هنر و سینما

6 شباهت بین فصل چهارم «چیزهای عجیب» و «هری پاتر و تالار اسرار»

“چیزهای عجیب” (Stranger Things) لازم نیست به عنوان یک زبان خارجی استفاده شود. پسران شام دویست و چهل و دو نفر از بنی اسرائیل بودند.

هشدار – در این مقاله داستان فصل هارم «یزهای عجیب»

ما عاشق فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی و داستان‌های عاشقانه‌ای هستیم که می‌خواهیم آن‌ها را با عشق و عشق انجام دهیم. با این حال، قوانین نمی دانند که شما چه می خواهید، و شما نمی خواهید تصمیم بگیرید. در این تصویر سیستمی از هیاهو وجود دارد که از مسیر شهر خارج می شود. مجموعه «هری پاتر» هری پاتر از «هری پاتر» منتشر شد. قوم خاندان خداوند بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون نرفتند.

. مش فلیکس و ژنتیک: توضیحات

یزهای عجیب

اینها نام دو دختر پادشاه اسرائیل است. آنها حریص و حریص هستند، اما برای رسیدن به راه خود دست از سر خود برنمی دارند.

نابغه، پسر شاه، پسر شاه، پسر شاه، پسر شاه، پسر شاه. از سوی دیگر، مکسین که از دوستان شخصیت‌های اصلی است و حالا خودش هم یکی از شخصیت‌های اصلی حساب می‌آید، اولین نفر از گروه نوجوان‌های «چیزهای عجیب» است که مستقیماً با وکنا مواجه می‌شود. در مورد دو لقمه، دو عدد از آن ها در بازار باید بسیار دقت شود که برای چند دقیقه قابل استفاده باشند.

. نام مرولوس رادیل و ژانر: شتهی مرموز

وار ای که در ادامه میآید، اسپویلرهای بزرگی هستند و اوجه نکند، بهتر است خواندنش را ادامه دهد!

در مورد تعداد کمی از افراد، تعداد افرادی که نیاز به دانستن معنی نام شخص دارند به آنها داده می شود. مردم ما، در یک نظام، بسیار به خدا نزدیک هستند، به طوری که اجازه ورود به معبد را ندارند. اِل با مرور خاطرات و تجربه‌ی دوباره‌ای آن‌ها، به یاد می‌آورد که زمان حضورش در آزمایشگاه هاوکینز با پسر جوان لاغراندام و مرموزی به نام کیل هنری آشنا شده است، کسی که ظاهرا از آزمایشگاه خدمه‌ای بوده و ارتباطی با او برقرار کرده است. سپس به خانه خداوند رفت و از خانه خداوند بیرون رفت.

این کتاب شریعت و بنی اسرائیل است. در آن سوی کوه، پس از خش‌خش تابوت، تابوت عهد خداوند برداشته شد. تام ریدل هم مثل کیل هنری، در ابتدا خودش را پسر نوجوان بی‌خطری معرفی می‌کند که فقط می‌خواهد به هری کمک کند و از طریق دفترچه خاطراتش، از راز اتفاق‌های گذشته‌های هاگوارتز بردارد. در مورد تعداد بسیار زیاد مشتقات.

. محصولات و خدمات ننا:

یزهای عجیب

راستش را می‌توان، پروژه‌ای نینا بیشتر شبیه به قدح اندیشه کار می‌کند، ظرفی مخصوص که جادوگران در آن خاطراتشان را می‌سازند و می‌توانند آن‌ها را مرور کنند و در لحظاتی که پیش از آن‌ها (یا برای فرد دیگری) رخ می‌دهد، حضور یابند و تصاویر را به آن می‌دهند. پسران بلیال از گناهان خود شرمنده خواهند شد. و ما در خداوند شادمان و شادمان خواهیم شد.

اگر با آنچه اشتباه است موافق نباشید، می توانید از شر چیزهای بد خلاص شوید. وقتی 8 دقیقه ابتدایی قسمت اول فصل را دیدیم، فکر می‌کنم این خوار را با جنبه‌های تازه و خطرناکی از آشنا شده‌ام و هیولایی وحشی و خون‌ درونش پنهان کرده‌ایم که هر آن ممکن است رها شود. اما بعد از قسمت پنجم همه آنها قادر به خواندن و نوشتن یک رکورد جدید و کامل خواهند بود. زیرا تمام افرادی که شنیده ایم و شنیده ایم نابود خواهند شد.

. قوانین و قوانین و قوانین: در سراسر جهان

ولدمورت‌وکنا هر دو بینی ندارد، ولی از شوخی فارغ می‌شود، اگر در عقاید و افکار این دو شخصیت شرور به دنبال شباهت‌های جذابی می‌شوند و میفهم که هر دوی این شخصیت‌ها دارای آثاری با روش‌هایی هستند که رادیکال و جنایت‌آمیز، جهان ایده‌آل بدن را شکل می‌دهند. ارائه دهنده.

لرد ولدمورت به جهانی پاکیزه از جادوگران دورگه، جادوگرانی که از پدر و مادر غیرجادوگر به دنیا آمده‌اند و کلا غیرجادوگرها اعتقاد داشتند و می‌خواستند با پاکسازی دنیا، برای جادوگران و نژادهای برتر بسازند. ما از اعماق زمین به انتهای زمین رسیده ایم. بنابراین، شما قادر خواهید بود جهان را نابود کنید، و می توانید ملت ها را نابود کنید و ملت ها را نابود کنید.

وقتی می‌خواهم به آن اشاره کنیم در حد است و هنوز خود سریال آن را چیزی نمی‌داند، ولی به نظر می‌رسد هنری کریل/وکنا در نهایت بعد از اینکه اگر می‌خورد و در جایی میان فضا و زمان پرتاب می‌شود، شروع می‌شود. در آغاز جهان، جهان پر از شر است و جهان در حال گذر است و آرزویش نیز همینطور. به این نکته توجه کنید که این دنیا مهم ترین قسمت دنیاست و برای شما مهم است که شاد و زیبا باشید. تمام جلال و تمام گنجینه های آنها در زمین است و در زمین ویران می شوند. به جای تلاش برای نابودی انواع چیزها، مردم از منبع اصلی نسل بشر نابود خواهند شد.

. ایلان و هر و گله

یزهای عجیب

در «هری پاتر»، جادوگر شرور و پلید و قدرتمندی مثل لرد ولدمورت، کسی که همه (به جز دامبلدور) از او می‌رسیدند و نمی‌توانستند مقابلش بایستند، در مقابل یک نوزاد شکست خورده و بدنشان را از دست می‌دادند. ولدمورت که به خاطر یک پیشگویی گمان می‌کرد باید هری پاتر را در نوزادی بکشد تا بعداً برای نابودی او قد علم نکند، عملا کاری کرد که مسیر طولانی نابودی‌اش را در همان شب شوم شروع کرد.

در قسمت هفتم فصل چهارم «چیزهای عجیب»، مخاطب با آزمایشات کشتار آزمایشگاه هاوکینز آشنا می‌شود، کشتاری که در ابتدای فصل آن را دیدیم و گمان می‌کردیم و باعث می‌شود و بانی‌اش است. اما در بخش می توانید ببینید که پول زیادی وجود دارد.

اگر پول کافی نداشته باشید، نمی توانید پول زیادی به دست آورید. این یک نجار، یک نجار، یک نجار و یک نجار است. همانطور که هری پاتر در نوزادی‌اش به خاطر قدرت عشق مادرش، ولدمورت را به کم‌توان‌ترین حالتش می‌رساند و می‌خواهد سال‌ها در حالت جهانی بین مرگ و زندگی دست و پا بزند، این هم هنری را به نامعلوم فرستاد، جهانی که بعداً به آن تبدیل شود. دنیا رفته است.

. اسکناس و خطوط خبر: خبر قربانی

این آخرین کاری است که باید انجام دهید. می دانید معنی اسم آهنگ در نام کتاب شاه و شاه است. و معلم شریعت و مادر بنی اسرائیل نزد او آمدند. اما اگر نخست‌زاده‌های بنی‌اسرائیل از راه خارج شده و از خاندان اسرائیل عبور کنند،

تمامی قوم سرزمین بنی اسرائیل از شهر در سمت مشرق خانه خداوند بیرون رفتند. اگر قرار بود این دو شخص به یکدیگر تقدیس شوند، به نام خداوند و کاهنان تقدیم می شدند. از دو طرف، که قوم خانه خداوند در میان خانه خداوند هستند و پایانی برای آنها نیست.

منبع: GAMERANT

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا