تکنولوژی

تماشا کنید: ویدیوی کالبدشکافی پوکو F4 5G چه جزییاتی را فاش می‌کند؟

کالبد شکافی Poco F4 5G نشان داد که امتیاز قابل تعمیر این گوشی 5.5 از 10 است. تحقیقات پس از مرگ توسط PBKReviews نشان داد که این گوشی به راحتی قابل تعمیر نیست. io.

کالبد شکافی Poco F4 5G نشان داد که این گوشی به گونه ای ساخته نشده است که در صورت آسیب دیدن به راحتی قابل تعمیر باشد. به عنوان مثال، امکان تعویض صفحه نمایش گوشی وجود ندارد، اما شما نیاز به یک سیم انعطاف پذیر دارید که قبل از اتصال آن از مرکز عبور کند.

کالبد شکافی Poco F4 5G

باز کردن گوشی کار سختی نیست. مانند همه گوشی ها کافی است پنل گوشی را از هر طرف گرم کنید تا چسب باز شود. پنل گوشی بدون هیچ مشکلی باز می شود. به نظر می رسد با برداشتن چسب به راحتی می توان شیشه دوربین را تعویض کرد.

کالبد شکافی Poco F4 5G نشان داد که امتیاز تعمیرات این گوشی 5.5 از 10 است.

برای جدا کردن باتری، پیچ های 17 باید باز شوند و صفحه ایمنی بالایی باید برداشته شود. این صفحه از نوارهای آنتن و گرافیت در یک سیستم انتقال حرارت تشکیل شده است.

دوربین سلفی در جای خود قرار داده شده و پس از برداشتن برد، حالت را می توان به راحتی تعویض کرد. پشت پنل اصلی با مس و گرافیت (برای سیستم های انتقال حرارت) پوشیده شده است.

برداشتن باتری نیز آسان است. با برداشتن باتری می بینید که دو سیم به راحتی از برد اصلی و داخل برد وجود دارد. برای جدا کردن درگاه شارژ، شیار سیم کارت و کابل دکمه هوم، باتری باید جدا شود.

در ادامه می توانید جزئیات کالبد شکافی Poco F4 5G را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ویدئو کالبد شکافی Poco F4 چیست؟ نظرات خود را با ای بی سی مگ در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا