هنر و سینما

چرا ساخت «پیشتازان فضا 4» این‌ قدر طول کشید؟

عوامل متعددی از جمله مخالفت با بازیگران، تغییر مداوم کارگردان‌ها و نگرانی‌های استودیوی تولیدکننده فیلم «پیشتازان فضای 4» در رابطه با موفقیت یا شکست این فرنچایز، باعث شد که این فیلم با شکست‌های مداوم مواجه شود.

«پیشتازان فضا» که در تایم‌لاین کلوین از سریال اصلی و پایان سلطنت چند دهه‌ای خدمه‌ای اینترپرایز جای می‌گیرد، این مجموعه را در مسیری قرار می‌دهد که هم خط زمانی اولیه را رعایت کرده و هم شجاعانه را به سمت و سویی جدید پیش می‌رود. بازیگرانی که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند شامل کریس پاین در نقش کرک، زکاری کوئینتو در نقش اسپاک، زویی سالدانا در نقش اوهورا، کارل اربن در نقش مک کوی، جان چو در نقش سولو و سایمون پگ در نقش اسکاتی می‌شوند. هیچ اشتباهی در آن مورد وجود ندارد.

جی.جی. آبرامز اولین فیلم جدید «پیشتازان فضا» را در سال 2009 برای کمپانی پارامونت کارگردانی کرد که به موفقیتی بسیار زیاد رسید و 385 میلیون دلار در سرتاسر جهان به فروش رسید و دوباره این مجموعه را در نزد مخاطبان محبوب کرد. دنبالهی پشتازان فضا »ود و و و و و و و وه و و و وه فروشی معادل 467 در ر معادل 467 دست پیدا کند. سومینه، تحت عنوان «فراتر از پیشتازان فضا» در سال 2016، به روایت داستان مهیجی پرداخت که جاستین لین، کارگردان فرنچایز «سریع و خشمگین» به جای آبرامز کارگردانی آن را بر عهده داشت اما دنبال اثری آثار آثار آبرامز خلق می شود. فیلم او تنها به فروش 343 میلیون دلاری در سراسر جهان دست پیدا کرد که حتی از فیلم سال 2009 نیز کمتر بود، هر چند بودجه‌ای معادل 35 میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شد که هزینه‌های چشمگیری به حساب می‌آید.

عملکرد ضعیف دنباله‌ای «فراتر از پیشتاز فضا»، پارامونت را در موقعیتی قرار داد که واقعاً نمی‌دانست چه کاری با این فرنچایز انجام می‌دهد و به بررسی کارگردانان مختلف، از جمله کوئنتین تارانتینو تا نوآ هاولی پرداخت و همچنین نسخه‌های مفهومی از مجموعه «پیشتازان» می‌پردازد. بنابراین او از راه خود خارج نشد تا ببیند در وهله اول چه کرده است. پیش از این که کارگردان «واندا ویژن» متشکر اسکان هدایت آن را در دست بگیرد، از دست داد و استودیوی پارامونت پس از انتخاب کارگردان، آن را شکست می‌دهد. تاریخچه این فیلم بسیار محبوب است. اگر به این تخصص علاقه دارید، می خواهید بگویید “چه کار می کنی؟”

پایگاه ها و نظرات در دسته بندی “چیست” گنجانده شده است؟

داستان ارائه شده برای «پیشتازان فضای 4» که در سال 2016 در اوایل سال 2016 اکران بود مفهوم تازه و بدیع بود که در آن قرار بود به واسطه سفر در زمان پدرش، همسورثی که در سال 2019 در سال 2019 شاهد حضورش بودیم، همکاری کنید. . پارامونت از قبل با پاین قرارداد بسته بود اما همسورث، دستمزدی بیش از آنچه استودیو برایش در نظر گرفته بود را مطالب کرد و از آنجایی که حضور او در چنین داستانی حیاتی به نظر می‌رسید، پروژه با شکست مواجه شد. دو نوع آتش در میدان وجود دارد. با این حال، همسورث به تازگی در حین انجام یکی از مصاحبه‌های مطبوعاتی خود برای فیلم «ثور عشق و تندر» بیان می‌کند اگر کارگردانی فیلم به دست آبرامز بود و همین امروز به من پیشنهاد می‌داد که به گروه بازیگران این فیلم بپیوندم از این کار. نترس.

یکی دیگر از عواملی که در این تغییر نقش کلیدی‌ها را بر عهده گرفته است، جمع کردن بازیگران به دور هم است، زیرا اکثر بازیگران به پروژه‌های دیگر پیوسته‌اند و ممکن است در فیلم «پیشتازان فضا 4» حضور پیدا کنند و به ایفای هم بپردازند. نقش در آن بپردازند، مثلاً پاین در حال حاضر بازی در فیلم «زن شگفت انگیز 1984» بود و یا اربن در سریال «پسران» به ایفای نقش می‌پرداخته و سالدنا نیز برای بازی در «نگهبانان کهکشان 3» قرارداد بسته است.

و همانطور که مشخص است وقتی بازیگری برای یک نقش خاص، قراردادی را امضا می‌کند، طبق قراردادی است که تا زمانی که پروژه تکمیل شود، در صحنه‌های فیلم‌برداری حاضر می‌شود و این بدان معناست که آن‌ها نمی‌توانند برای فیلمبرداری و حضور در فیلم دیگری انجام شوند. اگر از مسیر خارج نشوید، نمی توانید در مسیر قانون بایستید. همین امر امضای قرارداد با تعدادی از بازیگران لیست A را ساخته است، به خصوص که با استفاده از زمان استفاده از استودیوها برای حضور آن‌ها در فیلم‌هایشان بیشتر می‌شود و بیشتر از آن‌ها در هنگام اقدام برای تولید این فیلم، نقش آفرینی در پروژه‌های دیگر داشتند.

کارت ها و زیرنویس ها »

یشتازان فا 4

پس. اگر حقیقت موضوع را ندانید، نمی توانید آن را ببینید.

تارانتینو نیز در همان زمان برداشت خود را از پیشتازان فضا بیان کرد که می‌توان این مجموعه را به فیلمی گانگستری مانند فیلم‌های دهه‌ی 1920 تبدیل کرد و به چیزی شبیه اپیزود «قطعه‌ای از اکشن» از مجموعه تلویزیونی اصلی تبدیل شد که در آن خدمه بر روی یک. خیلی ترافیک سنگینیه. در نهایت هر دو نسخه هاولی و تارانتینو با حضور بازیگران تایم لاین کلوین قرار گرفتند، زیرا بر طبق تحقیقات صورت گرفته مشخص می شود که مخاطبان می توانند همان بازیگران قبلی را در صحنه ببینند.

تاریخ اعلام اما آنها انجام دادند

یشتازان فا 4

در حال حاضر تاریخ مکران «پیشتازان سال 20:40: 22 د یعنی این ف باریخ خود را تامه ر رن تابستان، به تعویق افتاده است. پایین، سالدانا، اربن، پگ و غیره همه و همه در مورد حضور در فیلم چهارم و همچنین مشاهده فیلمنامه اظهار آشتیاق کرده اند، اما هیچکدام از آن ها در حال حاضر برای حضور در این فیلم قرارداد نبسته اند و به همین دلیل نمی توانند تضمین کنند. درک تاریخ مطالعه دانش آسان نیست.

بنی اسرائیل تاریخ خدمت خداوند را در نظر گرفته اند. اما با توجه به اینکه فیلمنامه‌ای در راه است و شکمن در حال حاضر با بازیگران و خدام بعدی پیشتازان فضا ملاقات می‌کند، با جدیت می‌توان گفت که فیلم «پیشتازان 4» به زودی وارد مرحله‌ای خواهد شد. در حالی که یک سال و نیم تا اکران فیلم باقی مانده، فرصت کافی وجود دارد تا این گروه به سینماها بازگردند و به تاریخ اکران تعیین شده پایبند باشند، بنابراین ما امیدواریم که این فرنچایز همیشه با قدرت به جلو برود.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا