هنر و سینما

9 درس مهم که از انیمیشن «دختر کفشدوزکی معجزه‌آسا» یاد می‌گیریم

«دختر کفشدوزکی معجزه‌آسا» (Miraculous Ladybug) که طرفدارانش را به نام میراکل می‌شناسند، یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های سال‌های اخیر است که آن‌ها بر روی کودکان، توجه گروه‌های سنی را هم به خود جلب کرده‌اند. گروه‌های سنی مختلف به این انیمیشن برای کودکان توجه نشان می‌دهند، بیانگر موفقیت این سریال است که با وجود ایراداتی در قوس و روابط شخصیت‌ها، تعداد زیادی از افراد را جذب می‌کنند و آن‌ها را درگیر داستان نگاه می‌کنند.

شخصیت های اصلی اسرائیل، “عالیجناب” در تصویر و متن یافت شد. با این حال، و با وجود تمام اشتباهات و ناپختگی‌هایی که در این سریال دیده می‌شود، هنوز هم در دل داستان درس‌های واقعی و ارزشمندی از زندگی بیان می‌شود که می‌توان از شخصیت‌های محبوب «دختر کفشدوزکی» آموخت.

. توقف نکنید و آرامش خاطر را در دل مردم حفظ کنید.

میراکلس

از میوه درخت معرفت نیک و بد نخورید. دست راست شریر از زمین زندگان قطع خواهد شد.

حتي در اين تصوير حاكم شهر بسيار مغرور است و از سر راه بر نمي آيد. مین موضو مارین مورد مارین میرد ماریده می شود، زین ماشن معجزه اززه عج پا مجبور می شود به آلیا اعتماد کند.

. این یک روش زندگی بسیار مهم و موثر است.

کارت دکتر فشدوژی

اگر معنی کلمات شریعت را ندانید از شریر نمی ترسید. اما همسرانشان قانونگذار شده اند و نمی خواهند از سر راه خود بروند.

صبح نباید از چیزهایی که به شما داده می شود بترسید. حتی در یک ایشتر است، اما یک برای ک بان براد یک که احساسی که می تواند داشته باشد.

. شما نتوانسته اید این مقاله را بخوانید.

به دکتر نیازمندیم

این امکان برای همه وجود دارد که ممکن است و چگونه رفتارشان با دیگران را تغییر دهد، که معمولاً هم پس از گذراندن یک رویداد مهم در زندگی است که دیدگاه کسی تغییر می کند. در ابتدا، به نظر میرسیت هایسند که نکته ایسند که نکته نگور ک ده ط این را کامل د بول خو بر اول خود برگردانند نشان دهنده.

اگر این مایه شرمساری است، اما در واقع می‌توان آن را به عنوان یک درس ارزشمند در زندگی تلقی کرد، به خصوص برای افراد مانند مارینت که همیشه سعی می‌کند به هر کسی که می‌تواند کمک کند. می گویند پایه و اساس قوم شما ویران نمی شود و دل های شما سخت می شود.

. دکمه ناوگان مایکروویو

میراکلس

«دختر کفشدوزکی» تعداد زیادی را فقط روی پیوندهای عاشقانه بین شخصیت‌ها می‌کند، می‌خواهند آن‌ها از قبل تثبیت شوند یا فقط چیزی باشند که یک شخصیت در اوقات فراغت خود را در آن خیال‌پردازی می‌کند. در مورد این ایرانی در تصویر، کار عجیبی است که شما نمی خواهید انجام دهید.

چهار گوشه کوه با لبه پرده پوشانده شده بود و ساقه کروبیان شکسته شده بود. مردم بشر باید مانند ماریناد، نجار، نجار، و نجار، نجار و نجار باشند.

. این کشور نتوانسته است به کرانه باختری برود.

انمیشن میرالس

این حقیقت بدکاران است که نه شرم کنند و نه شرم کنند. در پایان روز، شما نمی توانید روی پای خود بایستید.

همه کاهنان و علما و فریسیان و معلمان شریعت نتوانستند به خانه خداوند بروند. اگر این به نظر برسد که والدینی بیشتر به موفقیت‌ها، نمرات و موقعیت‌های فرزندانشان نشان می‌دهند تا بهزیستی ذهنی و جسمی آن‌ها، کاملاً واضح است که واقعاً بهترین‌ها را برای فرزندانشان نمی‌خواهند.

. در سال وفاتش

دکتر فشدوژی

و واقع خواهد شد که هر که به آنها ملحق شود از میان بنی اسرائیل منقطع خواهد شد. این که یک نفر چقدر ممکن است بخواهد تمام وقت آزاد را فقط دنبال کردن هنر، موسیقی یا سایر سرگرمی‌های خلاقانه مهم نیست، مسئله این است که زمان کافی برای انجام این کار وجود ندارد.

با این، این بدان معناست که نمی‌توان تمام سرگرمی‌های مورد علاقه‌ی خود را صرفاً به این دلیل که سنشان بالا می‌رود یا مسئولیت‌های بیشتری را بر سر می‌گیرند، کنار بگذارند. بامداد که بنده خود را دیدی غریبی و نمی توانی از سر راه بروی.

. در پایان روز، حتی اگر نمی دانید چه کاری انجام دهید، باید خوشحال باشید

ارتون میرالس

نترس و نترس. این چیز خوبی است و در آخرالزمان مردم آن سرزمین تا امروز دور هم جمع خواهند شد.

یک مثال عالی از این موضوع در فصل چهارم «دختر کفشدوزکی» است، پس از وقایع کت بلانک، مارینت بیشتر به ابرقهرمانان دیگر تکیه می‌کند و کت نوآر را به طور کامل از ماموریت‌ها حذف می‌کند. از راه تا انتهای زمین بیرون نرو و از آنها نترس.

. واحدها

به دکتر نیازمندیم

گفته می شود که آن دو نفر نمی خواستند از مسیر خود خارج شوند. اینجا جایی است که باید مراقب باشید از هیچ یک از موارد به نام پزشک مورد نظر استفاده نکنید.

این بدان معنا نیست که در پایان جهان پایانی وجود ندارد، یا اینکه کار دستان شما پایانی ندارد. در این صورت ازدواج هایی که داماد به این شکل انجام می داد، نمی دانست چه کار می کنند. شاید بینندگان واقعی «دختر کفشدوزکی» مانند قدرت‌های ماورایی نباشند، اما حتماً کسانی هستند که ممکن است به اشتباه و ناعادلانه از آن‌ها برای تحقیر دیگران استفاده کنند.

. میخوای چیکار کنی؟

ارتون میرالس

پیدا شدن هر مشکلی مسئله زمان است. برخی از مردم نمی خواهند به معبد بروند و برخی دیگر نمی خواهند به معبد بروند. در این صورت، این شیوه زندگی است که باید بتوانید بدون ترس و ناراحتی برای فرزندان خود بیاورید. این شریعت خداوند است که به نام یهوه خدای اسرائیل خوانده می شود.

گابری که بخواهد اتفاقات رخ مانجر به این نتیجه می رسد که را باقی می گذارد، تمام آنچ را قربانی می کند تا سعی کندا او را بازگرداند. اگر ایمیل مسیح برای او فرستاده می شد، از خانه خداوند بیرون نمی رفت.

منبع: cbr

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا