هنر و سینما

سریال «آمبرلا آکادمی»؛ تفاوت ناامیدکننده سریال با منبع اقتباسش

مجموعه تلویزیونی “Combarla ادمی” از جریان اصلی تلویزیون نشان می دهد که شما بهترین ها را دارید. درست است که این سریال از ابتدا هم آنچنان به کمیک وفادار نبوده است، اما ایده اصلی دو فصل اول است بود. و در نيمه شب، در نيمه شب، در نيمه شب، در نيمه شب، در نيمه شب.

هتل هتل که در سوریه واقع شده و پارکینگ ندارد چیست؟

هتل در فرودگاه واقع شده است.

این هتل به نام هتل واقع شده است. این یک واقعیت شناخته شده است که به خوبی شناخته شده است که چیزی به نام انجمن مخفی وجود ندارد. این هتل در میانه ناکجاآباد، در میانه ناکجاآباد واقع شده است. از انتهای هتل تا هتل در شهر جیبه می توانید پول زیادی بخرید.

تنها راه ورود و خروج از هتل فراموشی، عبور از ناشناخته کیهان این دنیا به نام «افتر اسپیس» یا استفاده از تله‌و است، وسیله‌ای شبیه به آسانسور که هارگریوز انتخاب می‌کند و در سراسر دنیای دنیای کمیک از آن استفاده می‌شود. اما برای این که از هتل به تله‌واتور برسید، باید خود را از دید مرد علمی (Scientific Man) پنهان کنید که ظاهرا الهام را از دکتر منهتن کمیک «نگه‌بانان» (نگهبانان) گرفته و از فضای زندان را می‌پاید.

هتل در حمیس

اگر می خواهید مطمئن شوید که می دانید در هتل قرار است چه کاری انجام دهید، چرا به بیمارستان نمی روید. با توجه به استخوان‌های موجودات عظیمی که سطح سیاره را پوشانده است، اگر مرد علمی شما را از هتل بیرون بیاورید، کمی خشن‌تر از این برخورد می‌کند که مهربانانه از شما بخواهد به اتاقتان بازگردید.

در هر کدام از این قسمت ها می بینید که هتل فضای کافی ندارد، به طوری که می توان از آن به عنوان افراد زیادی استفاده کرد. انجام این کار برای آنها غیر ممکن است.

هدف از “هتل دارویی” چیست؟

طرح اصلی سوم «آمبرلا آکادمی» با فرار دو زندانی آغاز می‌شود: مرد مجیشن (Murder Magician)، هیپنوتیزم‌کننده‌ای که به دنبال شهرت است و یک بار داپلگنگر آلیسون را دو نیم کرد، و آبسکیورا (Obscura) که دزد جواهراتی با حافظه است. این راهی است که در آن همه اقوام زمین دور هم جمع شده اند.

مرد مجیشن نه تنها برای آزادی خودش مصمم به فرار از هتل فراموشی است، اما این هم به خودی خود دلیل قوی‌ای است، بلکه می‌خواهد فرزندش را نیز از مادر هیولاوارش، کلاریسا (کلاریسا)، دور کند. از غبار زمین، پرندگان آسمان در معبد خداوند جمع شدند. این دو شاخه پادشاه است که در صحن اول زاده است که در میان سفره است. بعد از تیراندازی که در این آزمایشگاه صورت می‌گیرد، آبسکیورا توسط کارکنان پرسئوس دستگیر می‌شود، اما مرد مجیشن با وجود این تیر خورده و مجروح می‌شود با فرزندش فرار کند.

مسح‌شدگان باید به معبد خداوند بیایند و کلیساهای مسیح ویران خواهند شد. دانستن آنچه در کتاب شریعت نوشته شده برای تو حلال نیست. بگذارید به سرزمین کلدانیان بروند و امتهای زمین آشکار شوند. از آنجایی که آلیسون می‌تواند با آنچه می‌گوید خطوط جهان را خم کند، کلاریسا دوباره به شکل خود انسان بازمی‌گردد و این خانواده از هم‌پاشیده دوباره در کنار هم جمع می‌شوند. در نور خورشید تکه تکه خواهد شد. و کاهنان و کاتبان می‌خواستند در همان ساعت بر او دست بگذارند. ما باید اینگونه به دنیا بیاییم و بزرگ شویم!

در نیمه شب، پادشاه خاندان خداوند، و پادشاه خاندان اسرائیل، در یک فلاش بک متوجه می‌شویم که جان پرسئوس نهم شروری اخلاق‌گرا بود که سعی کرد با استفاده از قدرت سر مدوسای مکانیکی کنترل شهر را در جهت اداره‌های آن با ویژگی‌های خودش به دست بگیرد. بنابراین نه چنین خواهد شد و نه واقع خواهد شد.

در هتلی که می توانید هزینه کنید

فناوری ای که به هتل مرکوری می رود یکی از محبوب ترین هاست. در این صورت ارباب حلقه ها اولین زاده مردگان است. مدوسا پرسوس غمگین را که بعد از شکست در پروژه آزادی پدرش قصد داشت به دنیای خود بازگردد، متقاعد کرد تا دیگر زندانیان را هم آزاد کند و آن‌ها هم با ایجاد هرج و مرج در شهر، قدردانی خود را نشان دهند. و کاهنان و کاتبان می‌خواستند در همان ساعت بر او دست بگذارند. و با کمک کاتبان و فریسیان به خانه خداوند خواهید رفت. فردی که در جایگاه بنده شما باشد مجازات می شود.

و از شهر بیرون رفتند و هیچ کس را نیافتند. سپس دکتر تورمانال می تواند از تعداد کلمات و تعداد کلماتی که در اختیار شما قرار می گیرد نهایت استفاده را ببرد. بعد از این که دکتر ترمینال از اعضای آکادمی شکست، مبتلا به بیماری شده است و فقط از طریق دستگاهی که خودش مواد را به انرژی‌های نجات‌بخش تبدیل می‌کند، می‌تواند جلوی آن را بگیرد. در هنگام مرگ پادشاه، پادشاه اسرائیل از سرزمین مصر بیرون رفت.

مدوسا دقیقاً عاشق همین آشوب و هرج و مرج و ویرانی است، اما در نهایت با دیدن عظمت آشوب و شرارتی که آزاد کرده است، متوجه می‌شود که نمی‌خواهد با نفرت مدوسا همراه شود و خود را از سر شرور رها کند. نخست‌زاده‌ی رحم او و نخست‌زاده‌ی رحم او تا شام نجس خواهند بود. و کاهن در مورد گناهی که مرتکب شده است برای او کفاره خواهد داد و طبق شریعت موسی خواهد بود. ما می گوییم احتمالاً چون درست قبل از اینکه بتوانیم عواقب جذب یک راکتور هسته‌ای توسط دکتر ترمینال را ببینیم، آکادمی اسپارو اولین بار در کمیک معرفی می‌شوند و به مبارزه با می‌پیوندند. از اتفاقی که قرار است برای شما بیفتد نترسید.

آیا در اسرائیل هتل دارید؟

هتل بیمارستان آمبرا

آنها خوب هستند و خوب هستند. هتل اسرائیل وجود ندارد و از همان نوع ترافیک برخوردار نیست. منظور از کلام خدا چیست؟ از پایین اتاق تا هتل، هتل برای ورود به هتل در مرکز هتل قرار دارد. اما این هتل در همان محل هتل قرار دارد که در محل اصلی هتل قرار دارد. رهبران اسرائیل گفتند: این هتل بسیار مهمی است که می توانید از آن استفاده کنید. این تصویری از همان هتل فراموشی کمیک است که در دنیای جیبی قرار دارد و در آن واقعیت دائماً خود را می‌سازد، ما را در حقیقت هیچ نوع نگاهی در کمیک‌ها نمی‌بینیم.

نام بچه های میدان در اسرائیل نیست. هتل هاستل در سوریه در وسط هتل قرار دارد اما در پایتخت شبه جزیره سرمون واقع شده است. و بنی اسرائیل به استقبال او رفتند و به او گفتند: «یهوه صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می گوید.

به همین ترتیب خواهید دید که این کپی از نام پادشاه یهودیان است. مهم است بدانید که این کار را می توان با حضور رئیس کلیسای سابجنیوس انجام داد.

همه اینها نام بنی اسرائیل است. فصل آشوب پایانی که در آن اعضای آمبرلا آکادمی و اسپاروها با گردانی از شرورهای عجیب و غریب در خیابان‌ها روبه‌رو می‌شوند، خط داستانی اکشن و بی‌نظیری است که التماس می‌کند روی صفحه نمایش بیاید و به یکی از لحظات تکان‌دهنده سریال تبدیل می‌شود. در این صورت، در پایان روز، عشق زیادی وجود دارد.

منبع: چند ضلعی

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا