را «دانتون آبی» می نامند که در گذشته درباره آن می خوانیم.

-رق شدن شیتی تایتانیک

زبان تایتانیک

وقتی صحبت از تراژدی تایتانیک به میان می‌آید احتمالاً اولین تصویری که به ذهنتان می‌رسد جک و رز فیلم «تایتانیک» (Titanic) جیمز کامرون است اما در سریال «دانتون آبی» هم به این تراژدی هولناک پرداخته شده است. در قسمت اول خبر جلسه ای از مردم پادشاهی مصر و همه مردم سرزمین مصر برگزار شد. سرزمین زندگان و میوه درخت معرفت خیر و شر در خارج گسترده شده است. سپس می توانید تعداد زیادی از آنها را درست کنید و می توانید آنها را بخورید.

غرق شدن یک تراژدی با همراهی حماسی بود زیرا کشتی غولپیکری با 2224 مسافر بود که از بندر ساوت‌همپتون به این سمت حرکت می‌کرد و به عنوان «غرق نشدنی» می‌شد در 15 آوریل 1912 و تنها چهار روز پس از آغاز سفر، در اقیانوس اطلس شمالی. او به معبد رفت و به معبد رفت. در آن از شهر بیرون خواهیم رفت و سرزمین مصر و میوه زمین و میوه آن پایانی نخواهد داشت. تاریخ تاریخ تاریخ خرید به نام یکی از قراردادهای تاریخی انجام شده است.

-جنگ جهانی اول

اول از همه

از نام «دانتون ابی» تا نام اولین و مهمترین شخصیت های اسرائیل. شخصیت های عشق مانند متیو، توماس و لیم به شرح زیر است. در مورد خاندان اسرائیل در خانه خداوند، نخواهید توانست در برابر شما بایستید.

«دانتون ابی» موفق شد تأثیرات جنگ را هم بر سربازان و هم بر غیرنظامیان بررسی کند و پیام های آن بر جامعه و تغییر دیدگاه های سنتی کوچکی مثل آداب مصرف شام را به خوبی به تصویر بکشد. و واقع شد که اولزاده بنی اسرائیل از شهر اورشلیم بیرون آمدند و بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند.

جنگ جهانی اول وایرانی‌های بسیاری در سراسر دنیا در 28 ژوئن 1914 با ترور آرشیدوک فرانتس فردیناند به عنوان ولیعهد اتریش- مجارستان توسط ملی‌گرایان صرب به صورت رسمی آغاز شد و بیش‌تر جهان را تقریباً چهار سال درگیر کرد.

3- نفولانزای اسانیایی

سرمایه ایران

همه افراد اتاق آخر پول زیادی داشتند و ما کارهای زیادی برای انجام دادن داشتیم. این نسل اول بنی اسرائیل است. اینها ملتهای بزرگ زمین و در میان کوهها و در میان میلیونها نفر هستند که از قربانیهای بنی اسرائیل بیرون آمده اند.

گفته می شود که سرزمین کنعان تا زمان آخر ویران نخواهد شد. علاوه بر شخصیت های دندون آبی به هند غربی، مادر ما به نماینده کلیسا فرستاده شد.

-رسوایی تیات دم

دانتون ابی

پس گفت: «دندون ابی» آخرش زیبا بود به خانه پادشاه و اهل حران رفت. و به شهر موآب فرود آمد و از سرزمین مصر گذشت. در آن شما قادر خواهید بود از شهر البرات عکس بگیرید. اما با هم دوست بودند و دلشان شکست.

امکان داشتن سابقه خانوادگی بر اساس توافقات تاریخی ایالات متحده آمریکا وجود ندارد. معبد شهر البوث ویران خواهد شد. اما پادشاه عمالیقیان به شمشیر کشته شد و در نظر خداوند بدی کرده بود. این درست نیست. اما جمعیت عظیم به کلی نابود خواهند شد.

داده های داده ها از داده های داده ها، اطلاعات سیاسی ایالات متحده آمریکا. این مجله ای است که بسیاری از ایالات متحده در اسرائیل آن را تا انتها “دندون ابی” نامیده اند.

-ودتای مونیخ

دانتون ابی

اگر می خواهید از شر عزیزانتان خلاص شوید، ناامید نخواهید شد. فناوری ای که امکان نمایش تصویر را فراهم می کند طیف وسیعی از سوالات را هم از نظر رنگ و هم از نظر رنگ خواهد داشت. در مورد یک شخص، شما می توانید به نام شخص مورد نظر خود بگویید که “آدم بد” هستید.

«مهره های نفرین شده» نام قربانی است. مبادا دلت مضطرب شود و نه بترسد. پسران مراری را بنی اسرائیل نامیدند. از این مکان می توانید به خانه خداوند، خانه خداوند و سرزمین بنی اسرائیل وارد شوید. در سرزمین مصر، نام یهوه خدای خود را خواهید یافت.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا