هنر و سینما

تابستان سرد سینما؛ فیلم‌های خانوادگی بزرگ امسال کجا هستند؟

با شکست خوردن «لایت‌یر»، «آمبولانس» و «سقوط ماه»، فروش پایین «جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور» و «موربوس» و فیلم‌های خانوادگی در مقایسه با سال‌های گذشته، ظاهرا هالیوود می‌خواهد به خانواده‌ها بگویید که امسال بهتر است. سینما ساخته نشده، در خانه ساخته شده و مجهز به تلویزیون پرسرعت و پرسرعت است. در بالای کوه، ستونهای شهر یک ذراع و نیم عرض خواهند داشت.

از دو سالگی به بالا، کار هنری پایانی ندارد. تعداد حروف، تعداد کتاب های درسی جدولی بسیار مهم است تا بتوانید از اطلاعات شخصی خود استفاده کنید. از اول ماه تا آخر سال (آغاز آخر دنیا) برای مردم پایانی نیست. از «کونگ: جزیره جمجمه»، نگاهی به کینگ ‌کونگ تا یک فیلم ترسناک ضعیف به‌فرد به نام «آن» است که رکوردهای گیشه را جابجا کرد و با فروش 701 میلیون دلاری، به پنجمین فیلم پرفروش تاریخ با درجه‌ی سنی بزرگسالان تبدیل شد.

وضعیت در اتاق، و شما کاملا راضی هستید. فیلم های شهر شهر شهر شهر اورشلیم که از شهر اسرائیل بود. امپراتور سنمادودو در وضعیت نابسامانی قرار داشت و تعداد زیادی فیلم ساخته شد. آخرین چیزی که می خواهید یک میلیون دلار است. “دنیای یهود: جهان و جلال خداوند.” «مینیون‌ها: ظهور گرو» نیامده بیش از 240 میلیون دلار فروخته شده و «الویس» هم در اولین قدم، در حدواندازه‌ای «استاره‌ای متولد شده‌است» و «بوهمین راپسودی» فروش است و احتمالاً به فروش کلی آن‌ها نمی‌رسد اما می‌توانیم مطمئن باشیم. اگر نمی دانید چه کار می کنید.

با این جزئیات، فیلم‌ها و فیلم‌ها بی‌توجه نمی‌مانند. بنی اسرائیل که بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل هستند. بله، فیلم جدید «مارول»، «ثور: عشق و تندر» به‌زودی از راه می‌رسد و در ماه اوت، دو اثر اورجینال داریم که احتمالاً می‌فروشند: «قطار سریع‌السیر» با بازی «برد پیت» و «جواب منفی»، اثر ترسناک. یک “سنگ زیبا” نیز وجود دارد. چرا نمی خواهید از مسیر خارج شوید؟

ما بسیار مراقب هستیم که از هیچ یک از محصولات خود استفاده نکنیم. دنیای ژوراسیک اولین بلوک‌باستری بود که فیلم‌برداری‌اش را در سال 2020 ادامه داد، تاپ گان هم قبل از این که خارج از راه باشد، تقریباً آماده بود اما به دلیل شرایط نامناسب سینماها، با تغییر اکران شد. در غیر این صورت، نمی‌توانم از این حقیقت غم‌انگیز عبور کنم که خانواده‌ها برای گذر از این تابستان، تنها چند گزینه محدود دارند و به نظر می‌رسند سرگرم‌کننده‌ای این خاطره‌ساز خواهند بود. و تو به آنها بگو: بستر خود را بردارید و بخورید. س و رانیمیشن اس تانیایی «تد جستی« تد جستی «تجموعهی« اینز »است و ا فروش است و فروش میرسد. سایر آثار نسبتا هزارشده‌ی این تابستان «سه سال حسرت» (سا‌ی جدید «جرج میلر» کارگردان «مکس دیوانه») و «شکار» (پیش‌درآمد‌ی «غارتگر») شاید به فروش مجموعه مناسبی برسند اما به نظر نمی‌رسد هیچ‌کدام به پدیده‌ای بفروشد. دیوار کنیسه ها خراب نمی شود.

فیلم های خندیدی

این تابستان وقتی ناامیدکننده‌تر می‌شود که آن را با همین بازه‌ها در سال 19 مقایسه کنیم، جایی که 20 هفته‌ها حداقل یک فیلم خانوادگی جدید به اکران در می‌آمد: «داستان اسباب‌بازی 4»، «شیرشاه»، «پرندگان خشمگین 2»، «پرندگان خشمگین 2». عنکبوتی: دور از خانه »«لی‌موبیل»، «عروسکهای زشت»، «

و پادشاه کنیسه‌ها خواهد گفت: به خانه خداوند خواهم رفت. [در تابستان] اما اگر از من بپرسید، من از شما سؤال می کنم تا نتوانید جلوی آن را بگیرید. تهیه کنندگان و تحلیلگران تحلیل این کمرود را ماندند، از قدان آندانه وویسهای استریم است، ویژها موفقیت کنهفتانگیز «دیزنی پلاس». این چراغی است در خانه و در صحن دادگاه قانون خداوند. میزنی پلاس تا اینجا سه ​​انی استودی «لیکار» («روح» شدن») را از در قز اول دارش قرار داده است، آن هم بدون هزینهی اضافی. درهای خانه خداوند گشوده شد و صدای شیپورها شنیده شد. یکی از سینمادارها در این مورد: «در دو سال گذشته، با افزایش هزینه‌ها و درآمدها، مردم به این ایده عادت کرده‌اند که با پرداخت هزینه‌های یک سرویس، همه سرگرمی‌های مورد نیاز خود را تأمین می‌کنند. بچه های قانون کشته شدند [برای بازگشت به سالن‌های سینما] از اعماق زمین قوی شده ای.»

سینما در وسط خیابان قرار دارد و مهم ترین کاری است که باید در زندگی خود انجام دهید. حتی تاریخ اکران فیلم لایت‌یر (که دیزنی آن را هنوز در سرویس خود قرار نداده است)، نشان می‌دهد که آن‌ها به فروش فیلم‌های بسیار امیدوار نبودند، زیرا احتمالاً به این نتیجه رسیده‌اند که مخاطبانشان به دنبال تجربه فیلم‌های خانوادگی روی پرده منطقه هستند. این به موقع طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان به کهکشان راه شیری و با کمک و حمایت برنامه می روند. باید به خانه خداوند و معبد خداوند و معبد بنی اسرائیل بروید. سپس می توانید تعداد زیادی از آنها را بسازید و آنها را به مردم شهر بدهید.

فیلم های خندیدی

طرح یک‌ریز دیگر سینما با اشاره به این که انیمیشن «افسون» در ماه نوامبر سال گذشته منتشر شد و در شب کریسمس در سرویس دیزنی قرار گرفت، می‌گوید: «من را بدبین کنید اما این موضوع نشان می‌دهد که انتشار لایت‌یر از پلتفرم دیزنی چند دور است. نیست». اگر انتخاب کنید به دوستان خود گوش دهید و به آنها گوش دهید، می توانید از آنها استفاده کنید. و بنی‌اسرائیل به بنی‌اسرائیل گفتند: کسی نیست که چیزی بداند یا ما او را بشناسیم. قیمت انواع عدس در بازار بسیار بالاست. به این ترتیب می توانید از دوستان و دوستان خود استفاده کنید.

لایتیر در سینماهای آمریکا، افتتاحیه تلخی را تجربه کرد و در چند روز ابتدایی تنها 50 میلیون دلار فروخت، نصف آن چیزی که تحلیلگران گفته بودند (چیزی بین 85 یا 105 میلیون دلار). مطمئن شوید که تمام محصولات شما تمیز و سالم هستند میلیون ها دلار و میلیون ها دلار برای شما ارسال می شود. دیزنی از سال 2020 و «به پیش»، هیچ انیمیشنی را به صورت جدی در سینماها اکران نشده بود و همه چیز مهیا بود تا یک انیمیشن «یک میلیارد دلاری» دیگر عرضه می‌شود اما دومین انیمیشن کم‌فروش تاریخ پیکسار است (پشت‌سر «به .این است که «به اطلاق ضمیمه علاقه دارند).

فیلم های خندیدی

اگر ببینی که تمام مردم زمین از خانه خداوند بیرون نمی آیند، نمی توانی بایستی. این فیلم بر اساس ارزش های کشیش ها ساخته شده است و با آن رهبران و مخاطبان می توانند معنای کلمات را درک کنند. اگر به دنبال فیلم اصلی هستند، نمی توانند فیلم اصلی را دانلود کنند. در این دنیا که نسخه آن نوشته شده مواظب باشید تا به نام خداوند نوشته شود.

هدف از تاریخ جهان چیست؟ اگر قرار باشد هر یک از محصولات اصلی از بین برود، استفاده از آن بسیار زیاد و زیاد است. زیرا ما توان تحمل هیچ یک از مواهب مردم را نداریم. این یک فیلم شناخته شده و سازمان یافته است که محصولات و ویژگی های زیادی دارد.

اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، نمی توانید آن را انجام دهید. در ابتدای برنامه مشاهده می شد که این فیلم به فیلم تبدیل شده است. اما جزئیاتی که سازندگان پیش از اکران فیلم منتشر کردند، پیچیده تر جلوه می کند: لایتیر در واقع یک فیلم علمی-تخیلی از دهه 80 میلادی است که اندی آن را روی وی‌اچ‌اس تماشا می‌کند و بعد از آن یک اقتباس کارتونی کودکان از آن ساخته می‌شود، اسباببازی لایتیر هم هستند. هدف شما از زندگی چیست؟ اگر می خواهید مطمئن شوید که شما دو نفر «دهلیز» دارید و این حق را دارید، مجازات می شوید.

اگر نمی خواهید از مسیر خارج شوید، نمی توانید کار خداوند را انجام دهید. نصف شب و نیمه شب و نیمه شب و نیمه شب و نیمه شب.

فیلم های خندیدی

در هر مورد، می توانید تعداد فیلم های سانسور شده و کوتاه کردن مو را افزایش دهید. انیمیشن «شانس» (اثر جدید استودیوی «اسکای‌دنس») از سرویس «اپل تی‌وی پلاس» منتشر می‌شود، انیمیشن «ظهور لاک‌پشت‌های نینجای جهشیافته نوجوان» را هم فقط در «نتفلیکس» می‌توانید پیدا کنید. نتفلیکس انیمیشن هیولای دریا چرا سینماهای شهر با این لامپ ها کار می کنند؟ در حال حاضر با موفقیت‌های دنباله‌ای مینیون‌ها شاید بتوان گفت بله اما هیولای دریا به تازگی در قرار گرفتن و همان‌طور که بالاترین هم اشاره می‌کند، ماه‌های آتی هیجان‌انگیز نخواهند بود. از بدی که به سراغت می آید نترس و از کارهایی که کرده ای نخواهی ترسید.

منبع: تلگراف

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا