تکنولوژی

تماشا کنید: آیفون 13 پرو گلوله را به جان خرید و سرباز اوکراینی را نجات داد!

به تازگی عکس ها و فیلم هایی از یک سرباز اوکراینی که با آیفون 13 پرو جان خود را نجات داده و از اصابت گلوله به بدنش جلوگیری کرده است، اخیرا در اینترنت دست به دست شده است.

آیفون با ECG (نوار قلبی)، تست تصادف و تماس های اضطراری جان کاربران خود را نجات داده است. اما این بار اتفاق عجیبی افتاد و آیفونی که در جیب لباس سرباز اوکراینی بود مانع از اصابت گلوله به بدن این مرد شد.
این اتفاق به قدری جالب و غیرمنتظره بود که برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی صحت این ویدئو را باور نکردند و ویدیو منتشر شده را جعلی و کذب دانستند.

بیشتر بخوانید: آیفون 13 و آیفون 13 مینی (اپل آیفون 13 مینی)

سپر آیفون 13 پرو برای جان سربازان اوکراینی

بر اساس گزارش ها، بر اساس فیلم منتشر شده، یک تلفن از اصابت گلوله به بدن یک سرباز اوکراینی جلوگیری کرد. اما سوالی که باقی می ماند این است که آیا این گوشی که شبیه آیفون 13 پرو است واقعا ضد گلوله است؟ این ویدیو را با هم ببینیم:

همانطور که در فیلم مشاهده می شود، این گلوله توانسته از جیب لباس این سرباز پاره کند و به تلفن همراه اصابت کند. اما در کمال تعجب نتوانست گوشی را شلیک کند و از آنجا رد شد.

اگر گوشی در جیب سرباز نبود، معلوم نیست از گلوله جان سالم به در می برد یا خیر. با این حال ویدئوی منتشر شده یک مورد عجیب و باورنکردنی را نشان می دهد.

این ویدیو با واکنش های متفاوتی از سوی کاربران شبکه مجازی روبرو شده است. عده ای متاثر از این قضیه هستند و عده ای معتقدند این فیلم واقعی نیست و راهی برای انتشار آن وجود دارد. برخی معتقدند گوشی به تنهایی کار نمی کند وگرنه سرباز جلیقه ضد گلوله می پوشید و تلفات جانی نداشت.

بیشتر بخوانید:

کاربران ای بی سی مگ، نظر شما در مورد نجات جان این سرباز با آیفون 13 پرو چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید همان آن را به اشتراک بگذارید

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا