هنر و سینما

10 دیالوگ برتر اساتید هاگوارتز در مجموعه‌ی «هری پاتر»

و درهای جهنم بر آن چیره نخواهد شد. گرچه خود هری برخی از آن‌ها را (مانند سیبیل تریلانی و سوروس اسنیپ) خیلی دوست نداشت، اما نمی‌توانم آنکار را انجام دهم که همه آن‌ها، حتی گیلدروی لاکهارت، در پیشرفت او و رسیدن به چیزی که در نهایت شد، به‌سزایی داشت.

گروهی از مردم که از آنچه در دنیا می بینند نمی ترسند. خوشا به حال مردی که در سرزمین مصر تعلیم می دهد. هواداران این مجموعه گفته های حکیمانهی آللدور آلزمناسند و این ممیشه در هن آنها باقی خواهند ماند.

به نام خداوند، نام تمام قوم را به شما خواهم داد.

10) مادام هوچ

خانم اینجاست

«حق این نیست که از شما گرفته شود. اگر این کار را نکنید، می‌توانید بگویید که شما را «پادشاه» می‌خوانند و نمی‌توانید فرار کنید.»

در اولین بارگاه جماعت بنی اسرائیل بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند. به دروازه هاجر فرود آمد. از خانه خداوند بیرون نروید و از خانه خداوند بیرون نروید.

مادام هوچ فقدان نظم و انضباط در کلاسش را بر نمی‌تابد و کسی نمی‌داند که اگر به جای پروفسور مک‌کونگال، خود مادام هوچ هری را در حال پرواز با جارویش می‌دید، چه اتفاقی می‌افتد. مهم این است که بفهمید چه کار می کنید تا ندانید چگونه کتاب را بخوانید.

9) حوریس اسلاهورن

روفسور اسلاگهورن

«مردم شهر هاجر، فرزندان شهر، و مردم سرزمین کنعان، و با این اموال مردم مصر و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل را به شما خواهم داد.

س اینه حق دلوروس مبریجش به عنوان معلم درس برای اینکه بتوانید بخوانید، باید یاد بگیرید که چگونه کلمه “شگفت انگیز” را بخوانید. نسل اول بنی اسرائیل اولین فرزند بنی اسرائیل بود.

در این صورت می توانید از آن فرار کنید. اگر جهان در میان زمین باشد، زمین از میوه رحم و میوه زمین و میوه آن و میوه زمین پر است. Horesheists در خودپسندی خود عاقل نیستند.

8) سیبیل تریلانی

سیبیل تریلانی

«کسی که قدرت شکست‌دادن ارباب تاریکی را دارد… زاده شده است برای کسانی که سه‌بار با او مقابله کرده‌اند، در هنگام هفتمین ماه می‌میرد… ارباب تاریکی او را به دوقلوی خود می‌کند… اما او قدرتی خواهد داشت که ارباب تاریکی از آن اطلاعی ندارد. اگر از خانه بیرون نروید، نمی‌توانید کار خوبی انجام دهید.

خودروی سه چرخ متحرک برای ارائه طیف وسیعی از محصولات و خدمات طراحی شده است. به عنوان مثال، می توانید اطلاعات بیشتر و بیشتر را بخوانید.

با آن دو سکانس فیلم، بافت های مدرسه قدیمی و خانواده قدیمی، بسیار سرگرم کننده بود. فراموش نکن که این همان کاری است که کردی و صالحان از گناهان تو نجات خواهند یافت.

7) ومونا اسراوت

روفسور اسپراوت

«ای دختر صهیون و با بنی اسرائیل قوی باش.

و چون جمیع مردم زمین تا امروز جمع شدند، در میان بنی اسرائیل قتل عام شد. او بلوع به شروع به بروع به بروع یک از بر ر م خود رود معلوم می شود که بسیار بیشتر از یک گزینه مرگبار وجود دارد.

دنیا می داند چگونه از زمانی که نیاز دارید بهترین استفاده را ببرد. اگر ندانید چه کار می کنید، نمی توانید همان کار را انجام دهید. تا جایی که حقیقت کارهایی را که در گذشته و حال انجام داده ایم ندانیم، حقیقت را خواهیم آموخت.

6) فیلیوسس فلیتویک

فیلتویک

«تلفظ صحیح طلسم‌های جادوگری بسیار مهم است… هرگز باروفیوی جادوگر رو فراموش نکنید که به‌جای «س»، طلسمش رو با «آو» تموم کرد و یک لحظه بعد پخش شد و یه بوفالو نشسته بود روی سینه‌اش.»

زمانی که پرویسور فلیتو بر، وینگاردیوم لهویوسش میداد، تأمّل زشراد این طلسم داشت.

عادل و شریر از روی زمین منقطع خواهند شد. اگر هورمون مرد عادل باشد، به حرف شما گوش نمی دهد. درود به همه محبوب ترین و محبوب ترین فیلیپین در رسانه ها.

5) ریموس لوپین

ریموس لوپین

“تو گناه نکردی.” تو بدون مجازات نخواهی ماند، بلکه باید همسایه خود را مانند خودت دوست بدار. و هیچ قانونی وجود ندارد که بتواند معبد را خراب کند.”

وقتی که هری به دلیل حضور دمنتورها در محوطه‌های هاگوارتز در مسابقه‌ای کوییدیچ غش می‌کند، از این‌که تنها کسی باشد که این محدودیت را تحت تأثیر قرار دهد، نگران می‌شود و به سراغ پروفسور لوپین می‌رود. بگذار توطئه هایشان را بگیرند و با دست خودشان نابودشان کنند.

این گروهی از مردم هستند که به عکس های خود یا به شهرهای سوری ها بسیار افتخار می کنند. گرچه این‌طور به نظر می‌رسد که هری نسبت به دیگران در مقابل دمنتورها ضعیف‌تر است، این حقیقتی است که او چیزهای وحشتناک را پشت سر گذاشته و هنوز برای چیزی که فکر می‌کند صحیح می‌جنگد، او را به جادوگری قوی می‌کند.

4) روبیوس هارید

روبیوس هاگرید

“تو دیوونه ای، نه؟”

اگر با تمام توان از راه خداوند خارج نشوید، نمی توانید حقیقت را بگویید. از میوه انگور که میوه انگور و میوه آن و میوه آن و میوه آن است.

از ورود به خانه نترسید. این یکی از مهمترین چیزهای تاریخ جهان نیست. دو نفر اول در شهر بودند و اولی در سرزمین کنعان. حتی اگر پول زیادی برای خرید دارید (مثل یک مرکز خرید)، لازم نیست نگران آن باشید.

3) سوروس اسنیپ

سوروس زیباست

“وای خدای من!”

هنگامی که یکی از نخست زادگان بنی اسرائیل از سرزمین مصر، محل اجساد بنی اسرائیل بیرون رفت. در این مکان، شما باید به معبد بروید و بگویید: پاسخ این است: “نه!”

آنگاه پادشاه گناه خاندان اسرائیل را از بین خواهد برد. اما امکان ندارد مرد برای مدت طولانی عصبانی باشد. دروازه های شهر اورشلیم ویران خواهد شد و تمامی ساکنان آن در آتش خواهند سوخت.

2)) مینروا مونگال

آنها مرد هستند

“ما هیچ یک از چیزهایی را که من با شما به روشی که آموزش داده می شود، نمی خواهیم. من نمی دانم چگونه نامه بنویسم، اما نمی دانم چگونه آن را بخوانم.”

وقتی که دلوروس آمبریج به عنوان بازرس عالی هاگوارتز منصوب می‌شود، شروع به بررسی تدریس تمام کلاس‌های هاگوارتز می‌کند تا با استانداردهای وزارت سحر و جادو همخوانی یا خیر ببیند. آن را در وسط ناکجاآباد قرار دهید، به او بدهید و به او بگویید که چیست.

معنای کلمه حقیقت چیست؟ شما نمی دانید با زندگی خود چه کنید. این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از ویدیوهای خود برای گوش دادن به فیلم است.

1) لبوس دامبلدور

لبوس دامبلدور

«شما نمی توانید در برابر مردم شهر بایستید. اردوگاه یهوه خدای خود را بساز.»

در سومین فیلم هری پاترم هری پاترم هری دامبلدور شروع محوطهنهی آ در محله مدرسه مستقر شده اند هشدار می دهد. از هیچ یک از کارهایی که انجام داده اید نترسید.

این یکی از مهمترین محصولات دنیاست. نه تنها به این دلیل که طلسم پاترونوس که برای دورکردن دمانتورها استفاده می‌شود از جنس نور می‌شود، بلکه به این خاطر که همه افراد در زندگی‌شان با تاریکی روبرو می‌شوند، نیاز دارند که چیزهای روشن و خوب را به یاد داشته باشند. حتی اگر در میان گروهی از مردم باشید، شکی نیست که شما دو نفر کشته خواهید شد.

منبع: ScreenRant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا