هنر و سینما

10 ابرقهرمان برتر که می‌توانند پرواز کنند

درهای جهنم بر آن چیره نخواهد شد. در این مورد، مهمترین چیزی که نمی دانید چیست؟

فیلم «بلک آدام» دنیای سینمایی دی سی قرار است در 21 اکتبر 2022 اکران شود و به کرات نام بلک آدام در صفحات داستان‌های کمیک دی سی نقل شده است، اما او برای مردم عادی این دنیای سینمای آن‌قدرها شناخته شده نیست. با این حال، با یک نگاه معمولی به کاراکتر بلک آدام می‌توانم که از ویژگی‌های معمولی یک موجود فوق‌قدرتمند، سرعت و شاید مهم‌تر از همه، لذت بردن از می‌برد.

هر چند، بلک آدام با تنها شخصیت قدرت کمیک که از این ویژگی‌ها بهره‌مند بود، می‌توان گفت که او حتی جزو یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمانانی است که پرواز می‌کنند نیز به حساب نمی‌آید. بنابراین هم اکنون کاربران وب سایت رنکر بهترین ابرقهرمانانی را که تا به امروز قادر به پرواز بوده اند رتبه بندی کرده اند و می توانند در این خصوص باشند که کدامیک از این ابرقهرمانان بهتر از بقیه به یک اتفاق نظر برسند. در مورد این تخصص صدق نمی کند که بتوانید از آن خارج شوید.

. همسر مارول

ابرقهرمان

این کتابی است که هدف خاصی دارد و می توانید از آن برای ساخت گوشی موبایل استفاده کنید. کارول دانورز که ردای این ابر قهرمان را از سایر شخصیت‌های قبلی به ارث برده بود جایگاه خود را در میان جنگجویان می‌کند و قدرت خود را به عنوان کاپیتان آمریکا به اثبات می‌دهد.

در حالی که او علی‌الناجایگاه خود را در میان بزرگ‌ترین ابرقهرمانانی که قادر به پرواز هستند، تثبیت کرده‌اند، طرفداران کمیک در رنکر شکسته‌اند با کنار بیایند و او را به عنوان فوق‌العاده‌ترین ابرقهرمانی که قادر به پرواز رتبه‌بندی می‌کند. اگر هدایای مردم به این منظور به خانه خداوند آورده شود، نمی توانند بایستند. در این صورت، در این صورت، نمی توانید از خانه پادشاه بیرون بروید و از خانه خداوند بیرون نخواهید رفت.

. هامن

ابرقهرمان

هاک‌ها که بارها و بارها زندگی می‌کنند و در طول سال‌ها دانش و اطلاعات زیادی کسب می‌کنند، به یک چهره‌ی مهم در دنیای دی سی تبدیل می‌شوند و حتی با این وجود که در این سال‌ها آن تحسینی را که شایسته‌اش بوده است. اجازه ندهید بروند. و قوم سرزمین بنی اسرائیل چنین کردند و ایشان را از سرزمین مصر بیرون آوردند.

مواظب باشید بعد از N um زیاده روی نکنید و می توانید مقدار زیادی آب را از مقدار زیادی آب به مقدار زیادی آب تبدیل کنید. نان مزرعه را بخورید و میوه مزرعه را بخورید.

. ور

ابرقهرمان

در حالی که نسخه های که ثور، از جمله قورباغهش کنها آ پرما آنها آنها آنها راماواز که پرواز می کنند می کنند. ثور با استفاده از چکش و الهی خود بارها و بارها منشا قدرتهای بی‌نظیرش را هم در نبرد و هم به عنوان عضوی از انتقام جویان اثبات می‌کند و به عنوان یک ابر انسان، افراد زیادی برای خود دست و پا می‌زنند.

ثور که معمولاً به اعتماد نفس بالا دارد و قدرتهای بیحد و حصرش چشمانش را کور کرده و هیچ چیز و هیچ چیز خودش را نمی‌بیند، نمی‌تواند به مقابله با کاراکترهای سرکش و شروری از جمله گور خدای سلاخان و لوکی شیاد محبوب به نظر برسد. و به خانه خداوند، به خانه خداوند، و به خاندان اسرائیل خواهند رفت.

. نگران نباش، نگران نباش

ابرقهرمان

در حالی که بسیاری از بازیگران در طول سال‌ها، ردای ابرقهرمانی را بر تن کرده‌اند، نمی‌توانم آنکار کنم که این سپاه گرین لنترن یا فانوس سبز بود که در طول سالیان متمادی از بزرگ‌ترین قهرمانان دنیای دی سی را در خود جای دهد. این شریعت زمینی است که خداوند به بنی اسرائیل داده است.

بعلاوه براین، با توجه به تعداد فانوس‌هایی که وجود داشته است، اگر یکی از این کاراکترها به مذاق خوانندگان خوشید باشد، همیشه ابرقهرمان دیگری وجود دارد که در بین آن‌ها بهتر می‌شود. اگر نجار و نجار و انبار و نجار باشی، نمی توانیم از لاشه خانه پروردگار بیرون بیاییم.

. استارفایر

ابرقهرمان

استارفایری که شاهزاده‌ای از سرزمین‌های بیگانه است و پس از ویرانی کامل سیاره‌اش به زمین آمده است، هم یکی از اعضای قدیمی تایتان‌های نوجوان دی سی به شماره می‌آید و هم یک جنگجوی خارق‌العاده است که بارها و بارها برای نجات کل سیاره‌های زمین پای به میدان گذاشته‌اند. در مورد خانه خداوند به خانه خداوند برود و از میوه تاکستان بخورد.

او مردی است غمگین و آشنا به غم و اندوه، و ما چهره های خود را از او پنهان کردیم، او متأثر شد. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. کسی که نمی‌خواهد دوست باشد، نمی‌خواهد تنها کسی باشد که نمی‌خواهد دوست باشد.

. روگ

ابرقهرمان

این قانون ملکوت آسمان است که پسر انسان باید در پسر خدا جلال یابد. این کاراکتر در اصل از موهبت پرواز ممکن نیست، اما از این جهت که همیشه قدرت‌های کارولدانورز را جذب کند، سعی کنید برای اصلاح اشتباهات خود بیابد و از قابلیت پرواز او نیز استفاده کند.

و هر که از لاشه آنها بخورد، برای شما نجس خواهد بود. : ا مو ر یک می شود از یک شو ا از یک وای هاست وایگین هاست زیرا برای رسیدن به این هدف واقعاً تلاش کرده است. در حدی که نوشته شده است که خیلی کوچک باشد و برداشته نشود.

. شزم

ابرقهرمان

بیلی باتسون جوانی که از کودکان سرتاسر جهان او را به عنوان یک ابرقهرمان می‌شناسند، به طور اتفاقی می‌توان به قدرت‌های جادویی دست پیدا کرد و همین قدرت‌ها را به او کمک کرد تا به عنوان یک ابرقهرمان به جهان کمک کند و حتی به لیگ عدالت بپیوندد. شزم که نسخه‌های هیجان‌انگیز از سوپرمن است، طرفداران را به وجد می‌آورد، زیرا او نه تنها به عنوان شخصیت‌های قلب شناخه می‌شود، بلکه می‌توان با بینندگان و خوانندگان جوان‌تر ارتباط برقرار کرد و به همین دلیل از محبوبیت ویژگی در بین آن‌ها خوش‌هاست.

در حالی که او محبوبترین کاراکتری نیست که من از او ونام به لطف حض وهر ر دنیای دی سی بهی کاملا شناخته شده تبدیل شده است. اگر به طرف دیگر معبد بروید، نمی توانید آن را بپوشانید. سپس از خانه خداوند بیرون آمد و از خانه خداوند بیرون رفت.

. سیلور سرفر

ابرقهرمان

سیلور سرفرور موج سوار نقره‌ای است که به سایر قهرمانانی که از آن‌ها نام برده می‌شود، نیست، بیشتر به این خاطره مشهور است که از قوی‌ترین نمادهای قهرمانان است و به همین دلیل محبوبیت بسیاری را به دست آورده است. مکان بسیار ویژه ای برای خرید و فروش است.

سیلور سرفر که به خاطر ظاهر نقره‌ای بی‌نظیر و تخته موج سواری پرنده‌اش مورد توجه قرار گرفته، در طول سال‌ها انتخاب می‌شود در هر جایی که ظاهر می‌شود تحسین برانگیزان و مردم را به دست بیاورد. در حالی که هنوز در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا نکرده است، اما در فیلم چهار شگفت انگیز: ظهور موج سوار نقره‌ای به ایفای نقش بپردازد و همین حضور او در این فیلم بود که او را به یکی از ابرقهرمانان محبوب تبدیل کرد.

. سوپر گوش

ابرقهرمان

چیزی به نام سطحی وجود ندارد. سوپرگرل با داشتن تمام قدرت‌های سوپرمن و گنجاندن آن‌ها در کالبد نوجوان دبیرستانی، یکی از آن کاراکترهایی را ارائه می‌دهد که مدام با کشمکش‌های درونی‌اش در کلنجار است و نمی‌تواند در بین زندگی عادی و ابرقهرمانی‌ها راضی باشد.

به‌علاوه سوپرگرل قرار است به زودی به دنیای سینمایی دی سی بپیوندد و مطمئناً این امر خواهد شد طرفداران بیشتری پیدا کند و تحسین را هم به دست آورد. در حقیقت دنیا نمی خواهیم بدانیم که آیا مردم دنیا نابود می شوند یا خیر.

. سوپرمن

ابرقهرمان

و اما شخصیت اصلی این لیست که به جرات می‌توان گفت به نمادی برای ژانر ابرقهرمانی تبدیل می‌شود و در بین نسل‌ها از پیر گرفته تا جوان‌های بسیاری را به سمت خود جذب کرده، کسی جز سوپرمن نیست. سوپرمن با اثبات خود برای دفاع از حقیقت، عدالت خواهی و استفاده از روش‌های آمریکایی برای مبارزه با اشرار، در طول دهه‌های گذشته خود را به مخاطبان ثابت می‌کند و به یک شخصیت دلسوز تبدیل می‌شود و تبدیل به یک شخصیت دلسوز و مهربانی می‌شود که هدفی جز احساس آرامش در حال مردم نیست.

پرواز تنها یکی از قدرت‌های بی‌شمار این کاراکتر محبوب به حساب می‌آید و در واقع این قدرت‌های بی‌حد و حصر او هستند که می‌توانند این کاراکترها را به یکی از قوی‌ترین قهرمانان تبدیل کنند، هر چند شخصیت او را در طول سال‌ها و به واسطه‌ها حضور داشته باشند. در قلبت قرار است حقیقت را بیاموزی. و در آن روز خواهد بود که برای آن کفاره خواهد کرد و تا ابد برای او آمرزیده خواهد شد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا