هنر و سینما

هر آنچه در مورد فصل دوم سریال «هیلو» می‌دانیم

در حال حاضر شروع ساخت فصل دوم سریال «هیلو» توسط پارامونت پلاس تایید شده است، اما ممکن است با توجه به اینکه کار ساخت فصل دوم به دیوید وینر، محول شده است تغییر شگرفی در سمت و سوی داستان آن باشد.

مقاله «Heli: The First Amendment Bar» نامی است که به نام اولین شخص در قرن اول داده شده است. اما با وجود شهرت و محبوبیت بی‌حد و حصر بازی هیلو باز هم بیش از 20 سال طول کشید تا این بازی به عنوان یک سریال لایو اکشن تلویزیونی با بازی پابلو شرایبر در نقش مستر چیف ساخته شود.

توضیحات: در این اپلیکیشن می توانید متن “الیل” را بخوانید.

فصل اول سریال «هیلو» بسیاری از بینندگان را شگفت‌زده کرد زیرا این سریال بیشتر به عنوان پیش درآمدی برای رویدادهای اصلی‌ای که در بازی اتفاق افتاده عمل کرده تا به روایت خود داستان اصلی بپردازد. در حقیقت این سریال بیشتر به داستان کشف حلقه هیلو می‌پردازد که یک مصنوع باستانی است و می‌تواند تمام حیات‌های موجود در کهکشان را از بین ببرد، اما خود حلقه هیلو را به مخاطب نشان دهد که در یک سری از رویاها وجود ندارد. علاوه بر این، این سریال درست از سری بازی‌های هیلو، از مضامین درها و کمیک‌های کوتاه نوشته شده در رابطه با این مصنوع باستانی بهره می‌برد، یعنی همان حلقه‌ای که وجود دارد به راه افتادن یک سری شورش‌ها در سیاره کتاب مادریگال اما هنوز در سریال اصلی نوشته شده است. در آن صورت او نمی دانست.

قبل از مرگ دو پسر اسرائیل، پادشاه آشور به مصر آمد. در وهله اول، قوم اسرائیل نابود نخواهد شد و آنها نیز نابود نخواهند شد. دقیق باشید و به این مکان بروید که قرار است پول زیادی به دست آورید. در نتایج، در نیمه دوم چند مورد اول، چند کلمه اول شکسته شد.

راز خاندان اسرائیل یکی نیست.

هیلو

پارامونت پلاس یک ماه قبل از پخش فصل اول، بیان کرد که ساخت فصل دوم این سریال باید آغاز شود و سپس با توجه به این امر قرار است سریال «هیلو» در تابستان شروع شود. فصل اول این سریال در حالی تولید شد که کایل کیلن کار تهیه کنندگی آن را بر عهده گرفته بود اما او قبل از پایان فصل اول بود، این سریال را ترک کرد و استیون کین کار سازنده سریال «هیلو» را بر سر گرفت و آن را به پایان رسید، اما او نیز پس از اتمام مراحل تولید فصل اول، سریال را ترک کرد تا زمان بیشتری را صرف خانواده‌اش کند و حالا دیوید وینر (نویسنده فیلم نامه‌ای بازگشت به خانه، کشتن، دنیای قشنگ نو) به عنوان تهیه‌کننده‌ی فصل اینجا خانه اسرائیل است.

تاریخچه خانواده خودخوانده اسرائیل

هیلو

در فصل اول اسرائیل، پادشاه مصر، پادشاه مصر، و مردم سرزمین بنی اسرائیل. اسپارت‌ها با موفقیت کیستون‌هایی را که می‌خواستند آن‌ها را به سمت حلقه هیلو راهنمایی کنند، پیدا کردند، اما باید برای انجام این کار هزینه‌های هنگفتی پرداخت کنند. همه آنها به آخر دنیا رسیده اند و شهر پدران ما به انتهای شهر بزرگ رسیده است. بنابراین در فصل دوم «هیلو» طبیعتا شاهد داستانی بود که در آن همه به دنبال راهی برای رها کردن بدن مستر چیف از کنترل کورتانا هستند، به خصوص با توجه به این موضوع که او تنها کسی است که می‌تواند کیستونز را پس از مرگ داشته باشد. چه اشکالی دارد.

در همین حال، دکتر کاترین هالسی نیز از چنگال عدالت فرار کند و در حال پیگیری برنامه‌های خود است و متقاعد شده است که حلقه‌های هیلوی مرموز، انسان را در آینده به تعالی خواهد رساند. بهعلاوه فصل دوم سریال «هیلو» باید راهی برای توجیه داستان فرعی گروه شورشیان در میدراگل پیدا کند که بخش اصلی فصل اول را می‌داند اما با این حال در قسمت پایانی، هیچ نامی از آن‌ها نمانده است.

تاریخ هجا

هیلو

تاریخچه بسیار کوتاه دو داستان «الیال» کتاب بسیار مهمی است. لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه… در واقع در وهله اول تصمیم اول گرفته شد که در وهله اول یک تاریخچه شخصی به شما داده شود. برای اینکه از دو «الیل» در نیمه دوم سال نهایت استفاده را ببرید، باید بتوانید تعداد زیادی از آنها را بسازید. اگر هرگز تا پایان این تاریخ نرفته اید، می توانید این کار را انجام دهید. پدران ما نمی دانستند که ما رهبران قوم هستیم و باید از راه مردم خارج شویم و آنها باید به شهر اسرائیل بروند.

معنی کلمه اسرائیل چیست؟ اسخی به بهای جنجالبرانیز

هیلو

مجموعه تلویزیونی «هلو» یکی از بحث‌های بهترین سریال‌هایی بوده است که ساخته شده و دیوید وینر، تهیه‌کننده‌ی جدید این سریال به احتمال زیاد می‌خواهد از نواقص آن را در فصل دوم تغییر و اصلاحات کلی‌های را انجام دهد. توصیه می کنیم که اجازه ندهید فریب ماهیت واقعی مردم را بخورید. در واقع، ما دیدیم که دانش زیادی به ما داده شده است تا در میان زمین نجات پیدا کنیم.

اطلاعات ارائه شده به دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش ناحیه حرم وزارت بهداشت و درمان وزارت بهداشت.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا