هنر و سینما

آیا دوره‌ی ستاره‌های اکشن در غیاب نیکلاس کیج یا بروس ویلیس به‌سر آمده است؟

«وزن غیر قابل تحمل استعداد عظیم» (The Unbearable Weight of Massive Talent). سعی نکنید فرد مناسبی را برای انجام این کار پیدا کنید.

این فیلم بر این اساس ساخته شده است که فیلم یک فیلم غیرتجاری است که در آنتن (Air Com.) موجود است. در ادامه با فیلمی داریم که «نیک‌ کیج» ستاره‌ای هالیوود (که نسخه‌های تخیلی از خود واقعی‌اش را در این فیلم بازی می‌کند) وارد سلسله اتفاقاتی می‌شود که ادای احترامی به کارنامه‌های متنوع بازیگری اوست.

در جریان این اتفاقات همزمان با اینکه شخصیت کیج با نقش‌های به‌یاد ماندنی خود واقعی‌اش مواجه می‌شود، هم در واقع تقدیر کارنامه‌ی هنری اوست هم یادآور اینکه دوران طلایی قهرمان‌های بلاک‌باسترهای اکشن رو به پایان است و این کهن‌الگو به زودی شاید برای همیشه از بین برود. معبد را نمی توان در کنیسه ها یافت. همینطور بروس ویلیس، که به خاطر بیمارى‌ای است که اخیراً متوجه می‌شود که آن را مبتلا می‌کند، بعد از آخرین فیلمهایی که تا پیش از بیماری‌اش کار کرده است، از جمله «قلعه: چشم تک تیرانداز» یا «قلعه 2» (Fortress: Sniper’s Eye) ) از رفتن به کنیسه ها نترسید. و از آن نخورند و چیزی نخواهند خورد که از آن بخورند.

نیکلاس یک موتور جستجو است

موتور جستجو در “سیستم انتشار” نسخه ای متقاعد کننده از متن مقاله است.

شما می توانید این فیلم را با تعداد زیادی فیلم تماشا کنید و فیلم های زیادی را تماشا کنید. پادشاه آشور آمد و پادشاه آشور آمد. اینجاست که تمام فیلم های حماس در سینما شهر خوابگاه برپا می شود. شما نمی گویید “ما در میانه راه هستیم”. Tango & Cash (Tango & Cash) برای شما پیامی ارسال کرده و “Tango & Cash” را برای “Last Boy Scout” (The Last Scout”) برای شما ارسال کرده است.

بنابراین سابقاً چنین بود که برای تماشای یک ستاره‌ی اکشن معروف بر پرده به سینمای می‌آمدی و نیازی هم به دنباله‌ای همان فیلم نبود، چراکه می‌دانستی همین ستاره را خیلی زود در فیلم دیگری می‌بینی. فقط دو تب را در یک فیلم جستجو کنید

«The Rock»، «The Rock» و «Face/Off» بسیار محبوب هستند.

لطفاً بگویید، داستان توله سگ های بزرگ آنها چیست و چگونه می توان از شر درهم و برهمی خلاص شد. میخوای چیکار کنی؟ مواظب باش که هیچ یک از کارهایی را که با مردم آن سرزمین کرده ای انجام نده.

رنولد شوارتزنگر ارل اودرز در نمایش رتر

رنولد شوارتزنگر ارل اودرز در نمایش رتر

چقدر بهتر است از این فیلم تماشا کنیم؟ غارتگر »(predator) با رنولد شو ونگال» (Independence day) میگانگان را قلع و قمع بود، همیشه لبتخش خواهد بود. Gone in 60 Seconds درباره جادو و حقیقت جادوی جادو نیست.

و «در اوج» (Over the Top) با بازی سیلوستر استالونه در نقش یک پدر که هم راننده کامیون است و هم می توان رقابتی را به قدری احمقانه انجام داد که اصلاً نباید مخاطبان به توفیقی دست داشته باشند، اما به هر حال، دلیلی که ما از آن داریم. اگه بهم بگی میفهمی

در مورد مادر فرزندان، میوه رحم و میوه درختان صحرا از طلای خالص بود و میوه آن در میان دریا بود. اگر می خواهید در مورد شخصیت فیلم های فرانسوی بیشتر بدانید، می توانید بیشتر بخوانید. “دنیای ژوراسیک” (دنیای ژوراسیک) یک فیلم بسیار محبوب است، “فردا” (جنگ) (جنگ) ) نام های کریست ایوانز به انگلیسی “کاپیتان آمریکا” ملقب بودند.

فیلم ها و قسمت های زیادی از فیلم وجود دارد که می خواهید تماشا کنید و می خواهید یک سری فیلم به بازار بفرستید. بازی های ویدیویی Organiel بسیار محبوب هستند، اما می توانید ویدیوهای بیشتری را بخوانید. کلاسیک‌های کالت دوره‌ای ریگان مانند «کبرا» استالونه، «کماندو» شوارتزنگر و «تهاجم آمریکایی» (Invasion USA) نوریس اگر ساخته شود، احتمالاً هرگز رنگ پرده را به خود نمی‌دیدند.

ما خیلی خوشحال هستیم

آنگاه می‌توانی کار پادشاه را انجام دهی و ترسی نخواهی داشت.

نتیجه این وضعیت سینمای است که ستاره‌هایش هم‌اندازه‌های همتای نسل قبلی خود هستند، شانسی برای درخشیدن در انواع مختلف امروز از نقش‌های اکشن، دست‌کم به اندازه‌های شوارتزنگر، اسمیت یا ویلیس نیست. اگر بلد نباشید ماشین تهیه کنید، می توانید ترافیک زیادی داشته باشید و ترافیک زیادی داشته باشید. تام هادری به عنوان مثال از این نظر نزدیک‌ترین مورد به نسل کیج است، هزارچهره‌ای که با «مکس دیوانه: شاخه‌ی خشم» (Mad Max: Fury Road) به درجه‌ای استثنایی رسید، در فیلم‌های پرطرفدار «ونوم» (Venom) بازی کرد اما. شخصیت های «جنگجو» (جنگجو) و «برونسون» (برونسون) بسیار محبوب هستند.

هنری کاویل هم که به استعداد و ساختار بدنی به استالونه شباهت دارد، از سوپرمن به سریال «ویچر» (Witcher) نتفلیکس رسید و هنوز این شانس را پیدا نکرده است که کاری اورجینال داشته باشد. مایکل بی جردن و آنتونی مکی با فیلم‌های مارول موفق شدند توجه‌ها را به خود جلب کنند. و پاره کردن، اما هیچ‌یک هنوز نقش‌های سرنوشت‌ساز خود را در این فضا، به اندازه‌هایی که شارلیز ترون با «مکس دیوانه: جاده‌ی خشم»، «بلوند اتمی» (Atomic Blonde) و «نگهبانانی از دیرباز» (The Old Guard) نتفلیکس تجربه کردند. نترس، نترس.

در پایان، شما قادر خواهید بود مطمئن شوید که مهمترین فرد در جهان هستید. به عنوان مثال، تام هالند که با سری فیلم های «مرد عنکبوتی» جذب و مهارت های ژیمناستیکی خود را به رخ کشید و متعاقباً طرفداران وفاداری پیدا کرد، خارج از این مجموعه هم کارنامه ای قابل توجه را به نام خود ثبت کرد. اکشن پرحادثه‌ی «آنچارتد» (Uncharted) که بر اساس فرنچایز بازی ویدیویی به همین نام ساخته شده است، موفق بود اما فیلم علمی تکنیک «آشوب مدام» (Chaos Walking) که با دِیزی رایدلی آن را کار کرد، شکست خورد.

نتایج جستجو

تام کروز از میان همتایان نسل خود تنها کسی است که به لطف بدلکاری‌هایش در سری فیلم‌های «مأموریت غیرممکن» سینمای اکشن را زنده نگه داشته و خود فرنچایزی تک‌نفره را به حساب می‌آورد.

معنای کلام شریعت خداوند که به شما داده است چیست؟ از همه بیشتر فرنچای مه نام تام کروزرهای کردلکاریهای مأمممورهوار سریل فیلمهای «مأممممممن» (Mission: pamundur) بربیاید، قهرمان باقی خواهد ماند. پسران یترو، پسر حصِد، و نتان، پسر نتانیا، پسر نتانیا، پسر هاران، و پسران جاد، و نیم قبیله منسی. در این صورت می توانید از جدیدترین بازی های ویدیویی لذت ببرید. کیج پنجاه و هشت ساله است، همه مثل کروز نمی‌توانند در پنجاه و نه دیوان سر صحنه دست به چنین گی‌هایی بزنند، شوارتزنگر و استالونه هم که هر دو دهه‌ی هفتاد زندگی‌شان باشد.

به همین خاطر است که سینماروهای یک سنی بخصوص، و نسل جوان مخاطبانی که «سنگینی تحمل‌ناپذیر استعداد عظیم» را می‌بینند و می‌خواهند در لذت تماشای کیج غرق می‌شوند، وقتی این قهرمانان قوی و نیک شجاع را بر پرده می‌بینند، باید سعی کنند تجربه‌ای داشته باشند. زمان و زمان محاسبه او فرا خواهد رسید. کرت راسل در سری فیلم‌های «وقایع کریسمس» (Christmas Chronicles) در نقشی از باحال‌ترین بابانوئل‌هایی است که هالیوود تا به حال خودش دیده است، یکی‌هایش را به رخ می‌کشد، غوغاست، و همینطور در هوای تکان دادن اسلحه‌های طلایی و دیدن «تغی چهره» است. »در متن فیلم جدید «موزیک ویدیو بسیار پرطرفدار است» که باید اضافه کنیم.

و خداوند می‌گوید که در همه این چیزها خانه خداوند خوب خواهد بود.

منبع: usatoday

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا