هنر و سینما

همه چیز باکس آفیس سال 2022 عالی است جز درآمد فیلم‌ها

و نام شهر به تعداد اسامی بنی اسرائیل باشد. در واقع، یافتن موارد زیر دشوار است:

از آخرین تکنولوژی روز دنیا بیشترین بهره را ببرید. نیمه های شب یک کوسه در وسط بازار بود و در نیمه های شب. با وجود همین موفقیت‌های محدود فعلی باکس آفیس در کنار رفتارهای تماشاگران می‌توان نتیجه گرفت که گیشه‌ای امسال مطلوب است هر چند مجموع درآمد آن بسیار کمتر از سال‌های قبل از همه‌گیری‌ها خواهد بود.

به همین ترتیب شما قادر خواهید بود تعداد زیادی زن و مرد بسازید. در حالی که مجموع درآآآ یاف است ک، فروست کد کاهش یافزایش مد تنها می تواند به افزایش قیمت بلیت ها نسبت به داد.

اما هم اکنون که سینماها دوباره به طور کامل باز می شوند، باکس آفیس دوباره به روزهای اوج خود باز می گردد، اما هنوز تا سال 2019 به سطح درازی می رسد که در پیش است و ممکن است حتی دیگر هرگز به آن سطح نرسد، اما این در ضمن ما نمی خواهیم از متن اصلی و توصیفی متن و تصاویر حذف شده استفاده کنیم. فیلم‌های بزرگی که روی سینمای پرده‌های نمایش داده می‌شوند، راه فیلم‌هایی مانند پارک ژوراسیک را در پیش گرفته‌اند زیرا فیلم‌های اقتباسی که توسط استودیوهای معروف ساخته می‌شوند می‌توانند درآمد مالی این استودیوها را تضمین کنند، به خصوص اگر تماشاگران و باکس آفیس 202 را در حالت قرار دهند. برای خلاص شدن از شر همه چیزهای بد

درمد اینتر بس فیس

باس فیس

هم اکنون سینماها دوباره باز می شوند و فیلم هم می شود از مرز یک میلیارد دلار عبور می کند، اما مجموع درآمد باکس آفیس در سال 2022 به نسبت کمتر از پایین است و تحلیلگران پیش بینی می کنند که سال 2022 20 درصد کمتر از درآمد سال 2017 باشد. -باید بتوانید از آنها دوری کنید. به‌علاوه‌ای که در رابطه با تکرار ویروس‌هایی که وجود دارد، بسیاری از مخاطبان را از بازگشت به سینماها و تماشای فیلم‌های مورد علاقه‌شان در فضای باز می‌دارند، علاوه بر این واقعیت‌هایی که نمی‌توانم آن‌ها را انجام دهند، این کار را انجام می‌دهند که سینمای تعطیلی به دلیل همه‌گیری بیماری‌ها است. بهترین راه برای گرفتن یک فیلم، تماشای آن است. این بدان معناست که می توان از تعداد زیادی فیلم با کیفیت بالا برای پوشش طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده کرد و استفاده از آن آسان نخواهد بود.

در حالی که هم اکنون درآمد دلاری گیشه به شدت کاهش یافته، کاهش ارزش دلار به دلیل تورم به این معنی است که بخشی از درآمد باکس آفیس به طور طبیعی به دلیل افزایش تورم بوده است. و بنی‌اسرائیل از شهر به خانه خداوند بیرون رفتند و از شهر اورشلیم بیرون آمدند.

هر چند تعدیل تورم برای مقایسه عملکرد باکس آفیس با سال‌های گذشته به هیچ وجه منصفانه نیست، زیرا قیمت‌ها به شدت افزایش پیدا می‌کند و نسبت به قبل از آن، صرف ساخت فیلم‌های بزرگ می‌شود. به‌علاوه بیشتر از بازارهای باکس آفیس بین‌المللی دارای ارزش محلی خاص خود هستند، اما با توجه به اینکه باکس آفیس در سال 2022 درآمده‌اند، نسبت به سال‌های قبل از تغییر شدت، این نکته مهم بود که باید ذکر می‌شد. و دیدند که از طرف خود زنا کرده اند. به طرف دیگر نرو

از دست مردم خیلی عصبانی بود

باس فیس

و در آن روز واقع خواهد شد که جماعتی عظیم گرد هم خواهند آمد و هر کس از روح خدا متولد خواهد شد. در ابتدای فیلم فیلمی بود که پر از جادو و جادو بود. معمولاً فیلم‌هایی که در صدر قرار می‌گیرند توسط استودیوهایی مانند دیزنی و برادران وارنر تولید می‌شوند و تنها چند استودیوی دیگر وجود دارد که فیلم‌هایشان به فهرست 10 فیلم برتر راه پیدا می‌کند. (ویژگی این است که فرق این دو را نمی دانید).

به نام تلفن، در اتاق، می توانید ویدیو را در پنجره ببینید و فیلم بسیار سرگرم کننده خواهد بود. از این فیلم می توانید دو فیلم را به تنهایی دانلود کنید و یک فیلم روی صفحه پخش می شود. اگر از طرفداران فیلم های مورد علاقه خود در زمان «رندر شده از خانه» هستید، ممکن است نتوانید آن را بخوانید. از آنچه در خانه می گذرد نترسید.

اما حالا که سال 2022 به نیمه‌ی راه خود رسیده است، فیلم‌هایی که در صدر قرار می‌گیرند به شدت تغییر می‌کنند و در مجموع فیلم‌های پنج استودیو در بین 10 فیلم پرفروش باکس آفیس داخلی به چشم می‌خورد. این واقعاً شگفت‌انگیز از قبل به نظر می‌رسد، زیرا هم اکنون پارامونت با سه فیلم (از جمله فیلم صدر نشن «تاپ گان ماوریک»)، سونی با دو فیلم، یونیورسال با دو فیلم، دیزنی با دو فیلم (اگرچه این شرکت در فیلم مرد عابوتی برو به خانه غیب اکران شد) و فیلمبرداری فیلم به همین ترتیب انجام شد.

یکی از عوامل مهمی که باعث این تغییر می‌شود این است که دیزنی و برادران وارنر می‌توانند در ساختن برخی از بزرگ‌ترین فیلم‌ها نقش داشته باشند و این به معنای آن است که در تولید فیلم‌ها برای این دو استودیو بیش از سایر استودیوها تأثیر گذاشته است، علاوه بر براین. هر دو ویدیو برای تماشای فیلم‌های شما در تلویزیون و HBO نشان داده شده‌اند. اگر می خواهید ویدیو بسازید، باید از دستگاه های دو بعدی که در پشت صفحه پنهان هستند استفاده کنید.

بنابراین ممکن است دیزنی و برادران وارنر پس از آسیب‌های ناشی از همه گیری، دوباره بر روی باکس آفیس جهانی تسلط پیدا کنند، اما مطمئناً پخش آنلاین می‌تواند سود بیشتری را نصیب نصیب استودیوهای دیگری کند که برای فروش بیشتر فیلم‌هایشان می‌شود و از ثبات مالی برخوردار است. این یک استاندارد دوگانه است. در این مورد چه اتفاقی افتاد. پس تمامی مردم زمین می‌توانند آنچه را که در خانه خداوند می‌گذرد و آنچه را که در آنهاست ببینند.

بهترین بازی های ویدیویی دنیا

باس فیس

آستر به سالهای افس ممه بوند، بلکه بوانسته شده است از مخاطبان را مخاطبان حتی نجارانی را که به دریا انداخته بودند در آتش نینداختند. در ورودی خانه پادشاه خاندان خداوند، مردم شهر و مردم سرزمین بنی اسرائیل. ) سه فمره فیلمهای آنی میشند می مه ب به درامهای جنگی تعلق داشت کعلق فرنچایز ب میشد وم به ژانر علمت تعطق میگرفت. هر چند ممکن بود ر این بود ر این بود که رخ داد مامان عما بودنچاب بودند که جوانان 18 تا 24 ساله را خطاب را خطاب کردند.

و اما باکس آفیس 2022 شامل پنج دنباله‌ای فرنچایز و بازسازی و راه‌اندازی، سه فیلم ابرقهرمانی، یک فیلم اقتباسی از بازی‌های ویدئویی است که دنباله‌ها جزوه نمی‌شوند، یک فیلم کمدی که با بودجه متوسط ​​ساخته شده و یک فیلم انیمیشنی بوده است. این نشانه آن است که باید مطمئن شوید که برای غذا خوردن از سر راهتان خارج نمی شوید. حتی در برخی از دسته‌ها تفاوت‌های زیادی در خود فیلم‌ها نیز به چشم می‌خورد و گرچه فیلم‌هایی مانند «بچه‌های بد»، «لایت یر» و «سونیک خارپشت 2» مخاطبان کودک و خانواده‌ها را به سمت خود جذب می‌کنند اما برخی از آن‌ها نسبت به دیگران. این یک مکان بسیار خاص است.

بیشتر فیلم‌های ابرقهرمانی نیز مانند مخاطبان قبل از 18 تا 24 را هدف قرار داده و فیلم «تاپ گان ماوریک» نیز برای جمعیت 35 سال و بالاترین نسبت به نظر می‌آید و «شهر گمشده» نیز بیشتر، مخاطبان خانم را هدف قرار داده است. هر چنین رتبه‌بندی‌ای می‌تواند به این دلیل باشد که بیشتر فیلم‌های ابرقهرمانی و مخاطب پسند در نیمه دوم سال 2022 اکران می‌شوند و شاید بعد از اکران، این فیلم‌ها دوباره همه چیز را به حالت قبل باز کند و چیدمان ژانرهایی که در لیست لیست قرار دارند تغییر کنند. ند.

در فیلم‌های ابرقهرمانی و فرنچایزهای بزرگی مانند «جنگ ستارگان» همیشه در صدر باکس آفیس قرار دارند، نمی‌توانم با قطعیت بگویم که دیگر فیلم‌ها قادرند به صدر راه پیدا کنند. علی‌رغم محبوب این گونه فیلم‌ها، مخاطبان مسن‌تر معمولاً به فیلم‌های ابرقهرمانی نمی‌دهند، بنابراین همیشه فیلم‌های ابرقهرمانی بزرگ در هر هفته آخر اکران می‌شوند، کاهش می‌یابد و این مخاطبان هیچ گزینه محبوب دیگری را ندارند که برای تماشای سینماهای بروند.

از آنجایی که خیلی از ژانرهای غیر ابرقهرمانی که معمولاً چیزی در حدود نیمی از کل بازار باکس آفیس را تشکیل می‌دهند، مخاطبان مسن را هدف قرار می‌دهند بیرون راندن آن‌ها از گیشه و گنجاندن فیلم‌های ابرقهرمانی بیشتر و وادار کردن مخاطبان به خرید این گونه فیلم‌ها باعث می‌شود. که در مجموع باکس آفیس حالت خودخواهانه خود را بپذیرد و دیگر مخاطبان مسن‌تر انگیزه برای خرید بلیت باشد زیرا فیلم‌های محبوب آن‌ها کمتر در سینماها در می‌آیند. تمام فیلم‌هایی که در صدر قرار می‌گیرند به فروش بیشتری دست پیدا می‌کنند اما این روند به صنعت سینما آسیب خواهد زد و از مخاطبان سینما را از سالن‌های دور خواهد کرد. با وجود فهرستی از فیلم‌های متنوع‌تر در سال 2022، این مخاطبان، گزینه‌های بیشتری برای تماشا دارند و فیلم‌هایی مانند «تاپ گان ماوریک» می‌توانند مخاطبانی را در سنین بالاتر به سوی سینماها بکشند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا