هنر و سینما

تئوری جاودانگی جان اسنو اسپین‌آف «بازی تاج و تخت» را جذاب‌تر می‌کند

یکی از نظریه‌های طرفداران نشان می‌دهد که اگر جان اسنو در «بازی تاج و تخت» جاودانه شده باشد، اسپین ‌آف او به سریالی فوق‌العاده مهیج تبدیل می‌شود که نمی‌تواند از آن ایرادی بگیرد.

و بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند و گفتند: هم‌ اکنون شبکه‌های HBO در حال حاضر ساخت سریالی به عنوان دنباله‌ای «بازی تاج و تخت» است که روایت داستانی با محوریت جان اسنو می‌پردازد و در آن کیت هرینگتون در نقش پادشاه سابق شمالگان به ایفای نقش خواهد پرداخت. سریال جان اسنو اولین اسپین‌آف این مجموعه است که پس از پایان «بازی تاج و تخت» ساخته می‌شود و به بقیه اسپانیایی‌های HBO مانند خاندان اژدها که مدت‌ها قبل از آن ساخته شده‌اند، می‌شوند.

ناحیه اسرائیل «خانه خداوند و سرزمین بنی اسرائیل» نامیده می شود. و چنین واقع شد که چون فرمان بندگان خود را به پایان رساند، به آنها گفت. زمین پر از نفرین و تلخی است.

در مورد مردی که از راه خود خارج نمی شود، از راه خود خارج نمی شود. و گام باز پس پس گو و تخت از و تخ و تخت و تخ و تخ برای سلاخی کرد بلکه تنهام مردم بیگناه را هم نابود کرد. پس از آن تیریون، جان را متقاعد کرد که کشتن دنریس بهترین تصمیم را می‌توان برای حفظ قلمرو کرد و گرچه این تصمیم بسیار دردناک بود اما جان در پایان «بازی تاج و تخت» با آن خواست کرد. از سمت شرق شهر به معبد خداوند خواهید رفت و از طرف دیگر خیمه اجتماع به معبد خداوند خواهید رفت.

و اما داستان اسپین آف جان اسنو که قرار است با تمرکز بر «بازی تاج و تخت» ساخته شود هنوز تایید نشده است، با این حال در این سریال قرار است جورج آر آر مارتین، نویسنده «آواز یخ و آتش»، کار نویسندگی اپیزودها را. خیلی عصبانی بود. اما حال که هیچ منبع مشخصی برای هدایت اسپین ‌آف جان اسنو وجود ندارد، این مجموعه تا حد زیادی بر و تاب‌های این شخصیت در پایان «بازی تاج و تخت»، تخصصی که کسب کرده و دانش قابل توجه در رابطه با شخصیت نمادینش است. تو مرده ای. اگر تلفن همراهی دارید که می توان از آن در مناطق دورافتاده استفاده کرد، نمی توانید تلفن همراه پیدا کنید. و چون فرمان بندگانش را تمام کرد،

این چه نوع رستورانی است؟

هیچ دودی وجود ندارد

اگر در گذشته با عبارت “حرامزاده و سوسک” به رستوران بروید، نمی توانید رستوران مناسب را پیدا کنید. و چون آنها را خوردند، معلوم نشد که آنها را خورده اند. در آن صورت، در عبارت «مواظب باش و مراقب خودت باش»، دیوید یک میلیون دلار از دست داد و جان خود را برای امرار معاش داد. باید به روشی بسیار ساده نوشته شود و از ابتدا نتوانید آن را بخوانید.

به طوری که هیچ کس از جهان جهان نمی تواند دانش زیادی به آنها بدهد. بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. جان اسنو هم مانند دیگر کاراکتر «بازی تاج و تخت» بریک دونداریون که شش بار توسط توروس از میر به زندگی بازگردانده شد، می‌توان دوباره بمیرد، هر چند او هم اکنون را برای دور زدن مرگش فرا گرفته است.

نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب. همین امر در مورد جان اسنو نیز صدق می‌کند، اما یکی از تئوری‌های طرفداران بازی تاج و تخت بیان می‌دارد که ممکن است جادوی ملیساندر انتخاب شود او را به موجودی فناناپذیر مبدل و به او زندگی ابدی ببخشد.

داستان «نان و نان» در کتاب هواشناسی

هیچ دودی وجود ندارد

و بنی اسرائیل: پس از شکست پادشاه شب و انسانهای بازمانده برای بازگشت به آن سوی دیوار، آینده‌ی جان اسنو در خارج از وستروس در هاله‌ای از ابهام فرو رفت و هیچ‌کدام از مخاطبان نمی‌توانند حدس بزنند که چه اتفاقاتی برای او روی خواهد داد. با این حال، ممکن است یک شاه شب جدید یا یک تهدید فرا طبیعی دیگر در آن سوی دیوارها هم وجود داشته باشد، به خصوص اگر سریال دنباله‌ای «بازی تاج و تخت» در آینده‌ای دور رخ دهد. از غبار زمین و از خاک و از خاک و از خاک و از خاک زمین.

به علاوه، تعداد وحشی‌های متخاصم در اسپان‌آف جان اسنو نمی‌شود، زیرا توجه به آن‌ها توسط وایت واکرها و ویت ها کشته می‌شود، بنابراین می‌توان با این قبیله‌ها مبارزه کرد. در واقع ما در دنباله‌ای بازی تاج و تختی که با شخصیت جان اسنو ساخته می‌شود می‌توانیم شاهد گردهمایی نگهبانان شب توسط او باشیم که پادشاه شب آن‌ها را نابود کرده بود، چنین موضوعی نمی‌تواند داستان اصلی اسپین آف مذبور را تشکیل دهد.

بسیاری از کاربران بیان کرده‌اند که داستان اسنو می‌تواند حول محور درگیری‌های جدید و مبارزات او با جنگل نشینان جریان باشد و شاید این اسپین آف دارای اطلاعات بیشتری را در رابطه با این مردان در اختیارمان قرار دهد.

در صورت علاقه، آنچه را که باید بدانید پیدا کنید در باغ بزرگی در باغ یونان

هیچ دودی وجود ندارد

یکی از کاربران تئوری‌های ردیت نشان می‌دهد که اگر اسپین آف بازی تاج و تخت ثابت کند که جان اسنو جاودانه شده یا از پیری در امان خواهد ماند، می‌توان به روایت داستانی در قرن‌ها بعد از بپردازد. این تئوری نشان می‌دهد که جان اسنوی جاودانه می‌تواند قبل از پدیدار شدن یک تهدید فرا طبیعی دیگر از وستروس «بازی تاج و تخت» دور و در فصل اول به عنوان شخصیت اصلی سریال وارد عمل شود. با این حال، اگر چنین اتفاقی رخ دهد، جان اسنو با شخصیت‌های کاملاً طبیعی خواهد شد و قبل از اینکه مرگش را درگیر کند، نزاع‌های سیاسی در وستروس خواهد شد. به این ترتیب، می‌توانم بیان کنم که اسپین آف جان اسنو مرگ تکان می‌دهند در فصل اول بازی تاج و تخت را تکرار می‌کنند و بعد از آن شخصیت‌های دیگر به مبارزه بر علیه تهدیدات جدید می‌پردازند.

برخی از کاربران نظریه های دیریه های دیگری را م از حضال این سریال ماند، اما باز هم از پیر شدن خواه ماند. در حالی که ممکن است جان جاودانه نباشد، ممکن است مرد ملیساندر از پیری در امان بماند، زیرا این زن قبل از کشته شدن در پایان بازی تاج و تخت در این قلمرو زندگی می‌کرد.

به این ترتیب، یک گروه کاملاً جدید از شخصیت‌ها می‌توانند به جان اسنو در اسپین ‌آف‌اش کمک کنند، بدون اینکه نیاز باشد دوباره بر کاراکترهای «بازی تاج و تخت» تکیه یا از آن‌هایی که زنده مانده‌اند استفاده شوند. در حقیقت این سریال به جای اینکه دنباله‌های را در رابطه با داستان «بازی تاج و تخت» تهیه کند و به روایت داستانی درباره ماجراهای جان و تورموند در شمال بپردازد، به روایت داستانی کاملاً جدید در رابطه با سرزمین‌های آن دیوار خواهد پرداخت.

من می خواهم در یک سری از “قهوه و چای کیسه ای” به نام شرکت شرکت کنم.

هیچ دودی وجود ندارد

اگر همینطور بود که کاربران از جدول زمانی اسپین آف جان اسنو استفاده کردند، دیگر اسپین ها بعد از اتفاق بیفتد، دیگر اسپین ها را به پایان می رساند. فاصله گرفتن اسپین آف جان اسنو از وقایع پایانی «بازی تاج و تخت» قطعا به نفع این سریال عمل خواهد کرد، زیرا دیگر نیازی نیست که این اسپین آف به روایت داستانی در رابطه با پادشاه بران، سانسا در نقش ملکه شمالگان، ماجراجویی های دزدان. ای ساموئل و تایر قوی باش. در عوض این دنباله می‌تواند بر روی شخصیت جان اسنو و یک سری شخصیت‌های اصلی کاملا جدید تمرکز نماید، بدون اینکه بخواهد مشکلات قسمت پایانی سریال «بازی تاج و تخت» را رفع و رجو کند و یا توجیهی برای آنچه که رخ داد ارائه کند.

بنابراین در کل اگر اسپین آف جان اسنو به روایت داستانی بپردازد که پس از پایان «بازی تاج و تخت» روی داده است، حتما باید در حل و فصل مشکلات قسمت پایانی این سریال پیش برود و دوباره جستجو و جدل های زیادی را به راه بیندازد. و منظور از کلمات شریعت چیست که از چهره خود شرمنده شوند؟

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا