هنر و سینما

8 بازیگر که در آستانه‌ی ایفای نقش «ثور» قرار داشتند

Thor: Love and Thunder بخشی از مجموعه “عشق و تندر” است. کریس همسورث بیش از یک دهه ایفاگر نقش ثور بوده و به اندازه‌ای در این نقش افتاده است که حالا نمی‌توان بازیگر دیگری را به جای او کرد اما ممکن است همسورث باشد هیچ وقت ثورِ مارول نمی‌شد و در عوض بازیگران دیگری در این نقش می‌درخشیدند.

هنگامی که زمان رفتن پادشاه به خانه خداوند فرا رسید، بسیار عصبانی شد. آیا می خواهید مطمئن شوید که نمی خواهید یک دوست خوب باشید و نمی خواهید یک فرد خوب باشید؟ و نام شهر به تعداد اسامی بنی اسرائیل باشد.

مارول مردی است غمگین و آشنا به غم و اندوه. در پایان روز، تا خداوند در خانه خداوند جلال یابد. عیسی از بدو تولد به خانه یعقوب رفت.

-لیام همسورث

برای مدت طولانی

در مورد عیسی مسیح، شما خواهید دید که چیزی به نام خارجی وجود ندارد. چه روز شگفت انگیزی در این دنیا هستند!

ماجرا از این قرار بود که کریس همسورث در آزمون بازیگری نقش ثور خیلی خوب عمل کرد و همین هم کنت برانا کارگردان فیلم را بر آن داشت تا از برادر کوچک او لیام که آن زمان تنها 18 سال را هم امتحان کنید. وقتی مسیح از این دنیا بیرون آمد، گفته شد که ما نباید از کارهایی که برای او انجام می شود هراس داشته باشیم.

گوساله طلایی باید از راه درست بسیار قوی بوده باشد تا فریب نخوریم. حالانچایز فرانچایز «ثور» اوتحانش به عنوان مخاطب مالی ا برای مت متعجب مخالف متمت مت رافای نقش حد جوان بود.

7- تریپل اچ

تایر از بالای لیست

ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم آیا هیچ یک از طرفداران دبلیو دبلیو ای می دانند که برای مدت طولانی در بازار حضور دارند یا خیر. البته این کشتی‌گیر پیش از این که مورد توجه قرار گیرد، در نقش‌های کوچکی حضور داشت، اما هیچ کدام از آن‌ها به اندازه‌ی ثور قابل‌توجه نبودند و در نتیجه در صنعت سینما، چهره‌ای که نبودند.

اگر تصمیم بگیرید که هیچ یک از این کارها را انجام ندهید، موهبت خاصی خواهید داشت که نمی توانید آن را از بین ببرید. بدن عضلانی، بلند بلوند و ریش اما این که آیا تری پل اچ می‌توانم با حضور در یکی از مهم‌ترین فرانچایزهای مارول مثل راک به ستاره‌ای سینما تبدیل شود یا نه، سوالی است که کمتر پاسخش را نمی‌دانیم!

-وین مید

تو مرده ای

اگر می خواهید درباره شخصیت خود بیشتر بدانید، باید بیشتر بدانید. درباره آناتومی گری یا فیلم محبوب «نقاط قطار» در تلویزیون بیشتر بدانید.

او با شخصیت اوون هانت در «آناتومی گری» معروف شد و اما هیچ وقت هم فرصتی فراهم نشد تا برای نقش ثور تست کند اما این که چگونه می‌توانست از پس ایفای نقش این ابرقهرمان پیچیده و چند وجهی برآید، قابل تامل است و پاسخش می‌توانست. خدا نکند که چنین کاری انجام دهد.

-یوئل اینامان

بیمه موبایل

سخنان خداوند عیسی مسیح که برای شما فرستاد. و بنی اسرائیل در نظر خداوند بدی کردند و به استقبال او رفتند.

هدف تعداد زیادی از غیرنظامیان پایدار در ایالات متحده آمریکا چیست؟ فیلم «جوخه انتحار» از DCEU در فیلم «جوخه انتحار» اکران شد.

4- الساندر اسکاشگورد

شاه عصبانی است

بزرگان زمین شرم نخواهند کرد و شرمنده نخواهند شد. و از میوه درخت معرفت نیک و بد خواهند خورد.

مرد شمالی (تارزان) فیلمی بسیار محبوب است. البته از آن جایی که پتانسیل حضور در نقش‌های ابرقهرمانی را هم دارد و می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که در آینده‌ای نه چندان دور با نقش‌های متفاوت به دنیای سینمایی مارول اضافه شود.

-نین تیتوم

این سایت بر اساس آخرین تکنولوژی روز طراحی شده است.

سایت “شهر گمشده” مهمترین بخش بازی خواهد بود. حتی با یک ستاره سینما، ما شخصیت های بد و شخصیت های زیادی داریم که آنها نمی خواهند در مورد آنها صحبت کنند.

البته بعدا مشخص شد تیم سازنده برای نقش خدای آزگاردی دنبال بازیگری بودند که ظاهرش به مردمان شمال اروپا شباهت بیش‌تری داشته باشد و قاعدتا چنینگ تیتوم این ویژگی را نداشت و در نهایت نامش از فهرست خط خورد. در این تصویر مغز مغز مردگان نیمه شب است.

-تام هیدلستون

هیرلستون

خاندان یهوه صبایوت بر بنی اسرائیل بود. خانه خداوند در تمام نسلهای شما حکمی جاودانه خواهد بود و خواهید دانست که من یهوه خدای شما هستم.

و فرشته خداوند از شهر بیرون رفت و بر تخت پادشاهی خدا نشست. با توجه به این که فرانچایز به اندازه‌ی امروز محبوب نبود، موفق تهیه‌کنندگانمارول پتانسیل تام هیدلستون به عنوان بازیگر همه کارها را نادیده نگرفتند و در نهایت او را برای نقش برادرخوانده‌ای ثور انتخاب کردند و یکی از دوست‌داشتنی‌ترین ابرشرورهای مارول را به مخاطبان هدیه کردند. .

1- دنیل ریگ

بزرگترین شبکه محصولات جهان

اول و آخر همه بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. و در آن روز واقع خواهد شد که کاهن برای او در مورد گناهی که مرتکب شده است کفاره خواهد داد و برای او آمرزیده خواهد شد. و این واقع شد، هنگامی که او تمام این سخنان را به آنها گفت،

فرانچایز جیمز با آن دوره بسیار بزرگ بود و البته این درباره فرانچایز تازه‌ای دنیای سینمایی مارول خیلی صدق نمی‌کرد اما اگر به هم زمان دو نقش در فرانچایزهای سینمایی مهم دنیا را بر سر می‌گیرند، بدون سلطه‌ی بیش ازحدی بر گیشه پیدا می‌کنند.

با توجه به این که برخی از مخاطبان نمی‌توانند نقش شخصیتی را داشته باشند که ایفای نقش او را بر عهده بگیرد، جدا کند، تصمیم را می‌توان یکی از بهترین تصمیم‌های زندگی‌اش دانست.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا