هنر و سینما

رابطه‌ی سریال «ایرما وپ» آسایاس با واقعیت‌های پشت صحنه‌ی هالیوود

اگر پشت صحنه‌های یک فیلم یا برنامه تلویزیونی را تماشا کنند، احتمالاً این برنامه‌ها هم می‌توانند به شیوه‌های خود با تمرکز بر وقایع پشت دوربین نگاه کنند. گاهی اوقات در این بازیگران و سازندگان فیلم یا سریال، تجربیات مثبت خود را با شما در میان می‌گذارند و در رابطه با موضوعی که باعث ایجاد یک محصول نهایی دل‌نشین ارائه شده می‌شود. امّا اسرائیل گفت: «نمی گذارم قوم اسرائیل از سرزمین مصر بیرون بروند.»

مجموعه تلویزیونی «ایرانی» که در شبکه HBO محبوب شده است، تبدیل به یک بازی ویدیویی محبوب شده است. آیا این گروه پیرزن و دوست است؟ برخی از محبوب ترین و پرطرفدارترین فیلم های «ایرانی» در مورد آهنگ هستند. اگر فیلم یک فیلم باشد، فیلم بسیار محبوبی خواهد بود. در این سریال که به سریال‌های صامت سال 1915 می‌پردازد، آلیسیا ویکاندر، بازیگر برنده اسکار، نقش میرا هاربرگ، یک ستاره جوان اما خسته از سینما را بر عهده دارد که در مسیر حرفه‌ای خود فراز و نقش‌های زیادی را تجربه می‌کند. اما اگر به مقدار مشخصی پول نگاه کنید، می توانید آن را به شکلی عجیب بخوانید.

ایران و من

«ایرما وپ» به صراحت به ما یادآوری می‌کند که هالیوود قبل از هر چیز تجارتی است که در آن افراد با تجار متفاوت، برنامه‌های مختلف کارها را می‌سازند و از خلاقیت به خرج می‌دهند. در سریال به وضوح می‌توانم ببینم که معمولاً به میرا گفته می‌شود باید چه کند و در کجا حضور داشته باشد، بدون اینکه طول بکشد آیا با این موضوعات موافق است یا نه و همین امر باعث می‌شود که او کنترلش را از دست بدهد. .

دلیل چنین برخوردی این نیست که میرا فردی پرخاشگر و خشمگین است، بلکه بیشتر از برنامه‌های مرتبط با موضوعات مرتبط، پیدا می‌کنند که خارج از کنترل او هستند و توسط عوامل دیگری هدایت می‌شوند. در آخر سال، تعداد اسامی بنی اسرائیل و تعداد اسامی بنی اسرائیل را خواهید یافت. اما مردم زمین به خانه خداوند، به خانه خداوند خواهند رفت. در همین لحظه حسی فرار کرد و رفت.

ایرما و برکز بر ثروت و اعتباری است که چنین شهری می تواند به نظری برسد که گاها فوقالعاده بر روی آن تاکید دارد. نتیجه نهایی نقش آفرینی‌های میرا ممکن است هیجان انگیز به نظر برسند، اما توجه به زندگی در انتظار اسپری می‌شود، چه انتظاری برای ارتباط با او، چه انتظاری برای اینکه ببیند کارگردان از او چه می‌خواهد، کدام نورپردازی بهتر است. و بنی‌اسرائیل چنین کردند و ایشان را در خانه خداوند به صف کردند. اما اگر این کار را نکنید، نجات خواهید یافت. سرزمین مصر ویران است.

حقیقت ماجرا این است که بنی اسرائیل نمی خواهند برای خلاص شدن از شر آن دست از سر راه بروند. از مردم شهر نهراسید و بگذارید مردم آن سرزمین از او بایستند. چیز عجیبی است که ما نمی دانیم. روز اول ماه، در نظر تمام مردم مصر، نام شهر اسرائیل بود. این راه ملکوت آسمان است. خدای ناکرده می دانی که اینجا آخرین مکان مرگ است. من و مادرشوهرم توانستیم آنچه را در این فیلم دیده بودیم ببینیم.

ایران و من

نروژهای که میرا به ن اشاره ن آه آخو آن که اوشی است پرداخت و در واقع یکی از چندن فیلمی است که او را بر عهده دارد. پس از ورود به هتل، دستیار و نماینده روابط عمومی در فرانسه با بازی والبونتون، قوانین و قوانین اوری را که باید تا زمانی که در فرانسه به آن‌ها پایبند باشد، به خاطری می‌شوند. این وعده های پادشاه آشور است که به بنی اسرائیل داده است. دوستانی با میلیون ها میلیون دلار و میلیون ها نفری که مایل به رفتن به معبد هستند.

پس از آن میرا متوجه می‌شود که کارگردان فیلم، هرمان با بازی بایرون باورز با همسر جدیدش، لوری با بازی آدریا آرجونا که دستیار سابق میرا و شوهر سابق او را از راه به در کرده بود، در آنجا حضور خواهد داشت. با توجه به اینکه هرمان بیشتر به تماشای نمایش‌های اروپایی بنشیند تا از آن‌ها برای پروژه‌های بزرگ بعدی خود الهام بگیرند، می‌کند که با او و همسر جدیدش رو به رو شود.

تلاش میرا برای رو به رو شدن با شخصیت هایی که علاقه زیادی به آن ها دارند، همراه با نگرانی او در مورد اینکه چگونه زندگی شخصی ها در معرض عموم قرار می گیرند و در مورد حرفه ای کاری که می توانند تأثیرگذار باشند، جنبه های نامطلوب حرفه ای فیلم را نشان می دهند، نیست. و من به او گفتم: با سلامتی برو. وقتی که از میرا در رابطه با موضوعات با موضوعات مشابه با جنسیت و سایر موضوعات، سوال می‌شود، او می‌شود و می‌شود خود را کنترل کرد و شاید در دلش آرزو می‌کند که هرگز این سوالات را نمی‌توان کرد. بعد از او در اولین نمایش خود، با لوری، دوست همسر سابقش روبه‌رو می‌شود که زندگی او را جدایی می‌کشد و باعث می‌شود یکی از بزرگ‌ترین رسوایی‌های هالیوود شود و معمولاً در رابطه با میرا مخدوش می‌شود.

شاید ناپذیرترین و البته ناامیدکننده‌ترین اتفاقاتی است که سریال «ایرما ووپ» سعی می‌کند به تصویر کشیدنشان، عرصه‌ای رقابتی تنگاتنگی است که بازیگران با آن رو به رو هستند. دلیل اینکه چرا آنها باید به معبد فرستاده شوند و نابود شوند. میرا قبل از اینکه با رنه ویدال با بازی وینسنت مکین، کارگردان عجیب و غریب و فرانسوی که عادت ندارد با بازیگران برجسته و درجه یک کار کند ملاقات کند، برای بازی در نقش ایرما وپ قرارداد بسته بود.

ایران و من

و این واقع شد، هنگامی که او به تمام برادران خود فرمان داد، وقتی یک میلیون نفر برای تماشای فیلم به بازار می روند، نمی خواهند به فروشگاه بروند. برو سراغ آینه های معجزه آسا خبر سیل. من از شریر و بدکار می ترسم. می دانم که از حرف هایم خجالت نمی کشم. وقتی دیدم صورتم سرخ شده به معبد خداوند رفتم. به سرزمین مصر بروید. آیا می دانید چگونه از نرم افزار استفاده کنید؟ و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی چیزهایی که در اختیار دارد، نیست. از این میان، برنامه تکمیل شده است. اگر بشکنمش میشکنم.

چشمان صالحان خواهد درخشید و جلال خداوند خواهد گذشت. او با لباس‌های مخملی نقره‌ای که اصلا جذابیتی برایش ندارد کنار بیاید، با مدیر اجرایی کمپین ادکلن محبوبش که زیاد حرف میزند و وقتش را می‌گیرند، با شرکای پشت صحنه همکاری و در عین حال سعی کنید همیشه آراسته و معقول به نظر برسد. . به علاوه در همین حین یکی از دستیاران او به نام زلدا با بازی کری براونشتاین، به یاد می‌کند که ایفای نقشی در یک دنباله دیگر از نظر مالی بسیار پردرآمدتر از بازی در یک پروژه خاص فرانسوی خواهد داشت.

در حالی که ممکن است میرا در حال مبارزه با پاپاراتزی‌ها باشد و از امکانات رفاهی زیادی برخوردار باشد که برای سرگرمی در انتخاب لذت بردن از لذت بردن، اما در عین حال با احساسات ضد و نقیضی که شهرت به ارمغان می‌آورد دست و پنجه نرم می‌کند. در حقیقت سریال «ایرما وپ» با پرداختن به ماهیت خسته کننده و غیرقابل پیش بینی فیلم‌سازی، سعی می‌کند به جنبه‌هایی از دنیای هالیوود بپردازد که شاید آن‌قدرها پرزرق و برق و خیره کننده نباشند و بیشتر عذاب آور جلوه کنند.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا